reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Joanna robimy u Mandarine ( to jest ta restauracja z azjatycką kuchnią).
To jest tak jakbyś szła od dolnego wejścia do Chequers w kierunku odwrotnym niż centrum. Mam nadzieję,że po przyjęciu spokojnie będe mogła polecic :tak:
( dodam,że jeśli chodzi o cene też nas pozytywnie zaskoczono).:tak:

Super sa te momenty jak maluszek się tak przytuli.:tak:


Pinka przykre że nadal boli. A inne opisane przez Ciebie dolegliwości... to cóż.. stan błogosławiony:-D
renatajulka dla roczniaka za szkołą???
 
reklama
dziewczyny :-)
czy do konsulatu w Londynie trzeba przyjechac z dzieckiem w sprawie paszportu?
Wiem ze wyrwalam sie z tym pytaniem jak filip z konopi , ale musze to wiedziec.
 
Witam Mamusie!

A my juz po spacerku:-)piekna pogoda prawda?
zrobilam zakupy i bede gotowac zaraz rosol:happy:
kupialm sobie na sniadanie sledzie cos mnie na to wzielo:-pi wiecie co?
takich pysznych chyba nigdy nie jadlam!az popatrzylam co za firma:-D
jak zwykle w prawie kazdy weekend tylko ja i Brianek w domu tata pracuje zazdroszcze wam tych wspolnych weekendow:-)
Brianek w nocy kilkakrotnie sie budzil z kaszlem goraczki nie mial pewnie go bardzo boli gardelko:dry:
Mam jeszcze antybiotyk ze szpitala wlasnie na takie zabkowanie itd ale nie wiem czy mu podawac :confused:bo we wtorek mamy ta szczepionke:blink:
Po za tym na spacerku byl usmiechniety i uradowany ze wreszcie z domku wyszedl tylko w wozku nie chcial siedziec:rolleyes2:normalnie dziecko wypuszczone jak z klatki do buszu:laugh2:


Pozdrawiam i sle ciumaski!
 
Hej, hej :-)

Dzis poranek ladny wiec pewnie wszystkie mamusie z pociechami wybieraja sie na spacerki :-) idzcie idzcie bo podobno jutro ma byc nie ciekawie :-(

Mnie zbytnio nie zaskoczyla wiadomosc ze szukaniem szkoly dla dziecka ktore ma dopiero roczek :dry: Dorabialam sobie wieczorami po pracy pilnujac dzieci w ang rodzinie. Bylo tam tez 2 letnie dziecko :-) i ta babka mi powiedziala ze juz kilka miesiecy po narodzinach zapisywala ja do 3-latkow :-D Zatkalo mnie totalnie, ale powiedziala ze jak chce sie dac dziecko do lepszej szkoly to trzeba to zrobic grubo wczesniej. Ale powiem wam ze jak rezygnowalam z tej pracy (mala mila 3 latka i 8 miesiecy) to mala umila napisac swoje imie, nazwisko, czytala okreslone slowa i liczyla do 100 !!! :szok:
Moj chrzesniak jest w tym samym wieku i gdy polecialam do Polski na Boze Narodzenie sprawdzalam co on umie :-p a on liczyl do 5 i to z pomylkami, o pisaniu swojego imienia nie ma mowy do tej pory a czytanie tym bardziej w lesie - no i tez chodzi do przedszkola :dry:

okej, kochaniutkie. Troszke z wami pogadalam, zjadalm sniadanko a teraz zmykam, wpadne pozniej :-p
 
hej

Kasiulek dzieki za info , kurcze taki kawal jechac z malenstwem do Londynu:wściekła/y:

Pozatym ja w calosci :-(- czekamy, czekamy i nic.

Mamy za to dzis sloneczna pogode i mam zamiar dobrze to wykorzystac bo moze to byc ostatni weekend na wolnosci, a potem bedzie nasz synek dominowal:tak::-)
Tak wiec zycze wszystkim udanego weekendu :-)
 
Czesc dziewczyny. Wpadam na chwilke powiedziec czesc i zyczyc udanego weekendu !!!!!!!!!!!!!!!:-)
Justys- Adrianek ma sie dobrze, wlasnie psoci kolo komputera. To pierwsze koty za ploty, czekamy na kolejne zabki Alexa :-) Pozdrowionka
 
Dzien Doberek wszystkim !!!
Jak narazie ladna pogoda, oby tak dalej to weekendzik bedzie udany.

JUSTYS to juz dobrze bo jak psoci to juz wrocil do formy. Z tym wlasnie jest dobrze miec takiego malego urwiska, bo jak siedzi za cicho to albo szkudzi albo cos z nim nie tak czyli na przyklad jest chory. Pozdrawiamy goraco.

MAXIN dziekuje, jak narazie przechodzi to calkiem spokojnie, zreszta obilo mi sie ze z pierwszymi nie jest tak zle ale za to z trzonowymi jest gorzej, nic pozyjemy-zobaczymy.

MAGGUSIA nie jestes sama ja tez w weekendy siedze tylko z moim mlodszym mezczyzna, bo starszy pracuje. Z tym antybiotykiem to bym sie moze wstrzymala na twoim miejscu, zawsze mi wpajano ze nie powinno sie brac lekow ktore nam zostaja, lepiej skontaktuj sie z lekarzem napewno maja jakis telefon dyzurny, w koncu to twoj najwiekszy skarb, no nie ?:tak:;-):-D

Do uslyszonka
 
reklama
hej :-)
nawiązując do zapisów do szkół...
pewnie w Londynie jest większa konkurencja jak w mniejszym mieście lub małej miejscowości :confused:
myślę, że jeszcze uda mi się zapisać córkę do fajnej szkoły :dry:;-)
jedną mam na oku, tylko muszę się naprawdę zakręcić koło tematu :sorry:

Maggusia co to za firma - gadaj mi szybciutko, bo śledzika dawno nie jadłam :blink:

i nie jesteś taka ostamotniona z tymi weekendami z dzieckiem , jak widzisz.
Mój mąż pracuje piątki i soboty i to w dodatku ma popołudniowe godziny pracy :-p
od ok 15 do 24 :shocked2: ale czesto wraca później... nawet bywa, ze o 3 :sorry:
wiec nie dość, ze go nie ma wieczorami, kiedy największe zamieszanie - kolacja, kąpiele, usypianie itp to jeszcze śpi w dzień, bo kiedy ma sie wyspac :no:
w dupe z tymi godzinami pracy :wściekła/y::laugh2:

wolalabym, zeby chodził na 9 i wracal o 10 :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
 
Do góry