reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

buzizaczek nik cie nie ma dosc:no::-)kazdy byl w tej sytacji,no jeszce nie kazdy:-D
czasmi mzona byc monotematycznym

justyna ja pracuje z dziunia,zajmujemy sie dwa miechy starszym chlopczykiem 3-4 dni w tyg.Uwielbiam dzieci zajmuje sie juz tym 7 lat.
a czy do pl chcemy wracac,kiedy na pewno,jak na razie nie zapowiada sie:no:maz bardzo ciagnie,ale wie,ze to jeszcze nie ten czas

aga i jak mala w nocy???

kama pisz pisz,,z tego co widze wiele osob nas podglada:-Dpaszport jest wazy przez rok od daty wydani,wiec mozesz w tym czasie latac tam i spowrtoem;-)odweidzinki na pewno dobrze wam zrobia

mala gzechotka ja wyrabiajac tymczasowy na ktory czekalam w sumie miesiac,od razy wypelnilam o 5 letni i Pesel,bo niestety u nas system jest do d...wszystko jakos tak wolno sie toczy i na ten wlasciwy czekalam 4 miesiace,doslalam tyko fotke.
radzila bym ci sie juz zapiac,widzisz jakie terminy odlegle,i w styczniu byla by relana szansa na wyjazd
 
reklama
witam was:-)
u mnie sloneczko za oknem i odrazu humorek lepszy:tak:

maxin-i jak natalka w nocy?sama spala czy z wami?

buziaczek-juz niedlugo bedziesz tulila swoja kruszynke-cierpliwosci;-)

kama-ja tez czesciej podgladam niz pisze,ale to tylko z braku czasu,jesli chodzi o paszport to tak jak dziewczyny pisaly jesli bedzie wazny to spokojnie na nim wrocicie

pozdrowienia dla calej reszty:tak:
 
hmm dorcia brak u mnie konsekwencji ostatnio:sorry2:obudzila sie o 4.30,poprosilam meza aby do niej poszedl,oczywiscie za nim sie zebral mala juz sie tak rozbudzila i przyszla do nas,w sumie sama powiedzilam aby ja przyniosl ,niewiem jak to robic nad ranem:confused:,oczy same padaj ze zmeczenia,jak sobie pomsyle,ze mam stac przy niej i wklada wykladac do 6.00 to wymiekam.Nerwy mnie biora bo maz wogole do niej ostatnio nie wstaje,wiem,ze jest mega zmeczony,ale ja tez parcuje i padam.Bylo by na pewno latwie i chcialo by mi sie bardziej,jak widziala bym i jego zaangazowanie.
Gdy przyzwyczajalismy ja do samodzielnego zasypiania,wspolnie zajelo nam to trzy dni,teraz tez wydaje mi sie bylo byl szybciej,ale widzisz samemu jeste bardzo ciezko.zobaczymy dzisiaj,najgorsze jest to ze potrzeba czasu,poglam by sie tak meczyc jak bym nie pracowala
 
Witam Mamusie!

Dzis mamy przepiekna pogode slonce nareszcie!:-)pewnie pojdziemy na dlugi spacer o ile nadal sloneczko bedzie swiecilo;-)
Brianek juz o wiele wiele lepiej nadal podaje antybiotyk ale pewnie podam jeszcze dzis i tyle tego "faszerowania" lekami :tak: bo po co jesli juz wszytsko powraca do normy?
tylko ze nastepna "tura" zabkow idzie :ninja2::happy:

Brianek zrobil ostatnio duze postepy np:mowi Co to? mowi: hop-jak chce na rece lub gdzies usiasc nasladuje pieska hau hau oraz podpatrzyl jak w czasie choroby mierze mu temperature elektronicznym termometrem teraz chodzi z nim i mierzy kazdemu nawet miskom hehe :laugh2:roztanczony z niego chlopczyk i rozspiewany :-) chyba mamy talencik w domu!


Chcielismy podziekowac za te kciuki o zdrowie malego i za dobre slowa ktore nas podtrzymywaly na duchu ze bedzie wszytsko dobrze:-)
Dopiero dzis moge popisac troszke z wami wiecej bo maly nie ma goraczki i jest jakis spokojniejszy bawi sie jak narazie sam co mnie cieszy :biggrin2:bo juz czasem wymiekalam naprawde:eek:ale bylo minelo teraz powinno byc tylko juz lepiej prawda?mam nadzieje ze najgorsze za nami i nikomu nie zycze takiego zabkowania!:szok:ah te zebulki biedne te dzieciaczki ale coz kazdy to przechodzi jedni mniej bolesnie drudzy wiecej:sorry2:
a wiec czekamy na natepne heheh :laugh2: zabki oby mniej bolesnie!

Teraz przejde do rzeczy:

Witam nowe forumowiczki!:-)
bardzo fajnie ze nasze grono sie powieksza i sa tu mamy z roznych miast ;-)

Kochane ciezaroweczki ja natomiast mam taka pamiatke z porodu zdjecia jak trzymam Brianka zaraz jak z brzuszka wyszedl i w tym momencie jak pre i gaz wciagam itd :-) dla nas bardzo fajna pamiatka!

Maja walcz o swoje! nie daj sie im bo juz i tak wycierpialyscie duzo musza jakos ta rehabilitacje zrobic do konca POPROSTU MUSZA!:wściekła/y:
TRZYMAM ZA WAS KCIUKI!:tak:

Anya zdrowka dla Josha!:-)
ale masz przeboje w tej pracy o jejej:baffled:nieladnie ta twoja szefowa sie zachowuje ale dlaczego akurat tobie nie chce dac tego urlopu?bardzo dziwne:shocked2::eek:czy ona nie rozumie ze to jest dziecko?:szok:

Maxin wspolczuje zaginiecia torebki :no: nie dziwie sie tobie ze ciagle o tym myslisz jesli az takie pamiatki cenne tam nosilas o jej :unsure:
a jak tam Stokrotka z goraczka?co do wstawania to bardzo ciebie rozumie mialam podobny problem:wściekła/y:no i coz musialam sie z tym pogodzic ze ja tylko wstaje dawalam Briankowi duzo pic i teraz tez wstaje ale nie tak duzo jak przedtem mysle ze to jej samo z czasem przejdzie zycze duzo cierpliwosci i sil!:tak:dzielna jestes:-)
Ja czekam nadal na jaks prace szkoda ze tamta mi nie wypalila myslalam o jakis dyskotekach ale chyba nic z tego bo musze byc rzeska do malego.Po za tym znalazlam kurs na paznokcie zelowe u polki i daje certyfikat wiec moglabym nawet miec klijentki w domu;-)narazie rozgladam sie za sprzetem i zbieram pieniazki na ten kurs ale trudno uzbierac jesli nadal czlowiek sie urzadza :laugh2:

Buziaczek juz za niedlugo bedziesz miala swoja maliznotke na raczkach ;-)wcale nie przynudzasz nas kazda tak wyczekiwala :-)

Kasiullka o widze ze wy tez niejedno przejdziecie z malym!:sorry2:wspolczuje ale trzymam kciuki za poprawe musisz wirzyc ze bedzie lepiej bo musi byc prawda?:tak:


Ide malego polozyc poniewaz marudzi:huh:
Pozdrawiam i sle ciumaski!






 
Witam pogodnie mimo niezbyt fajnej pogody, co prawda sloneczko probuje sie przebic no ale...
Mam nadzieje ze wyskoczymy dzisiaj na dluzszy spacerek bez "klosza" na wozek.
POZDRAWIAMY.
 
Witam wszystkie mamusie :)
Troszke sloneczka dzisiaj bylo....niestety juz po sloneczku, bynajmniej u mnie. Zalamuje sie ze w Polsce wszyscy juz od dawna chodza opaleni jak murzyni a ja wybieram sie do Polski w sierpniu i bede swiecic bialoscia skory jak eskimoska :-(
Dziewczyny, nie uwierzycie ale musialam sobie zrobic notatki o kazdej z was, bo nawet nie pomyslalabym ze mnie tak cieplo przywitacie tutaj a jest was wiele :-)

Buziaczek1626- dzięki za przywitanie, pytalas czy mieszkam kolo Swindon. Otoz moje miasto tak jakby patrzyl na mape lezy na trasie miedzy Oxfordem a Birmingham. Do Ciebie mam jakies 50 minut drogi. Moja droga, odpoczywaj duzo i delektuj sie ostatnimi chwilami z brzuszkiem...potem bedzie juz malo czasu na leniuchowanie (jak nie jego zupelny brak :-D)

JUSTYNA170979- no nie dosc ze te same imiona to jeszcze wnioskuje ze zodiakalna panienka jestes tak jak ja (moje urodziny 01.09). Jak Ci sie synus chowa??

Dorcia- dzieki za przywitanie, nasze dzidzie sa w podobnym wieku (moj Adrianek jest z 16 wrzesnia 2006). Jak Ci sie corcia chowa?? Duzo juz umie? Jak sobie radzisz z zabkowaniem i nocnym wstawaniem.......bo pewnie masz ten sam problem;-)
Maxin78- to fajnie ze pracujesz, ja tez bym sie czyms zajela zeby chociaz na chwilke wyjsc z domu ale niestety synek jeszcze za maly i raczej nie dal by mi robic nic innego niz zajmowanie sie nim samym :)) trzymam kciuki za leczenie Natki, ladna dziewuszka :-)

Dziewczyny poradzcie mi cos bo juz mi rece opadaja, a raczej nie rece tylko piersi......Chce malego odstawic od piersi, ma juz 9 miesiecy i jeszcze przy cycku. Co prawda tylko na zasypanie i w nocy, ale ja mam juz tak zmasakrowane piersi ze przydaloby sie odpoczac. Juz nawet kupilam leki na zatrzymanie laktacji...ale co z tego jak maly wciaz je. Dopiero bylby placz gdyby cycusia nie bylo :-( Dodam ze w dzien je duzo, kladzie sie spac najedzony. Pomozcie !!!!!
Buziaki
 
I wiec powracam Brianek spi :-)

Justyna W na temat cycusia nic ci nie powiem poniewaz karmie modyfikowanym mleczkiem:happy:wiesz ja mieszkam w Birmingham:-)
Dorcia fajnie ze do nas znow zagladasz:tak:jak tam dzieciaczki ci sie chowaja?
o wage sie nie martw zrzucisz ;-)

Malgorzatka ja mam termin na listopad z paszportem mam nadzieje ze na swieta go dostaniemy bo chcemy jechac do PL w grudniu:-)

Olis widze ze twoj maluszek robi postepy duze!Grtaulacje:happy2:

Jeszcze raz wszytskim solenizantom STO LAT!:-)

Dziewczyny macie racje duzo osob nas podczytuje nieraz mialam przypadek ze ktos nienzjamoy do mnie na priv napisal :szok:
dlatego wole czasem pisac na watku zamknietym:-p

Pozdrawiam i sle ciumaski!




 
Maggusia- no to masz dobrze, czasami zaluje ze tak dlugo karmilam i nawet malego do butelki nie przyuczylam. A jak sobie radzisz z nocnym budzeniem malego?? Dzisiaj Adrian obudzil sie 5 razy, czym doprowadzil do szalu wiecznie zmeczonego tate :-D. Jak Ci sie mieszka w Birmingham?? Zwiedzasz czasem okolice, ruszasz sie z miasta?? No i czy masz duzo znajomych?? U mnie ciezko z fajnymi kolezankami, raczej same podlotki na wakacyjnym zarobku, poza tym ze miasto nie za duze i kazdy o kazdym wszystko wie....wiesz o co chodzi.
 
justyna.w nie zaluj ze tak dlugo karmisz swojego malucha bo to dla niego najlepsze, ja karmilam lukasza przeszlo ponad 20m-cy a ole tylko pol roku a tylko dlatego bo mnie odzrucila....lukasza odzwyczajilam tym ze pewnego wieczoru powiedzialam ze cycu jest chory ma krewke i mnie boli ale dam mu kaszke z butelki, pokolysze i wogloe....i tak trzy dni byly najgorsze przy zasypianiu a nocki zaczol przesypiac cale:szok:, ola zas nie chciala mnie w ogole w dzien, raz sprobowalam z butla i ok, a w nocy cmokala cycka tak jak smoka no to ktoregos razu do usypiania dalam jej mleko i podzialalo..jak przy cycu budzila sie co 2-3 godz to tak zaczela pzreypiac 4-5 ale zawsze moze cos sie zmienic normalka, jak w zyciu

dziekuje wszystkim za lukasza za zyczenienia urodzinowe nawet te spoznione:tak:
 
reklama
Do góry