reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

JOASIU ogromniaste gratulacje dla siostry.

its_a_baby_boy.gif


niech sie syncio zdrowo chowa.
 
reklama
Kurcze, ale mnie klotnia ominela wczoraj. Ja tam tez jestem zdania ze nie ma co sie klocic. A to ze dziewczyny chca tu pisac to wcale sie nie dziwie. Ja przyznam sie szczerze ze udzielam sie tylko na tym watku i jeszcze zamknietym, i to wszystko. Czasu by mi nie starczylo zeby jeszcze pisac gdzieindziej. I to ze zadaje pytanie tutaj wynika z tego, ze wole uslyszec odpowiedz od ktorej z Was, a nie od dziewczyn ktorych nie znam. Dobrze wiemy, ze kazdy watek ma stala liczbe forumowiczek, co jakis czas dolaczaja do nas nowe. I lepiej poradzic sie kogos, badz tez opisac cos tu, gdzie sie znamy i lubimy. Chcemy dzielic sie radosciami i smutkami wsrod osob z ktorymi mamy badz mialysmy jakis kontakt, a nie z anonimami. To chyba jasne. I rzeczywiscie, jak ktos nie chce czytac to nie musi. I to jest wlasnie demokracja....swiadomosc ze masz wybor...:-)
Przez ta atmosfere strasznie pusto sie zrobilo. Nie dobrze, bo zawsze tak wesolo bylo i tloczno. Oby atmosfera szybko sie oczyscila. A zdjecia MAXIN rewelacja, zwlaszcza ten kurczak:-D
Zajrze tu jeszcze pozniej, ide piec muffiny. Buziaczki
 
Witajcie, przepraszam że dawno tu nie zaglądałam...brakowało mi czasu i sił :-(.
Teraz jeszcze z 2 tyg nie zajrze, biore się za siebie- ćwiczenia , maseczki , ćwiczenia ,itd. M. nie będzie przeszkadzać że ominę jakieś "obowiązki domowe", przeszkadza mi ta fałda sprzodu :crazy:, no i przestałam się czuć kobietą... Krystianek corach chętniej się bawi sam- wieszam przed nim grzechotki, ale nie odpóści sobie zabaw z mamą,itd.....
Brakuje mi sił na wszystko, więc coś na chwilę poświęce, ale na pewno do Was wróce, jesteście super MAMUŚKI, będę tęsknić...
Trzymajcie się cieplutko,pa
 
Mamuska 79 a gdzie ty nam zmykasz?
Co do brzuszka mi tez przeszkadza i cwicze ciagle juz czasem mam dosc bo sobie ostatnio pozwolilam na male co nie co jk np zapiekanki wieczorem:-pah szkoda gadac trzeba miec poprostu zapal nieziemski:happy2:
 
;-):-)HEJA
Powiem szczerze pierwszy raz do dawna nie mialam jakos checi tu zagaladac,ale mam nadzieje,ze temat jest juz zakopany,Kazda z nas wyrazila zdanie i jak widze wiekszosc nie ma problemu z nawalnica pytan,tematow poruszanych po 1000 razy.Mysle ze jestesmy na obczyznie i jako mamy powinnysmy trzmac sie razem i byc dla siebie wsparciem mimo,ze sie nie znamy.Tyle na swiecie zawisci,obludy,po co tarcic czas na takie sparwy.Ale kazda moze z nas wypowiedziec sie
,Kasiulki post poruszly kazdego,to jej zdanie.Widze ze umilklas,niechemy aby forum stalo sie nieprzyjazne.Ok KONIEC TEMATU.........

NIECH KAZDA Z NAS DLA POPRAWY HUMORU WKLEI JAKAS SMIESZNA FOTKE,ZARAZ PRZEJDZIE PARE STRON I ZAPOMNIMY O CALYM ZAMIESZANIU:tak:
 
OK A TERAZ CO U NAS;-)

Rano wyruszylam z bomblami na farme,ale mialy radoche,trocszke smierdzialo przy swinkach,ale co sie spodziewac,chco mowi ze wlasnie winie to czyste zwierzeta:baffled: Natalce zapach przeszkadzal i po 10mni juz machala bye bye:-D,ale jak zobaczyla kroliki od razu jej sie spodobalo,Wiec czas badzo milo spedzila,maluszki wlasnie spia padniete.Wieczoreim ide do moich kochanych blizniakow,w styczniu maja 8 lat szok,a ja wychowywalam je przez 5,moje skarby:tak:
wrzesnien nadarbia sparcone lato,pogoda rewelacja:-)

iskierka dobrze ze u was lepiej,a jak mala w przedszkou,pewnie zadowolona wrocicla do znajomych?

Mamuska,widze bierzesz sie za siebie,pelna mobilizacja super,powodzenia zaglaDAJ DO NAS:tak:

JOANNA GRATULACJIE DLA SIOSTRY:-) a ty jutro chyba do parcy wracasz jak sobie dobrze przypomiona tak???I jak pewnie podekscytowana jestes??

maggusia maja dzieje sie co, od pocztaku jak tu jestesmy nie bylo takich akacji,a tu w przciagu paru miesiecy takie dymy:-D:rofl2::baffled:My lubim tak milo sympatyczna atmosfere i taka stwozylysmy na tym watku,prawda wiec trzeba ja utrzymywac:tak:;-)i wspierac sie nawazajem,super babki z was:tak:

justyna a jk tam wasz Alexik raczuje juz,albo probuje???Ile ma juz zabkow???

a gdze nasze nowe mamuski chyba z dziecieczkami na raczka,glodomorki maja wiec wszystkie pewnie karmia jak wasze cycuszki juz lepiej ???Pomogly rady

ok ide ugotowac maluch obiad
sorki,ze nie odpisalam kazdej,troch sie zgubilam

milej koncowki dnia buzka papa
 
Witam Dziewczyny:ninja:!
Jak tam Wam mija dzien ? Nam wsumie OK, dzis pospalam do 11:szok::tak: ale polozylam sie o 3 i nadal chce MI sie spac:sick:,:-) poogladalismy z M tv:-p:rofl2::happy2:
Dostalismy tez odpowiedz w sprawie child benefit i dostalismy tyg.£18.10, a co z tax credit nadal nie wiemy...:dry::no: ile mozna czekac?to juz drugi miesiac :wściekła/y::wściekła/y:.


Poza tym Blania smiechotka dzis pieknie gaworzy,wola cos po swojemu do Misia na karuzelce :-Da Ja jak slysze to mam ochote ja zacalowac na smierc :rofl2:, tak pieknie sklada usteczka slodziusia jest niesamowicie....:happy2::happy2::happy2:i ten glosiczek ...Extra!:happy2:

Zaczely sie seriale znow i do tego nowe odcinki i nowe seriale...ha ha , i robota wogule Mi sie nie klei:-D:-D zero organizacji :dry:balagan:szok:ale nie chce Mi sie sprzatac , ogarne tylko dom przed powrotem M z pracy:-D:-) Ok mykam umyc glowe i na spacerek z Blaneczka:tak:

Przepraszam ze nie odp kazdej z osobna:no::-( ale ...ta atmosfera Mnie wybila z forum, boje sie odzywac i cokolwiek pisac:eek:dziwnie sie teraz jakos czuje juz nie tak swobodnie jak kiedys. Zawsze ciakowasc mnie zjadala co sie tu dzieje a od wczoraj jakos ....nie bardzo. Popieram slowa Evoski i Maji, i Maxin !
Maju super z ta oferta , trzymam kciuki :tak:
papa:sorry2:
 
Hej Maxin masz racje trzeba szybko dozucic pare stronek zeby oczyscic atmosfere.
Alex ma juz dwa zabole ale cos czuje ze ide nastepne bo czasami jest strasznie rozdrazniony.
Lecę wyszperac jakies fajnie, smiesznie fotki.
 
Co do raczkowania coś tam probuje ale jeszcze mu nie wychodzi. Ale nie odrazu Krakow zbudowano, no nie??
No i foteczka :} do MALUCHA chyba by nie dala rady, jak myslicie?
airbags.jpg
 
reklama
Do góry