reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Witam Was goraco, po ponad rocznej nieobecnosci na forum:zawstydzona/y: Mnostwo czasu minelo od mojego ostatniego wpisu na forum, ale mam nadzieje, ze teraz bede mogla czesciej tutaj zagladac:-D
Mam nadzieje, ze bede mogla Was wszytskie "lepiej" poznac;-)
Maxin78 pozdrawiam, Natalka jest przeslodka:-D

P.S.
Dziewczyny, pomozcie, zapomnialam jak sie wstawia zdjecia :szok:
Qrcze, juz nie ta pamiec :D
 
reklama
justyna.w- nie ma co sie przejmowac ludzmi nie milymi, nie wiem z czego wynikaja takie sytuacje ale najwazniesze jest to zeby czuc sie dobrze ze soba w swoim gronia a wszystkich innych nieprzyjemnych ludzi olac, ja tak robie:tak: i powiem szczerze ze pojechalam z takim optymizmem do pl j nie jeden raz ktos na ulicy by mnie przejechal bo przeciez dllaczego ma przepuszczac kobiete z wozkiem na pasach:nerd: ale co tam zyje:rofl2:
 
aniubaniu - witaj serdecznie jak ja aczynalam pisac na forum to ty miala juz tuz tuz rodzic:-), ale pamietam cie dobrze a jak dzieciaki prosimy o fotki bardzo bardzo, a wleic je mzesz jak wejdziesz w odpowiedz pozniej nizej zazadzaj zalacznikami i mozesz pobrac fotke ze swojego kompotera i juz pozdrawiam
 
Znow do was zagladam!:szok::-)hehe.
Maja zel na dziaselka mamy Bonjela tak sie zwie i jak maly mi marudzi smaruje i jest ok.Ja kiedys sie nim posmarowalam chcialam zobaczyc czy podobnie jak nasz polski sachol i bardzo podobnie:-)nawet przeciwzapalnie bo troszke piecze a pozniej chlodzi.Poradzila mi moja ulubiona w aptece farmaceutka pisze ulubiona bo zawsze ladnie sie do mnie usmiecha i mowi slodziutka i takie tam :happy2: hehe.

Olis sliczne zdjecie!:tak:podobne ma Brianke hehe :laugh2:ja tez uwielbiam na ta mala pupeczke patrzyc czasem sie smieje ze brzuszek do przodu dupka do tylu:-)slodziasne to i moglabym zacalowac:-p
hihi chyba musze z astosowac podbna taktyke jak ty z tymi drzemkami:happy2:

Justyna.W wiesz szkoda gadac i sie denerwowac :angry:zaowazylam ze tutaj nikt nie zwraca kto kolo ciebie stoji nie zastanawia sie czy to moze byc polak?hehe dziwne co?:eek:
Widze ze tez macie nieciekawe przygody.

Maxin zapomnialam ci we wczesniejszym poscie odpisac na pytanie o rozstepy otoz narazie musze z nimi zyc :eek: co nie bardzo mi sie podoba bo idzie lato ale w grudniu mam zamiar wybrac sie na swieta wiec moze wtedy kilka zabiegow zrobie zobaczymy oby!:-)

Dobra zmykam:rofl2:
Pozdrawiam i sle ciumaski!



 
Aniabania WITAJ :-) Ja tez pamietam ze jak zaczynalam pisac na forum to ty juz bylas i spodziewalas sie blizniaczkow:happy2:wielokrotnie o ciebie pytalam ale nic i chyba cie wywolalysmy hehe:tak:swietnie ze sie pojawilas pisz co am u ciebie jak ci sie kruszynki chowaja?i konieczie zdjecia wklej!;-)

 
Maja33, Maggusia pozdrawiam:-) Niestety w minionym roku czasu mi nie starczalo na pisanie na forum, ale maluchy juz podrosly i mam troche wiecej czasu.
Oto moje "torpedy" :tak:
Uff, ale sie napocilam z tym zdjeciem, jak tylko bede miala chwilke wkleje wiecej.
 
I jeszcze jedno :D Dziewczyny mi urosly(nareszcie) bo ciezki rok mamy za soba.
Wasze malenstwa sa fantastyczne, troche Was podgladalam zanim odwazylam sie napisac cokolwiek;-)
 
Olis foteczka rewelacyjna tez od razu oko mi polecialo na ta zgrabna pupe.No i w sobote bede grzeczna obiecuje bo rolki mi tez w glowie,nie moge sie doczekac,poszalejemy rowno:-DJutro imprezka wiec bawcie sie dobrze.Jak Oli ???Kazdego dnia pewnie probuje chodzic,jak juz zalapie to bedzie niezla jazda:tak:

Justyna.w,szczerze wspolczuje nieprzespanych nocek,ja tu narzekam,ze mala sie budzi raz dwa,a u ciebie widze ze tak cala noc potrafi,oby wszytsko sie zmienilo ii mamsia w koncu sie wyspala,a tat nie chodzil do parcy zly i zmeczony.A czy on tak poprostu sie budzi,czy czasmi mu cos dolega???I czy on sam zasypia czy go lulasz???
a co do polaczkow.......Wiesz ludzie sa starszni,historie sie powtarzaja,u nas bylo identycznie pomoglimsy nawet juz niepamietam ilu osoba ,oczywiscie nikt nie rzada nic w zamian,przyjamnie my nie,ale glupie slowo dzieki,przydalo by sie.A ludzie sobie mysla,ze chyba powinnismy im pomoc "BO SIE ZNAMY".Ja tu przyjechalam nie znalam nikogo z meze ,do wszystkiego sami dochodzilismy,a blad sie popelnia bo od poczatku jak komus pomagasz ,zalatwiasz wszytsko to potem sie to tak ciagnie:angry: i na koniec dnia wychodzimy na tym najgorzej,no coz na szczecie ja w takiego potfora sie nie zamienilam i AZ tak bardzo londyn mnie nie zmienil,oczywiscie troche tak,spojrzalam na pewne rzeczy zuspelnie inaczej.

Maggusia to nie bylo tak zle bylo w nocy.Czekam na nowinke kiedy przyjezdzacie do londka,na bank wtedy zorganizujemy spotkanko,nie moge sie doczekac:tak:maggusia to zyce aby na swieta mezulke sprawil ci prezencik i dal kaske na zabieg:tak:

Maja milo,ze jest,jak u was sprawy wygladaja???M uzywamy bongela zel,dziunia go lubi i pomaga,ale jest dobry tez puder,niepamietam nazy Olis go uzywa to cie powie.Buzka dla Martusi,pierwsze zabki w natarciu.....

aniabania kobieto gdzie ty sie podziewalas,kurcze wiekI cie nie bylo,swietnie,ze napisalas,wiesz czasami wspominamy stare foorumowiczki,jak dziewczynki???ale mnie zaskoczylas nio......MYSLALAM,ZE JUZ NIE NAPISZERZ
a dziewczynki przecudne,wysokie zgrabne lasencjie jak mamusia,super,TERAZ JUZ NAM NIE UCIEKAJA,PISZ CO U WAS,mieszkacie nadal w londynie???Utrzymujecie kontakt z ekipa Adasia od niezgudki???
 
reklama
aniabania- witam, ja jestem tu nowa. Idac Twoim sladem tez dolaczam zdjecie mojego skarba. Ladne dziewuszki, podwojna radosc :-)
 
Do góry