reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

tigger nostryfikacją dyplomu zajmuje się Naric.UK NARIC - National Recognition Information Centre
na tej stronie się dowiesz wszystkiego.
nostryfikacja w normalnym tempie ( nie przyspieszonym zajmuje 10-15 dni) i w zależności czy aplikację składasz on line czy nie kosztuje jakieś 40L ( online jest najtaniej).
Potrzebujesz wykazu z indeksu, dyplomu i tłumaczeń.
Wysyłasz im tylko kopie.
Ja jestem pedagogiem o spec. resocjalizacja niedostosowanych społecznie.

pozdrawiam
 
reklama
hej lasencjie,przeczytalam wszytstko jednym tchem,super wesolo sie zrobilo,myslam,ze wakcjie przyjda i forum bardzo sie uspokoi.Ja nie bede zachwalc mojej dziuni bo zawsze to robie i potem jest na odwrot.Tylko powiem tyle,ze to juz druga cal przespana noc w tym tygodniu,bardzo sie ciesze.Rano wstalam i pierwsze pytanie do meza,"czy ona zyje"
dzis ostatni dzien do pracy i wolne do poniedzialku,wekedn zapowiada sie fajnie,przyjezdza rodzinka,bede u moje mamy,jutro mamy sie spotkac w centrum,w sobote wieczorkiem idziemy do pabu,a maz zostaje z Natalcia w domu:-Dsuper:tak:
moze w koncu zaczne robic album osiagniec N.mam na razie tylko pierwsza strone okladki...

Teeger mam isc dosc duzo wiec jak jestes chetna to jasne:tak:Faktycznie lepiej miec wiecej niz mniej,szczegolnie jak zaczynaja jesc obiadki.Napisze do ciebie na priv to sie jakos dogadamy;-)
Mam nadzieje,ze lakatacja pozostanie,ja tez chcialm karmic mala dluzej,ale 3 miechy i melko sie skonczylo,no coz nie rozpaczalam az tak bardzo z tego powodu...OLIWCI Z OKAZJI SKONCZENIA 3 MIESIACY ZYCZYMY TEGO CO NAJ,DUZO BUZKA DLA NIEJ

Kasiullka czyli jednka bedzie musial miec operacjie,mimo wszytsko moze jedz do pl i zobacz co nasi powiedza.Najwazniejsze,ze go nie boli.Buzka dla roszka,JAK WOGOLE SIE CHOWA???Dobrze,ze TAK GRZECZNIE SIE ZACHOWAL.:-)

Justyna tez szperalam po innych forach i wydaly mi sie takie sztuczne,tutaj jest swietnie i lasencjie sa super pomocne i przemile rowne babki.Ciesze sie,mimo,ze sie nie znamy osobiscie wiez miedzy nami jest.Brzusio mialas pyci i slicznie wygladals w cazy,a synus och wzdychac tak cudowny z niego szkrabek,przystojniak bedzie jak czas.;-)

kama fajny ten lezaczke,z mojego doswiadczenia wiem,ze na dlugo wam nie wystarczy,kiedy juz zacznie siadac polecam siedzonko do wanny w argos mozna znalesc
Buy Bath Ring. at Argos.co.uk - Your Online Shop for Other baby care accessories.
a twoj smykusi jest sliczny,super bobo.Na pewno rodzinka za nim teskni.:tak:

Gosiaczek zamilklas,zagalda do nas i pisz jak samopoczucie,jak brzuszke rosnie???
laski chyba juz wszytskjo wyminily co trzeba zabrac,ja mialam jeszcze kanapki dla meza,jakies przekaski dla siebie,kase,drobne,:tak::-)

Maggusia tak to jest z laskami,tez nie ufam wszystkim i chciala bym miec tutaj taka psiapsulke z prawdziwego zdarzenia,ale ciezko o dobra znajoma,ciesze sie ze mam was,mimo,ze wirtualne kumpele,ale prawdziwe i mile.Mam nadzieje,ze uda nam sie po tylu latach klikania w koncu poznac;-)Super,ze Brianek juz lepiej i nocka przespana,parwda ze od razu czlowiek czuje sie jak nowo narodzony:-)A co skarbie z twoimi rozstepami,kiedy planujesz zabieg???


uff ale sie rozpisalam

mykam,moze poniej zagladne
milusnego dnia zycze

piszecie ze u was slonecznie,u mnie szaro wietrznie.......GDZIE TO LATO

IZUSIA PRZESLIJ NAM Z POLSZY TROCHE SLONECZKA PLEASE:tak::-D:tak:
 
Hej dziewczyny!Jak wy szybko piszecie!Witam w odziwo ladny angielski poranek!Kurcze JUSTYNA to moze napisz jak ty te zdjecia wklejasz !I wiesz co? masz racje strasznie ciezko sie na inne fora wkrecic a tu atmosfera milutka !
MAXIN78-jej to gratulacje ze niuni udalo sie pospac moj maly tez ostatnio lepiej sypia ALE FAJNIE!!!!!Mile go wpoczynku!!
JUSTYNA170979-ALE NUMER Z TYMI WALENTYNKAMI HAHA !!!ciekawa historia
BUZIACZEK1626-Gratuluje sprawnosci fizycznej widze ze caly czas w ruchu jestes buziaczki dla niuni!!!!:-)
GOSIACZEK27-trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze!!!wez koszule nocne rozpinane,ciuszki dla brzdaca(wez mu mini skarpeteczki maluszek taki zziebniety moze byc na poczatku)pampersy,chsteczki naw,wklatki do biustonosza,podpaski giganty,biustonosz do karmienia,wode do picia,aparat fotograficzny,majtki jednorazowe,... jak sobie cos jeszcze przypomne to napisze
KASIULKA0901-Bardzo nam przykro z powodu Roszka slemy gorace buziaczki ja i Beniaminek
POZDROWIONKA
 
Buziaczke ty jeszcze 2w1 cos to bieganie po schoda i przytulanko cieko dziala,mala chyba sie na dobre zagniezdzila u ciebie tak mily domek jej zapewnilas:-D

Olcia wam rowniez gartuluje lepszych nocke oby tak pozostalo.A ty jak w domku siedzisz bobaskiem,planujesz isc do parcy???
 
Witam Mamusie!

Juz od rana tyle tu postow fajnie!:-)
Briankowi skonczlam wczoraj podawac antybiotyk:happy:
Dzis piekne sloneczko a ja jakas senna jestem:sick: wstalam do malego przed 5:00 zachcialo mu sie mleczka wiec dalam pozniej obudzil sie kolo 6:30 i byl zwarty i gotowy aby sie bawic:eek:wiec patrze na butle a on wypil tylko pare lyczkow no i podgrzalam troche melczko i znow mu dalam pospal chwile i juz przed 8:00 wedrowal po pokojach :rofl2: teraz pewnie urzadzi sobie drzemke i ja chyba tez :happy2:


Justyna170979 brzusio piekny i jaka zgrabniutka ciezaroweczka z ciebie byla :tak: synek uroczy!:-)

Mala-gorzatka i Justyna. W Maxin no to widze ze duzo dziewczyn tu szuka takis kolezanek;-)ja ciesze sie ze mam tu was i forum ze mozemy sobie tak fajnie porozmawiac.Jakos nie czuje tutaj zaklamania falszu zazdrosci i obrabiania tylka jak to juz wczesniej pisalam dlatego pewnie tak uwielbiam tu zagladac i z wami pisac!:-)
Powiem ci ze chyba w Pl jest mniej gadania na temat ile zarabiasz skad masz kase itd wydaje mi sie ze tu wiecej o tym sie rozmawia :szok:
Ja jakos unikam tych tematow albo odpowiadam ze to moja sprawa no chyba ze ktos docieka to poprostu mysle ze hce uslyszec klamstwo :crazy:
no chyba ze wyjatek jest taki ze trzeba komus w czyms pomoc choc i tak ja sie tu tak napomagalam ludziom ze szok i tak wdziecznosci nie bylo i nie ma:eek:jeszcze przez oto same problemy byly aj szkoda gadac :wściekła/y:
Najbardziej mi sie nie podoba to jak przechodza polacy kolo polakow i jeden na drugiego tak patrzy jakby chcial mu zaraz oczy wydlubac to jest przykre a np hindusi pakistanczycy itp potrafia sie tak szanowac ze szok!:-(

Kama fajne siedzonko Brianek choc juz tyle ma nadal sie pluska w wannie na kolkach o takiej podobnej:
0981143iA66UC292039X.jpg
natomiast ostatnio przyzwyczajalam go do duzej wanny to sam narazie nie chce musze z nim wchodzic :-)



Maxin tez bardzo bym chciala sie zobaczyc i poznac na zywo was :tak: szkoda ze tak daleko mieszkam ale cos planujemy jechac do Londynu kiedys pozwiedzac itp wiec moze wtedy bymy jakies spotkanko zaplanowali:happy2:byloby bardzo milusko!:-)
A mialam pytac na zym polegaja te scrapki?(o ile to sie tak pisze) i jak to sie robi? :happy2:Gratulacje przespanej nocki.

Gosiaczek a ja mam akurat termin na paszport na 12 listopad a mialam rezerwowac na ten dzien co ty ale jajca co?moze stalybysmy kolo siebie i nie wiedzialy ze znmy sie z neta :happy2:

Teeger WSZYTSKIEGO NAJLEPSZEGO DLA OLIWCI!niech sie chowa zdrowo:-)
roza%20z%20serca.gif


Kasiullka trzymajcie sie!moze rzeczywiscie powinnas to jeszcze konsultowac z lekarzami w PL?;-)

Olcia mi tez sie to forum podoba jakos nie ciagnie mnie na inne choc kiedys bardzo dawno temu zagladalam zeby poznac mamusie z mojego miasta ale nie sa takie fajne:dull:nie wiem dlaczego?
Jak tam kruszynka ci sie chowa?:-)



Pozdrawiam i sle ciumaski!



 
hej babeczki
tyle was tu zaglada ze ciezko sie polapac forum sie rozrasta w rekordowym tempie....co strasznie cieszy:tak::tak:
u nas jakos leci choc pogoda nie rozpieszcza moj P wczoraj zrobil mi mega niespodzianke o 12 juz byl w domciu...wiec ja korzystajac z okazzji najpierw sie wyspalam a pozniej troszke zrobilam kolo siebie...byl oto potrzebne...
oli chowa sie zdrowo dzis troszke zajeci jestesmy zaraz wychodzimy na zakupki moj P ma jutro imieninki wieczorem bede piec jakies ciacho:-D:-D ajutro mala imprezka...
maggusia-powiemszczerze ze ja z olim czesto robie sobie drzemki nie patrzac na balagan i obiad mam to w nosie:-p:-p:-p
maxin-nie zapeszajac...oby nocki byly zawsze takie i humorek dopisywal ciesze sie strasznie ze zaczelo wam sie wszystko ukladac i malutka ma sie dobrze,a w sobote pub super tego ci trzeba!!!baw sie dobrze i pamietaj ze my tez chcemy wyjsc wiec...nie szalej za bardzo zeby mezus cie jeszcze z nami poscil:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
justyna170979-dziewczyny maja racje brzusio bardzo zgrabniutki..moj to byl jak jeden duzy balon:nerd:
buziaczek-a jak u ciebie sie sprawy maja,pisz bo myslimy??
teeger-tak czasem bywa ale nie poddawaj sie !!choc wiem ze ciezko tym bardzej jak mala nie najedzona to placze
wszystkiego najzdrowszego dla corci!!!
oki mykam
papatki
 
Hej!!!

Olis- no swietna fotka od razu ja zauwazylam :-D, jak bylam w Pl to czasem tesciowa przypilnowala Martuchę a ja wyruszalam na podboj dogadzania sobie tzn paznokcie , fryzjer, kosmetyczka :-D, czlowiek od razu mial lepszy humor, chociaz po dwoch miesiacach mialam juz dosc :-p.

Maxin- no wlasnie dobrze olis pisze uwazaj z pubem bo my w kolejce czekamy na obiecane rolki musimy sie wybrac;-)

Gosiaczek- ja do szpitala wzielam o wiele za duzo rzeczy ale przydaly mi sie ubranka dla dzidzi 3 ray body i 3 razy pajacyki, kosmetyki do kapieli byly, wzielam oliwke dla dzidz, czapeczke po kapieli ale nie uzywalam, reczniki kocyki wszystko bylo, a dla mamy- podpaski radze ci te po porodzie bo sa lepsze niz duze podpaski sa z odpowiedniego tworzywa, majtki jednorazowe uwazam ze jeden z lepszych wynalazkow:-)bardzo polecam tamtum rose do mycia sie dziala miejscowo przeciw bolowo a dotego szybciej wszystko sie goi, pizamki dwie z dobrze dostepna gora:-), hmmm aparat fotograficzny, tel ja mialam przy lozku i dzialal na karte ktora kupowalo sie w szpitalu wiec dowiedz sie przy najblizszej okazji jak jest u ciebie w szpitalu bo komorka nigdy nie miala zasiegu a musisz wiedziec ze nie bedziesz miala ochoty n latanie i szukanie zasiegu:-(, no i koniecznie jakis ulubiony czekoladowy baton po porodzie bo bedziesz wykonczona cos do picia i dla meza jedonko chociaz moj po porodie poszedl na dol i kupi jedzenie ale przeciez mozesz urodzic w nocy wiec roznie bywa:-) mam nadzieje ze pomoglam cosik

kallusia- spolczuje ze Roszko taki bidulek radze ci z doswiadczenia zasiegnac tez porady specjalisty w pl chociaz przygotuj sie na duze koszta bo nie chca pomagac z funduszu tylkow naglych przypadkach no chyba ze ty nie pracujesz to jet taki formulasz E109 ktory zalatwia sie przez internet dostaje wciagu 2tyg i dzieki temu obowiazuje ubezpieczenie w pelnym wymiarze w polsce:-)
przepraszm ze nie odpisuje wszystkim ale kochane jeszcze nie ogarnelam was dokladnie i mi sie wszystko ciagle myli buziaczki:rofl2::rofl2::rofl2:

a propo buziaczkow buziaczek-kochana jak sie masz jak brzusio pewnie nie czytalas wczesniejszych postow ale jak ja bylam u konca ciazy to tez sie codziennie "meldowalam" na forum lubilam czytac jak dziewczyny sie zastanawialy czy moze jestem juz w szpitalu to bylo takie mile:-)

u nas chyba beda juz niedlugo jakies zabki na dole bo mala jest niesamowicie marudna i wczoraj ja macalam po dziaselkach i te na dole ma strasznie twarde ale nadal nic nie widac myslicie ze to moze byc to:crazy:, a i jeszcze pytanko jakim zel najlepsze na dziasla aby dzidzia sie az tak nie meczyla:dull:

papap
 
Czesc dziewczyny.
Boze, jaki mam okropny dzien dzisiaj. Adrian dzisiaj wyl jak wilk do ksiezyca w pelni;-) Nic sie nie wyspalam, tatus tez. Przez to ze jest tak zimno mam chandre, nie chce sie z domu nosa wystawic.
Rzeczywiscie coraz wiecej nas na forum i czuje sie tu fajna atmosfere. Trzeba dziekowac komus kto wymyslil internet hehe :-)
anulka99 i Kama83- moze rzeczywiscie macie racje z tym karmieniem, nie bede mu zalowac skoro tak dobrze sie rozwija i odpukac nie choruje na mamim cycku :))

Maggusia, Justyna170979 i maxin78- co do tego kolezenstwa to macie zupelna racje...ciezko komus zaufac. Kiedys ktos mi powiedzial ze Polak Polakowi najgorszego zyczy na obczyznie. Nie wierzylam.....jednak to prawda. Moze mi nie uwierzycie, ale dzieki mojemu mezowi tu w Anglii jest z 15 osob, ktore maja prace a nie siedza w Polsce na bezrobociu. Sciagnal tu swoich niby najlepszych kumpli, bo ich zalowal ze nie maja roboty.......a teraz co on ma w zamian?? Obrobiona dupe:wściekła/y: Nie raz mu mowilam ze jest glupi ze ich tu sciagnal. Przykre jest tez to ze rzeczywiscie Polacy tak sie zachowuja wobec siebie. Nie uwierzycie co mnie kiedys spotkalo w Tesco. Stalam z moim mezem i synkiem i rozmawialismy ze znajomymi. Pare krokow dalej stalo dwoch fagasow (jakies 25-27 lat). Jeden do drugiego: Ty patrz jakie ona ma duze i obwisle cycki (chodzilo o mnie). Myslalam ze moj maz wyjdzie z siebie, mi bylo przykro...nie wazne ze jestem matka karmiaca...wazne zeby komus dokuczyc. Dobra juz nie smuce wiecej!!!

Olis- zdjecie rewelacja :-) zgrabniusi ten Twoj synek

Buziaki dla wszystkich forumowiczek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 
reklama
A zapomnialabym.
kasiulka0901- mam pytanie a propos tej nostryfikacji. Czy warunkiem uznania dyplomu tutaj w Anglii przez pracodawce jest przejscie tego procesu?? Bo rozumiem ze chyba chcesz podjac prace w swoim zawodzie.
Buziaczki dla ROSZKA :-*
 
Do góry