reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z U.K - wątek główny

sweetdreams.gif

No nic DOBRANOC LASECZKI niesnacki na bok i do wyrka, zeby jutro z lepszym humorkiem wstac.
Do juterka, moze zdaze na kawke.
Spokojnych i kolorowych, dla Was i waszych pociech, tych duzych i tych malutkich :-D
 
reklama
zgadzam sie z Evoska :-),

wlasnie od poczatku byl jeden watek pozniej narobilo sie cala masa innych i niech sobie beda tylko ze ja nigdy tam nie zagladalam:-p, brak i czasu na ten jeden a co dopiero na kolejnych 10 o podobnej tematyce:crazy:

pytajcie dziewczyny ile chcecie napewno znajdzie sie ktos kto odpowie ( ja rowniez)

to wolne forum jak komus sie nie podoba nie musi na nim pisac, forum zyje swoim zyciem i nie trzeba nic ulepszac;-)

pozdrawiam:-)

maxin - swietny ten kurak:-D
 
Kasiulka - odpusc sobie to wyklucanie sie i tlumaczenie, wszyscy wiemy o co Ci chodzi, i nie cala ta rozmowa (klotnia jak kolwiek) aby sobie racje udowadniac, a po to bys zrozumiala ze ten watek jest dla wszystkich i o wszystkim, czy Ci sie to podoba czy nie. Kazdy ma prawo pytac i kadzy ma prawo opisywac.

Miestety nie ma tu miejsca na rozkazywanie co komu wolno a co nie, nie tolerujemy to jednym slowem niesmacznych i cietych uwag.

Po to to forum jest abysmy sie tu wspieraly i szanowaly.

Przepraszam za okreslenie Cie bunczuczna osoba, ale niestety ktos kto sie wciaz wykluca o udowodnienie swoich jedynie racji, narzuca swoje zdanie i chce wszystkich tu pod plot - wg mnie to bunczuczna osoba.

I uwazam ze cala ta sprawa powinna byc skonczona i nie powinnysmy wracac do tego tematu ,rzeka, ..... przepraszam jesli Cie urazilam - ale bylam do serca zdegustowana Twoim postem.

nie kazdy lubi byc krytykowany wiec powinnysmy wszystkie uwazac na slowa;-)

ah ja juz po kawce i lecimy z Rocco na spacerek;)
pozdrawiam wszystkie serdecznie
milego dnia

a zwlaszcza Tobie Kasiulka aby ta cala sytuacja nie psula Ci dnia, poprostu ciesz sie zyciem;)))
 
Witam z poranną kawką:-)

Zaprowadzilam wlaśnie Alę drugi dzień do przedszkola i niemogę się zorganizować od wczoraj na wszystko brakuje mi czasu:zawstydzona/y: dziękuję, za życzenia zdrówka, już jest zdecydowanie lepiej. Muszę się wciągnąć na nowo, bo tyle napisalyście:tak:.

Milego dnia dla Wszystkich:-)
 
Widze ze caly czas trwa batalia, wtrace jeszcze swoje trzy gorsze, Maja jest tu jedna z bardziej zaawanswowanych wiec wie jak bylo i wynika z tego, ze zasmiecony jest watek podtematami niepotrzebnie zalozonymi. Skoro my jestesmy tu troche krocej nie wiedzialysmy ze byl tylko ten jeden a potem zaczelo powstawac dziesiatki innych watkow. No coz...Ja jak tu zaczelam podczytywac byl watek mamy z uk i watek dot zalatwiania spraw w konsulacie itd. I to bylo super. No coz zmienilo sie i tyle. Alez chaotycznie napisalam ale wiecie chyba o co chodzi;-)
Pozdrawiam no i juz koniec kropka
 
Witam Mamusie!

Wchodze na forum a tu MEGA klotnia:eek:
Ja uwielbiam czytac porodziki :-)
Dziewczyny jak was denerwuja te same pytania to ominac:-pi juz po klopocie napewno ktos inny odpisze albo...odeslac kogos do watku takiego w ktorym odpowiedz sie znajduje!:tak:

Pinka Mala-gorzatka piekne opisy porodzikow!az lzy mialam w oczach:zawstydzona/y:zawsze sie zwruszam jak czytam porody.
Dzielne jestescie mamusie!

Joanna Z Gratulacje!dla siorki i dla ciebie bo zostalas ciocia;-)

Iskierko fajnie ze jestes juz z nami :-) milego spacerku zycze!

Pozdrawiam i sle ciumaski!


 
witajcie kobietki
evoska- dzieki za poparcie nie przejmuje sie tym bo mam ważniejsze sprawy na głowie:tak::tak:
to nieżle 29 godzin rodzic:szok: ja przy takich bólach jak miałam to bym tyle czasu nie dała rady:no::no: dzielna z ciebie kobietka :-):-D
iskierka- witaj spowrotem:-)


kurcze usze poszukac jadłospisu dla kobiet karmiących bo moja niunia po wypiciu mojego mleka strasznie płacze albo jest zbyt mało odrzywcze alebo cos zle jem i to jej szkodzi:-:)-(a mnie serce peka jak jak ona tak płacze bidulka a ja nie moge nic zrobic:no:
miłego dnia dziewczyny pozdrawiam serdecznie
 
dziewczyny wiem jedno ze dzieki temu forum zdobylam pradziwych przyjaciol i ono jest naprawde dla mnie wazne i Joanna ma racje byl najpierw jeden watek glowny a pozniej do spraw zwiazanych z urzedami i tez sie zgadzam ze to bylo super bo nikt nigdzie sie nie zgubil :tak:, jeszcze powstal dzieki maxin watek o wymienianiu lub sprzedawaniu rzeczy (calkiem niedawno ) i to tez jest ok poniewaz sa wyraznie zazna czone tematyczne nie pochwalam watkow typu Porod , poznajmy sie i cos tam jeszcze bo to wszystko jest tutaj. Do tej pory byly dwie klotnie na watku (uwazam nie na miejscu i bezsensowne) zawsze panowala atmosfera wsparcia pomocy i przyjazni jesli ktos nie chce byc taki tylko mieszac i ustawiac po katach niech nie pisze i tyle dlatego tyle mam do nas zaglada bo wiedza ze zawsze otrzymaja pomoc od kogos zyczliwego i zawsze tak bedzie:-)

pozdrawiam

Iskierko- dobrze ze juz czujesz sie lepiej
Pinko-twoj porod jak sie zaczol to calkiem przypomina moj tylko ty bylas w windzie a ja w tym czasie w taksowce:-D

mala -gorzatko- piszez ze masz problem z mlekiem (za malo) mam nadzieje ze sie uormuje przystawiaj jak najczesciej mala do piersi chocby co godz to pomoze pij ogromne ilosci wody i sa takie herbatki z hippa na laktacje tez bardzo pomagaja

uciekam bo piekna pogoda mala teraz spi ale jak wstanie to ruszamy
buziaczku pytalas czy place za kurs- nie nie place tek kurs jestdla ludzi nie pracujacych za darmo pomagaja znalezc prace wczoraj mialam juz oferte pracy w piatek ide na spotkanie:-)
 
reklama
Witam dziewczynki z pyszniutka kawusią, jak któraś jeszcze nie piła to zapraszam :-D:-D.
474bb1.jpg
Kłótnia, czy jak tam kto zwał, mam nadzieję zarzegnana.
Kurcze same ranne ptaszki widze, jak wy dajecie rade tak wczesnie sie wyrabiac. Moze tez kiedys dojde do takiej wprawy.
A poki co życze wszystkim super dnia, u mnie słoneczko, wiec uciekamy zaraz na spacerek.

glitterfy044250T179D30.gif
 
Do góry