reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

witam:-), widzę , że wszyscy miło spędzili weekand, u nas też pogoda była prześliczna, zresztą nadal jest, z czego strasznie się cieszę. W sobotę pojechalismy nad morze, (do morza mamy 130km ), było naprawdę super, pogoda ładna, Karolinka tak szalała na plaży, nie chciała wracać, tak się jej podobało, ale wody sie bała:happy:
Wczoraj bylismy w takiej pięknej miejscowości turystycznej Matlock i też super sie bawilismy. Jak znajdę chwilkę to wkleję zdjęcia na zamkniętym

Dzisiaj muszę troszkę ponadrabiać, mam zaległości w sprzątanku, muszę pranko zrobić, obiadek ugotować:happy:

Niunka19-82 nie wiem jak jest z tym paszportem 5-cio letnim, ale jak wyrabiasz ten tymczasowy to dziecko nie musi być obecne, przynajmniej tak było jak my wyrabialismy małej paszport, był tylko mój mąż:happy:, więc wydaje mi się, że nie musicie taki kawał z maluszkiem jeździć


A co do szkoły to też słyszałam, że trzeba wczesnie dziecko zapisywać, ale zeby aż tak to nie wiem:-), jak bylismy na szczepieniu to HV powiedziała nam,że jak chcemy posłac małą do przedszkola to już najwyższy czas iść ją zapisać

Myślę, że watek kulinarny by nam się przydał, co o tym myślicie?:tak:

Przepraszam, że nie odpisuje każdej, ale jakoś nie mam weny twórczej, nazbierało mi się tego, bo dawno nie zaglądałam:-D pozdrawiam

 
reklama
Witam kobietki

Weekend minal szybko, u nas to tak nijak bo moj G zawsze pracuje, choc popoludnia sa miluskie. Nareszczie pogoda dopisuje, i ma tak zostac caly tydzien byloby cudownie, bo brakuje mi spacerow. Jutro ta dlugo wyczekiwana rozmowa, niby sie nie denerwuje, ale chcialabym jak najlepiej wypasc. Wszystko juz gotowe jutro tylko musze zrobic sobie jakas ladna fryzukre porzadny makeup i bedzie dobrze:cool2:

Mala-gorzatko szkoda mi Ciebie, bo ja zadnych dolegliwosci w ciazy nie mialam i przeszlam ja spokojnie, a ty piszesz ze to tak boli, a oni Ci tydzien przed rozwiazaniem przysyzlaja paranoja

Agnes fajnie ze wycieczka sie udala, a watek kulinarny owszem przydal by sie bo czasem brakuje pomyslu na codzienny obiad

Maxin swietnie ze wieczorek z mezulkiem sie udal, a Natalka naprawde kochana jest jak tak lubi sie z Goregem bawic to mile, milego tygodnia w pracy

Pinka powodzenia na wizycie u poloznej

Maja33 super ze wyjscie na basen sie udalo, co do doroslego jedzonka to Maya uwielbia, dlatego zupki gotuje prawie jalowe dla nas by ona mogla jesc zreszta my soli nie uzywamy prawie wcale stad nie ma problemu, ciesze sie ze wszystko sie uklada z Martusia

Izusia mily spacer, dobrze ze weekend udany

kasiulka przeczytalam tego bloga i wlasciwie sie przestraszylam, bo w zasadzie kazdy moze zabrac ci dziecko jesli bedzie mu sie nawet cos wydawalo, moja kolezanka pracuje w social care tutaj dzis bede z nia rozmawiala zobaczymy co powie, czy faktycznie tak bezpodstawnie to robia. Czytalam ten blog a na koniec sie zryczalam szczegolnie jak zobaczyla zdjeica tego dziecka, nie mialam odwagi obejzec filmu.

Maggusia zdrowka dla Twojej rodzinki

Melanie widze, ze ty tez nalezysz do kobiet ktore zyja z dlugo pracujacymi mezycznami;-) niestety moj tez tyle czasu spedza w pracy

Przepraszam jesli nei odpisalam wszystkim pozdrawiam i zycze udanego slonecznego dnai
 
czesc
ciagle nie rozdojona :-(, wczoraj z mezem mielismy male przytulanko moze to cos pomoze:tak::-D.

Agnes - co do paszportu to ja juz sama nie wiem kazdy mowi cos innego , a jeszcze co innego pisza na stronie w konsulacie. Napisalam mejla do dzilau paszportowego , poczekam co napisza.

dzieki za trzymanie kciukow , ale to chyba nic nie pomaga:-(.
Weekend byl udany i sloneczny wkoncu od dluzszego czasu:-), a teraz ide z brzusiem sie dotlenic.

Pinka- jak tam u was Z tym ciezarem?
Jak samopoczucie i humorek?
 
no to znów ja i po wizycie położnej:-):-):-) ogólnie wszystko ok macica juz mi sie obniżyła o 1cm dzidzia układa sie główką do dołu :rofl2: poopowiadała troszke o znieczuleniach o naciciu krocza i tak dalej i tak dalej.............

tylko zmartwił mnie jeden fakt że przez całą ciaże wyniki miałam ok a teraz mam lekką anemię:no::szok::sorry: nie podoba mi sie to ale wcale sie nie ziwe bo przez ostatnie dwa tygodnie to boję sie jesc owoców bo po nich mam najwiekszą zgage jutro podobno maja mi przysłac ze szpitala żelazo i cos na zgage bo reni nie kazała mi już jesc:no::no::no: jeszcze odwiedzi mnie 6 tego sierpnia zrobic pomiar czy macica sie stopniowo obniża bo potem idzie na urlop:happy::happy:

niunka- ogolnie czuje sie dobrze pozatym ze juz mnie dopadaja skurcze i nie moge wstac z kanapy to jest ok:-)


ide moż jakis rosołek ugotuje bo mam takiego smaka mniam mniam
 
Czesc dziewczyny :-)
U mnie weekendzik rewelacja, chociaz zlatalam sie strasznie. Dwa dni biegania za prezentami dla rodziny z Polski. Powoli sie przygotowyjemy do wyjazdu, juz nie moge sie doczekac choc wiem ze dwa tygodnie szybko przeleca. Najgorsze te prezenty.... i stanie przed polka w sklepie pol godziny bo nie mozna sie zdecydowac co kupic.
Kupilismy Adriankowi skacerowke firmy Maclaren. Potrzebowalismy czegos mniejszego niz ta ktora mielismy, cos co sie ladnie zlozy i miejsca malo zajmnie w bagazniku. Dzisiaj ja wytestowalam, bo Adrian zasnal mi w ogrodku na sloneczku. Swieze powietrze go scielo.
Cos od paru dni zaczal mi wybrzydzac przy jedzeniu. Ja jemu gotuje takie smakolyki a on by sie raczyl tylko tym co ja jem. No i juz konsystencja papki przestala mu sie podobac. W koncu ósmy ząb mu idzie :-)
Dziewczyny robcie pranie, bo pogoda jutro ma byc piekna :-D Trzeba korzystac ile sie da.
POZDROWIONKA DLA MAMUSIEK !!!!!!!!!:cool2:
 
babeczki
podpowiedzcie , z gory zaznaczam ze moga wydac sie wam dziwne te pytania , ale coz

otoz mam pytanko czy jak odejda mi wody to czy ja moge tego wogole nie zauwazyc , np. podczas oddawania moczu , czy kapieli ?

a co do seksu w ostatnich dniach to niestety mi nie pomoglo:-:)zawstydzona/y:, nie wiem co ten nasz synek nie chce do nas wyjsc. Wiem ze marudze ale tak juz musi byc:-D.
 
Witam!

GORZALKA moj maz tez teraz zmienil prace i nie bedzie mogl zostac ze mna po porodzie, jedynie pewnie kilka dni zanim nie wyjde ze szpitala. mialam sama sie dzieckiem zająć ale postanowilismy ze tesciowa sciagniemy i ona bedzie mi pomagac przez 2 tyg.

przez 9 miesiecy super sie czulam i ostatnio stwierdzilam ze nudno jest bo nic sie nie dzieje i sie zaczelo haha od wczoraj mam straszny bol po lewej stronie brzucha na dole. pojechalismy do szpitala bo nie moglam wytrzymac i musialam zostac na noc na badaniach i dzisiaj mnie wypuscili. zrobili ktg chyba ze 4 razy pierwszy raz od 9 miesiecy heheh i wreszcie zbadala mnie kobietka od srodka, nie wiem czy to byl masaz czy badanie ale jak wyjela reke to miala czerwone paluchy wiec ladnie pogmerala mi heheh i teraz takie cos brazowego mi leci hmm moze to przyspieszy porod hehe watpie :)

bardzo sie zdziwilam po opieka w szpitalu pierwsza klasa. dostalam pokoik osobny z lazienka i pielegniarki bardzo mile byly dla mnie. teraz przynajmniej wiem co moge sie spodziewac przed porodem.

aaaa ktg zrobili, pobrali krew i mocz i porobili wszystkie badania i usg

nie wiedza co to boli ale najwazniejsze ze dziecko ma sie rewelacyjnie

pozdrowka
 
Czarnula - oj po tym masazu to zaraz sie znajdziesz na porodowce :-) Buziaczek tak mial i nastepnego dnia rodzila :-)

Do mnie przyjezdza mamuska 18 sierpnia, ale nie ukrywam ze bardzo chcielbysmy tzn JA i MOJ spedzic choc pare dni po porodzie razem, zeby nie musial isc do pracy :dry:
 
reklama
niunka19-82 nie ma szan tego przegapic,tez tak myslalam,ale na pewno bedziesz wiedzec,ze to to,tak samo jak bylo z moim porodem jak juz sie zaczelo to wiedzilam,ze rodze:tak:

czarnula,tobie tez nieduzo zostalo,dobrze,ze sparwdzili co sie dzialo,trzymam kciuki za szybkie rozwiazanie

mala-gorzatka28 wiesz co do masazru to chyba roznie dziala,ja mialam,ale nic nie pomoglo:no: ty rwoniez juz koncowka,zaraz nasze forum wzbogaci o sliczne bobaski
 
Do góry