reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

DORCIA superasnie ze LUCY stawia pierwsze kroczki to napewno uroczy widok, ja tak bardzo chce widziec wszystkie poczatki mojego malucha ze nie mam przez to zamiaru wracac do pracy.

MAGGUSIA kuruj, kuruj swoich mezczyzn, bo kto sie nimi najlepiej zajmnie jak nie ty. Zycze twojemu mezczyznie powrotu do zdrowia i Briankowi zeby sie znowu nie rozchorowal.
A tymi sledzikami to chyba furore zrobilas, bo u mnie w sklepach wszystkie wykupione :-D:-):-):-D, ale udalo mi sie kupic, co prwda ostatnia sztuka ale jest, w sosie musztardowym, pychotka. moze faktycznie by nam sie przydal watek kulionarny:laugh2::laugh2::laugh2:

KASIULKA brzuszek na pewno przestanie bolec za jakies 4 dni :wściekła/y:, ale taki juz nasz zywot, musimy odmeczyc swoje :tak::-D.

MAXIN wieczorek chyba udany bo cos dzisiaj nie zagladasz??:tak::happy::-)

POZDROWIONKA DLA RESZTY MAMUS, BRZDACOW I BRZUCHATEK.
 
reklama
KASIULKA przeczytalam bloga i az mi krew w zylach zmrozilo, boze drogi biedne dziecko.
Bardzo mnie to tknelo bo biedulek tez ma na imie Alex i urodzil sie zaledwie 4 dni przed moim szczesciem.
Jest mi szalenie przykro ale nie mam pojecia co mozna zrobic zeby im pomoc, z tego co slyszalam to im wystarcza tylko podejrzenia o znecanie sie czy bicie i dziecka juz u ciebie nie ma, tutaj przepisy dotyczace wlasnie znecania, pobic czy gwaltow sa bardzo zaostrzone, na jedno bardzo dobrze bo ofiary sa lepiej chronione, ale z drugiej strony jezeli ktos dla glupiego zartu czy z checi zemsty zglosi ze zle traktujesz dziecko (co nie musi byc prawda) to ich reakcja jest niemal blyskawiczna.
SZOK SZOK SZOK:no::szok::no::szok::sorry::shocked2:
 
Hej babeczki,
u nas super eekend mija, pogoda wreszcie ladna wiec mozna cos zrobic i gdzies sie wybrac.Wczoraj bylismy na urodzinowym party angielskiego znajomego, a dzisiaj sie relaksujemy.Bylismy z niuniem w parku z labedziami, swietnie sie bawilismy a Oskarcio zwlaszcza.Na tym party wczoraj maly byl w siodmym niebie, tyle dzieci, biegal z nimi smial sie , odbijal baloniki.Istny raj dla niego.
Maggusia-zycze duzo zdrowka twoim mezczyznom.
Maxin-mam nadzieje ze milusio sie bawiliscie z mezem i wieczorek sie udal.
Melanie-oj cos wiem o dlugim czasie pracy meza.U nas tez tak jest, M duzo pracuje ale cos w koncu to on utrzymuje cala nasza rodzinke.A co do ANi to ja niestety nie pomoge ale ona tu wpada od czasu do czasu na forum wiec moze ja kiedys upolujesz:-)
Dorcia-gratuluje zabalka, czekamy na fotki corci bo pewnie niezle podrosla:-)
Justyna 170979-chyba wszystkie na obczyznie tesknimi za polskim jedzonkiem, sledziki, kapusta kiszona, ogorki oj slinka cieknie.
Buziaczek-super ze Blania ladnie rosnie.A na te krostki to zwracaj uwage bo ja sie u Oskarcia z nimi bardzo meczylam.Nio i fajnie, ze gdzie wychodzicie w gosci a nie siedzicie w domku.Bo niektorzy mowia ze jaks ie ma male dziecko to juz trezba w domu tylko i nic sie od zycia nie nalezy.Ale ja tak nie mysle i fajnie ze milusio spedzacie czas.:-)
Zmykam do moich chlopakow.
Buziaczki dla wszystkich
 
Hej kobietki,w koncu znalazlam chwilke aby cos napisac do was,od razu przepraszam,ale nie odpisze kazdej bo mam maly metlik....

Nasz wieczor byl wspanialy,och dawno sie tak dobrze nie bawilam i zapomnialam,ze moze byc tak przyjemne.W kinie bylo ok film moze byc,Transformer czy jak to tam sie pisze,ale to byl tylko may dodatek,wieczor zaczol sie w domu przy winku swiecach,spokojnej muzyce,rozmowach,wspomnieniach i swietnym przytulanku,zebralismy sily i udalo nam sie pogrzeczyc pare razy:tak::laugh2:
dzis czuje sie zmeczona bo do rana siedzielismy.Natalka u babci zadowolona,ladnie spala,wysciskala wycalowala babcie,pojechalismy po nia o 16.00,super nas przywitala,ale wychodzac od babci plakala za nia:shocked2: wszyscy szczesliwi
choc wciaz mamy problem z jedzeniem,hmm.......niewiem czy sie martwic czy nie???Mam podpowiada,moze jej cos na £aknienie kupic??!!!Niewiem,ale meczy mnie to,bo bardzi wydziwia a tak slicznie wszytsko jadla

ok mykam na BB

dORCIA GRATULUJE PIERWSZYCH KROCZKOW

BUZIACZKE SUPER,ZE PISZERZ MYSLIMY O WAS I ROZUMIEMY ZE CHCECIE SIE SOBA NACIESZYC,SUPER POWROCICLAS DO FIGURKI,NOWE CIUSZKI NA PEWNO CZUJESZ SIE SWIETNIE

PINKA GOSCIE GOSCIE,FAJNIE WESOLO BEDZIE

JUSTYNA CO U WAS MALO PISZESZ JAK WAM WIEKEDN MIJA???

IZUSIA WSPANIALE SPEDZACIE CZAS

MAGGUSIA ZDROWKA DLA TWOJCU MEZCZYZN

kasiulka0901 OCH CO ZA SMUTNA SPRAWA,SECE PEKA....

MAJA CO U WAS CIHO SIEDZISZ??jAK WIKEND??

oLIS MAMCIA JUZ PEWBIE Z WAMI JEST,ZYCZE UDANEGO POBYTU MAMIE I WAM CUDOWNYCH CHWIL Z P.

MILEJ NOCKI

BUZKIACZKI DLA WSZYSTKICH:-);-):-)
 
hej!!!

u nas weekend bardzo milo bylismy dzis na milutkim spacerku i basenie swietnie sie bawilismy z mala, odrau basen nabiera innego znaczenia jak wczesniej :-), Dzis jedlismy na obiad ryz w sosie slodko kwasnym i Marta normalnie liczyla mi kesy wiec dalam jej samego ryzu tak jej zasmakowalo ze caly czas sie domagala, zdziwila mnie bo przeciez to duze kawalki a ona ciagle sie nimi dlawila wiec poszlam za ciosem i dalam jej jedzonko dla dzieci z ryzem i jadla az jej sie uszy trzesly to bylo super nie ksztusila sie ,tak sie ciesze ze moge jej juz rozszezyc dietke, pozatym jak siedzi coraz bardziej przchyla sie do ptrzodu i ustawia sie do raczkowania juz nie moge sie doczekac jak wam powiem ze juz to robi :-)

maxin- super wieczor my tez mielismy podobny wczoraj bo mielismy mala rocznice i tez bylo fajnie:tak::-D
Izus-super ze maly tak swietnie sie bawil na przyjeciu ja tez widze ze Marte ciagnie strasznie do innych dzieciaczkow:tak:
dorcia- fajnie masz w pl odpoczyneczek ja pamietam jak bylismy to co wieczor mielismy wolne od 20.00 do 24.00:-D musielismy wracac na karmienie ale to i tak byly super wypady:tak:, ja tez bylam dlugo bo 2miesiace i mialam dosc juz pod koniec:-D
Olis- pozdrowionka dla mamy pewnie nie moze nacieszyc sie wnuczkiem:-)

maxin,olis- dziewczyny przeslijcie mi na maila foteczki naszych dzieciaczkow z gory dziekuje:-)
buziaczek- no na poczatku jest takie zamieszanie ale widze ze swietnie dajecie sobie rade tak trzymac, widzialam foteczki Baneczka jest taka slodziutka:-)
justyna17- no my zawsze kozystamy z bb jak dzieciaki spia:-D
pinka- jeszcze troszeczke dasz rade:tak:
niunia- nie ma cie moze juz w szpitalu trzymamy kciuki:-)
maggusia-duzo zdrowka dla twoich mezczyzn:-)

pozdrawiam wszystkich goraco papa
 
WITAM MAMUSKI:-):tak:

wpadam tylko na chwileczkę ponieważ dziś mam ostatnią wizyte połóżnej:tak::tak:wczorajszy wieczór był bardzo udany Wiktorka znów dostała kilka ubranek:-):-) ta to ma dobrze zastanawiam sie czy ona zdazy to wszystko ubrac............:laugh2::laugh2:
Buziaczku- córeczka przecudowana i chyba podbana do mamusi:-):tak: gratulacje powrotu do poprzedniej figurki mam nadzieje ze u mnie też tak bedzie:tak: jak znajdziesz chwilkę to opisz swój poród wiesz ja jestem nastepna po niunce i strasznie sie denerwuje...................:sorry::sorry:
Maxin-romantyczny wieczór powiadasz????????? hm hm to milutko oby więcej takich wieczorków bylo tylko dla was:-):-)..........
Niunka-a ciebie to mam nadzieje już nie zobaczyć dzis na forum..........no wiesz dzis ma byc ten wielki dzien trzymam kciuki za was i oby szymek nie trzymał cie za długo w niepewnosci:-):tak:
Dorcia-gratulacje dla Lucy pierwszych kroczków i zycze aby szybciutko pojawiły sie nastepne no i oczywicie zeby zaskoczyła tatusia swoimi umiejetnosciami:-):tak:

 
jeszcze nie skończyłam a juz mi sie wyslalo nie dobrze:no::no:
Kasiulka-duzo zdrówka dla Roszka
Maggusia-teraz to masz w domciu mały szpital a ty w roli pielęgniarki dla obojga dużo zdrowka:happy: i słoneczka:-) solarium no no ja tez bym sobie poszla no ale musze jeszcze troszkę poczekac:-);-)
Maja33- gratulcje dla martusi widze ze mała rozwija sie w błyskawicznym tempie oby tak dalej:tak::-)


na forum to sie ostatnio apetycznie zrobiło a ja przez wasze opisywanie o jedzenie ciągle głoda jestem :-):-)
no nic dziewczynki spadam coś zjesć bo mała sie domaga a wam zycze milego klikania i udanego dnia:-):-)

buzile ogromniaste dla was
:-))))))))))))))
 
witam babeczki

cudowna pogoda od samego rana,bardzo bardzo mnie to cieszy
Wrocilam juz do pracy,bardzo milo nas przywital George,piszczal,smial sie,Natalk widac,ze tez steskinila sie za nim,kedy wczoraj powiedzialm jej ze wracamy do roboty,od razy zaczela krzyczec "DZIO DZIO" czyli Geroge tak go nazwala:-D
Choc ja nie jestem dzis wyspana,Natalka obudzila se o 11.30 przerazliwy placz,walka z usypianiem,nawet u nas w lozku pzrez 2h krecila sie,marudzila,nie mogla sobie miejsca znalesc,nie wiem czemu:confused:ale jak juz usnela tak spala do rana,musze sie zbrac do oduczania jej spania z nami,chco ciezko bo W.bardzo lubi z nia spac,a ja potrzebuje wsparcia z jego strony,no zobaczymy jak to bedzie.....
Jak maluchy wstana idziemy do parku,w ktorym jest basen dla dziecie,na pewno bede mialy frajde:tak:
Smialam sie wczoraj bo kupilam Natce peleryne przeciw deszczowa i kalosze,a dzis piekne pogoda,wiec moze sie wystarszyla:laugh2: oby tak zostalo:tak:;-)

Maja zaczelas juz oduczac Marte od picia z cycusia???Fajny wekendzik spedziliscie,czlowiek od raZU INACZEJ MYSLI PRAWDA

PINKA tak to jest z cuszkami,ja milam ich pelno wiec mala przebieralam po trzy razy dziennie:laugh2:ale i tak trzeba bylo,bo tu sie ulalo,czy odbilo wiec ulewala,wykorzystasz na pewno je.A jak samopoczucie???

buziaczek kochanutka jest Blania,urosla juz i jeste poprostu urocza

niunka trzymamy kciuski za was

ok bede poznziej milego poranka kobietki
 
reklama
Czesc kochaniutkie :-)

W koncu mamy sloneczko i mozna byloby gdzies wyjsc ale ze wzgledu na te moje bole krocza nigdzie czasem sama nie chodze i pozostaje mi tylko pootwierac okna albo czekac na wieczor kiedy Moj przyjdzie i mnie przeniesie na laweczke i z tego powodu krew mnie zalewa :dry:.

Wyobrazcie sobie ze dzis dostalam zaproszenie do fizjoterapeuty w zwiazku z tymi bolami... dokladnie na tydzien przed termionem porodu... :szok: to sa jakies zarty...:szok: ja sie ruszac nie moge,szlag mnie trafia, juz przygryzam wargi z bolu jak moge zeby sie czasem sie nie rozedrzec... a oni mi dali taki odlegly termin. :wściekła/y: Jestem jednym slowem wsciekla na maxa. Fajna ta pomoc...

Dzis moj poszedl na interview do jakiejs duzej firmy i jestem taka zdenerwowana :dry:. On bardzo chce zmienic prace bo mowi ze potrzebuje zmiany, ze chce sie dalej rozwijac...i jeszcze wiecej zarabiac... Powiem wam ze nie wiem skad on bierze tyle sily i takiej wiary w siebie, tej pewnosci...naparwde go podziwiam.
Jak go dzis zobaczylam o 7 rano w tej bialej koszuli po krawatem, spodenki w kancik, marynareczka...to powiem ze mialam ochote go porzadnie schrupac, ale musial isc ;-) Zawsze do pracy spodnie i koszula... ale dzis... ehhh
Co mnie tez bardzo niepokoi to to ze jak sie zdecyduje na ta prace to zacznie pracowac tydzien przed wyznaczonym terminem rozwiazania, no nic zobaczymy, pomyslimy...

Teraz zmykam, ciesze sie ze mialyscie milutkie weekendziki


 
Do góry