reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

justyna dzwonisz do tax creditu i im powisz ze macierzynski sie skonczyl od kiedy i wsio a oni jak rozlicz i nalicza to wysla i wyrownanie wiec nie ma problemu:tak::-)
 
reklama
Justyna-Ja swojego Dominika kopie juz w wannie od jakis dwoch miesiecy.Kupilam w mothercare lezaczek na ktorym sobie lezy i sie nie slizga.Widzialam ze maja tez takie w tesco.Wyglada on tak jak na zdjeciu.



 
Maggusia – tez to zauwazylam ze tak jest. Trudno jest spotkac kogos kto ci wkrotce dupy nie obrobi jak piszesz. Wszytscy tylko pytaja o pieniadze jakby sie wokol nich swiat krecil ,jakby nie bylo innych wartosci w zyciu, innych tematow do rozmow. No byc moze ten swiat w ktorym zyjemy rzeczywiscie kreci sie wokol pieniedzy ale co kogo obchodzi ile zarabiam, ile place za mieszkanie itd Dla mnie to tez jest chore.
Mamy takich znajomych (wiekszosc) co przychodza lub dzwonia tylko w interesach, bo nie da sie z nimi pogadac o czyms innym, a takich znajomych co naprawde mozna milo wspolnie spedzic czas to moge policzyc na tych przyslowiowych “palcach u jednej reki”. Trudno jest spotkac kogos z kim mozna tak zwyczajnie pogadac, posmiac sie z byle czego nie wiedzac nawet jak ten czas zlecial.
Wydaje mi sie ze to taka polska mentalnosc… w Polsce wszytscy gadaja tylko o pieniadzach, o chorobach, o tym ze ktos bez pracy, a ile zarabia, a co robi, ze alimenty ktos musi placic itd normalnie mnie mdli czasami jak spotykam w Polsce sasiadki, znajomych…

Kasiulka – zapewne bolesnie jest uslyszec wiadomosc ze dziecko bedzie musialo miec operacje….przeciez to maluszek… serducho sie normalnie kraja na kawaleczki

Wiecie co…. nie ma dzis buziaczka ???? Czyzby sie zaczelo ????? :szok::szok::szok:


Maxin – naprawde myslisz ze powinnam juz zadzwonic w sprawie paszportu, pomimo ze niunia ma sie urodzic za dwa miesiace ????? A jak sie okaze ze to bedzie chlopiec a nie dziewczynka hahahaha Ja troszke obracam to w zart, ale zalatwienie tego paszportu to powazna sprawa
 
Oj maly ale moze za maly bo jak Alex kopac to spac sie nie dalo.
No ale to chyba cos maly ale ruchliwy.:eek:

KAMA moze to troche niedyskretne pytanko ale czy wskakujesz z Dominikiem do wanny, bo niestety nasza lazienka nie grzeszy wielkoscia i bedzie troche niewygodnie. A lezaczek juz mam i jutro bedzie kapansko w wannie !!!!!!:-D:-D

Co do Tax Credytu to juz tak zrobilam, zadzwonilam ale gosc nie podal mi zadnego numeru a to podobno potrzebne i tez za bardzo go nie zrozumialam bo mowil strasznie zle a ja tez tak ang. nie znam perfekt, ucze sie juz rok i tak ciezko wchodzi.
No ale poczekam albo zadzwonie jeszcze raz.

Wiecie co KOCHANE JESTESCIE WSZYSTKIE pisalam juz na rozne fora ale w wiekszosci to juz grupy zamkniete, nie dopuszczaly swiezej krwi a tym bardziej nie odpowiadaly.

No dobra koncze bo moje kochanie z pracy przyszlo.

Buziaczki na dobranoc:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Hejka Dziewczyny Ja dzis pisze poznym wieczorem,wpadam na chwilke sie zameldowac;-):tak: ..bo przez caly dzien bylam po za domem.:sorry2:
Nic sie nie zmienilo dalej jestem w calosci:sorry2:, ale juz coraz bardziej mniej sprawna:szok::no::shocked2: kosc lonowa Mnie boli:szok: i sciegna strasznie nie wygodnie chodzic..wszystko sie rozszerza tak to odczuwam..ale dzis pochodzilam troszke duzo pospacerowalam:tak: i poszlam na zakupy:-p(kupilam sliczny albumik dzieciecy:-)) pozniej pojechalam do Tesciow i pobiegalam po schodach.Przy okazji sie zwazylam waze rowno 70kg a w 3 miesiacu wazylam 63kg to raczej nie duzo przytylam.:laugh2::confused:
Ok zmykam sie kapac i poprzytulac..;-):-pdo jutra!
odpisze kazdej osobno jutro...
Mala-gorzatka - Mi tez tak mierzyla jak wysoko jest macica juz ..ile ma cm? i wpisywala w karte.jutro wkleje zdjecie gdzie sie to zapisuje i poszukasz u Siebie. Buzka
 
Mala_gorzatka-ja umawialam sie na paszport jakies 2 tyg temu i powiem ci ze zaluje ze nie zrobilam tego wczesniej.Pierwszy wolny termin byl na 13 listopada.Czyli ledwie sie na swieta wyrobimy:-(
 
mala-gorzatko Maxin ma zupelna racje zalatwiaj paszport juz teraz na spotkanie w konsulacie i tak sobie poczekasz ja mam w pazdzierniku takze na wakacje mozemy pozwiedzac sobie UK i Irlandie bo do Polski sie nie da, oj juz babcie placza.:no:

Moj maluch wyklul sie 15.02 a mialam termin na 2.03 no ale ze 14 byly walentynki pobiegalam troche po sklepach zeby przygotowac pyszna kolacyjke, po kolacyjce wolny taniec (muzyka nastrojowa leciala na kazdym kanale;-)) no i nabralam ochotki na pieszczoszki, malemu sie najwidoczniej nie podobalo bo na nastepny dzien juz sie wydostal :-D:zawstydzona/y::-).

No uciekam spac.

K O L O R O W Y C H ! ! !
 
Justyna Roszko urodził się 7 stycznia a juz w lutym może w połowie zaczęlismy go kąpać w dużej wannie, bez żadnego lezaczka podpórki czy czegoś takiego.
Wanienka była już za mała, poza tym Rochu to jest taki wodny chłopiec, chlapie, wody się nie boi i wogóle super.
Nikt się zwykle z nim nie kąpie.
gosiaczek
ja wzięłam prócz ubrań pieluszki, waciki do mycia pupy, jedzenie,kocyk, ubranie dla mnie i dla synka na wyjście ze szpitala, jednorazowe majti, podpaski na czas połogu, jedzenie i coś do picia.
Roszko ma refluks moczowy. Operacja miałaby wspomóc leczenie.
 
reklama
ojejku, tyle sie tu pisze, a ja tak rzadko zagladam:zawstydzona/y:
witam serdecznie nowe mamy:-)
kasiulka0901 - wspolczuje bardzo operacji Roszka:-(widze, ze postaralas sie o nostryfikacje dyplomu - mozesz mi powiedziec, jakie sa koszty, ile to trwa i co trzeba zrobic? a jaki masz zawod, jesli wolno spytac?
kama83 - piszesz o "kryzysie trzeciego miesiaca";-)ja wlasnie mam teraz malo pokarmu, ale staram sie podtrzymac laktacje, bo chce jeszcze troche pokarmic:tak:chociaz trafilam na jakas glupia health visitor, ktora zasugerowala mi wprowadzenie butli (mala przybrala w ostatnim tygodniu tylko 20g, a wczesniej potrafila nawet 400), a wiem, ze to pierwszy krok do zakonczenia karmienia:wściekła/y:poczekam jeszcze tydzien, moze sie ustabilizuje:tak:
maja_1980 - pytalas dlaczego kredyt w Pl a nie w Uk - a dlatego, ze chcemy mieszkanie w Pl kupic:-)chcemy wrocic za pare latek:-)
maxin - teraz dopiero zauwazylam, ze chcesz sprzedac ubranka na 6-9:-)jezeli to jeszcze aktualne, to ja jestem chetna:tak:juz sie przekonuje, ze ciuszkow nigdy za duzo, a co dopiero, jak zacznie jesc zupki i raczkowac;-):-D

pozdrawiam serdecznie wszystkie mamy i dzieciaczki:-)
 
Do góry