reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

czarnula tak to to samo tylko zależy jakie chcesz albo jakie dają bo są dwa rodzaje normalny ze od pasa w dol nic nie czujesz a drugi to taki ze masz czucie w nogach i możesz się ruszać-mobile epidural
 
reklama
czesc mamusie!!!
ja tak malo ostatnio tu zagladam ale wczoraj zaczelo sie dziac cos dziwnego i tak chyba wole sie zaczac pakowac.Mam w takim razie pytanie,co zabralyscie ze soba do szpitala??? co wam bylo tam potrzebne??
 
Witam ponownie:-D:-)
U nas dzisiaj kolejny deszczowy dzien:wściekła/y:,Dominik w koncu przesypia mi noce,moze nie cale ale lepiej jak przedtem co godz.pobodka.Dzieki za odpowiedzi na moje pytanie:tak:.Szczerza mowiac bardzo mnie pocieszylyscie,w koncu pojade do Polski z synkiem,bo bez niego ani rusz:-D.Tesciowa tez sie pewnie ucieszy bo widziala go jak mial 2 tygodnie,a od tego czasu bardzo sie zmienil.

Justyna.w.-Ciesz sie ze mozesz jeszcze karmic piersia.Ja sadzilam ze nie mam pokarmu jak Dominik mial 3 mies. ale to byl podobno jakis przelom w jego wieku.Caly czas karmilam go piersia do momentu jak posmakowal butli:-(.Pozniej musialam odciagac pokarm,bo niechcial mojego cyca:no:.W tej chwili niestety nie mam juz pokarmu,bo mi zanikl.

Buziaczek-Chyba nigdy nie zanudzasz,pisz jak najwiecej bo z przyjemnoscia sie czyta.Chodzilo mi o to,ze lubie czytac twoje posty bo zawsze tryskaja entuzjazmem.
 
Justyna W. o fajna koleznke trudno chyba wszedzie nie wiem dlaczego ale ja ciagle napotykam takie ktore mi dupe obrabiaja lub sa zazdrosne :szok: dla mnie to paranoja!
poniewaz ja jestem osoba ktora uwielbia sie przyjaznic.Nie wiem dlaczego ale tutaj niektore polki tylko pytaja ile kasy macie co tydzien?ile placicie za dom?itd itp:eek:
Ja tego nienawidze :dry:nie interesuje mnie kto co ma i kto co robi kazdy ma swoje zycie!
Wychodze z zalozenia ze to co ma sie w domu nie wynosi sie na zewnatrz :tak:
A takie koleznaki co tylko wypytuja to sa u mnie na chwile na spacer mala kawe i tyle do domu zapraszam tzw "wybranych".
Ciagle meczy mnie to ze musze uwazac tu na ludzi co sie powie :shocked2: i do kogo.
Dlatego chcialabym wkoncu spotkac kogos tu zaufanego ale czy takie osoby tu istnieja?kogos z kim moglibysmy zrobic grilla i poopowiadac o roznych rzeczach nie ciagle o zarobkach itp:-)

Co do Brianka to budzio mi sie raz dwa razy w nocy a czasem bywa tak ze przespi cala ale wczesniej mialam duzy problemik nawet pislam o tym na forum Brian mi sie budzil po kilkanascie razy w nocy!ja chodzilam jak nacpana hehe :sick:ale jest juz ok :-)

Gosiaczek ja bralam:

Dla dziecka:
dwie pary spioszkow (pozniej mi dowozili wiecej bo dluzej zostalam);-)
recznik oliwke pampersy rekawiczki(ja nie bralam jak kto woli) czapeczke.

Dla Mamy:
recznik dwie pizamy (jedna do porodu druga po porodzie) podpaski (ja zapomnialam:-p ale dostalam w szpitalu) pantofle badz klapki aparat fotograficzny.


Mam nadzieje ze wszytsko napisalam jesli nie to jakas mama cos dopisze:-)


Pozdrawiam i sle ciumaski!





 
Bylismy w Klinice.
Roszko się super zachowuje nawet w szpitalu jak go badają, oglądają itp.
usmiecha sie do wszystkich.
Powiem krótko, Rochul bedie miał operację. Kiedy- tego jeszcze nie wiem.
Na razie jestem na etapia zastanawiania się nad konsultacja z lekarze w Polsce.
Zobaczymy.
Operacja go nie wyleczy. I jak ja to mówię, bęzie po prostu mniej chory...
Papiery z Naricu przyszły,żadna rewelacja, jutro znowu będę dzwonić i się dowaidywać w sprawie mojego wykształcenia i pracy.
 
kallusia moze sie powtarzam albo nie doczytalam ale dlaczego Roch bedzie mial operacje czy to cos powaznego?? i bardzo przykro czytac :szok:ze taki maluszek bedzie mial operacje

ja do szpitala bralam dla dzidziusia
3 body, 3 pajace, czapeczke, husteczki nawilzajace, sudocrem, pampersy, kapalam dopiero w domu, a bylam dwa dni
dla mamy
2 koszuledo spania(do i po porodzie)skarpety, kapcie-klapki, recznik, podpaski, telefon,
tak mniej wiecej mozan jeszcze wiecej jak kosmetyki , gazete, camera czy aparat ale czy by sie chcialo jak bedzie sie zmeczonym i nowy czlowieczek kolo ciebie:-)
 
GOSIACZEK trzymaj sie a ja trzymam kciuki.
MAGGUSIA mysle ze tutaj szczegolnie trudno znalezc normalna, dobra przyjaciolke (nie mowie oczywiscie o was ale o dziewczynach ktore tu spotkalam) bo wiekszosc przyjechala tutaj wlasnie dla pieniedzy albo przyjechala normalna ale kaska uderzyla jej do glowy, to tak jak z woda sodowa :tak::-D.
Szukalam dlugo kogos z kim wogole mozna normalnie pogadac, kto nie goni za pieniadzem i mysle ze znalazlam bo nie ma na waszym forum wzmianki o kasie:confused:.
Matko najdrozsza za Roszka trzymam bardzo mocno kciuki to strasznie przykre ze takie malenstwo jest chore nie zycze tego nikomu, to chyba najgorsza rzecz na swiecie. :-:)-:)-:)-:)-(
Justynko napisalam ci na priva.

No ale jak juz was tak mecze to was jeszcze zmecze. Mam takie dwa pytanka moze bedziecie cos wiedzialy :
od kiedy kapiecie swoje brzdace w wannie, bo dla mojego szczescia ta wanienka wydaje mi sie juz za mala, a pozatym wszystko dookola jest mokre tak lobuziak maly kopie nozkami, jak u mamy w brzuchu.
I jeszcze tylko jedno wlasnie dzisiaj skonczyl mi sie urlop macierzynski, choliwka jedna ukroci sie, i co mam teraz zrobic czy tylko zadzwonic do tax credits czy musze skladac nowa forme, niecierpie roboty papierkowej:no::eek:.

POZDROWIONKA!!!!
 
Kasiullka chyba tez nie doczytalam dlaczego Roszek bedzie mial operacje:confused:
przykro mi z tego powodu trzymajcie sie dzilnie!:-(mam nadzieje ze ta choroba nie jest bardzo powazna.

Gosiaczek nie ma sprawy ;-) pakuj sie pakuj kochana!:-)
 
reklama
To jeszcze raz szybciutko JA.
Bede was tez meczyla zdjeciami bo w koncu wiem jak je wklejac.:-D:-);-):tak:.
Jedno miesiac przed, drugie tuz przed no i trzecie moj lobuziak.
Jeszcze raz papatki wielkie.
 
Do góry