reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Buziaczku wiesz na wszystko jest czas, na rozdwojenie się też:-p:rofl2:
Tak to jest na tym świecie,że nie ma opcji,żeby dzieciątko w Tobie zostało,więc ciepliwości.
Zadbaj o siebie, zrób kilka rzeczy dla siebie, przyjemnych, czas szybciej minie.:tak:i juz wkrótce będziesz przytulać swoje maleństwo.
Mój Rochu urodził się dwa dni przed terminem, bo to był poród wywoływany. W przeciwnym razie to pewnie czekalibyśmy dłuuuugo, bo nic nie wskazywało na to,że chce wyjść.

w sumie masz na to niewielki wpływ.
Ciesz się tym co masz, bo warto.
Nie ma co narzekać na deszcz, bo jakby był upał 40 stopni, to ciężko byłoby Ci to znieść.
wszystko ma ponoć dobrą stronę.
Ja się dzisiaj zastanawiam nad tym jaka jest dobra strona kłopotów z uzyskaniem papierów,które powinnam otrzymać w zeszłym tygodniu.:sick::eek:
 
reklama
Witam:-)
Jakos ostatnio nie mam czasu pisac,poprostu lubie was podgladac,co ciekawego piszecie a zwlaszca buziaczka:tak:.Mam nadzieje ze wkoncu sie zmobilizuje i zaczne uczestniczyc w tym watku:zawstydzona/y:

Maja33-Strasznie mi przykro ze tyle doswiadczasz,dosc ze zawalili na poczatku to w dodatku teraz nic sie nie staraja:no:

Buziaczek-Nie stresuj sie niepotrzebnie,moj Dominik urodzil sie tydzien pozniej.Najgorsze bylo to ze moi rodzice byli na swieta i czekali na Dominika,a on jak na zlosc urodzil sie 22/01 o godz.23;56.Rodzice niestety wyjechali w tym samym dniu rano:-(.

Ja mam takie pytanie do dziewczyn ktore maja paszporty tymczasowe dla maluszkow.Czy wiecie moze czy na tym paszporcie wroce do Londynu? chcialabym pojechac z Dominikiem chociaz na tydzien do Polski,niestety slyszlam ze moge tylko wjechac do kraju,natomiast w Polsce musze wyrobic 5-cio letni.
 
dziewczyny u Was tez tak lalo:confused: bo u mnie to :szok:normalnie powodz:szok::tak:polowa ulic pozamykana az ciezko sie gdziekolwiek dostac:dry::-(sklepy tez pozamykane:crazy: a moja mala cos spac dzisiaj nie moze:no::sick:
 
witajcie, ja znowu dzisiaj jak po ogień:-)
Chciałam Wam wszystkim serdecznie podziękować za życzenia:-), miło, że pamiętałyście:-):-):-)


Buziaczek1626 słyszałam, że chodzenie po schodach pomaga i mycie okien, no i oczywiście jakieś przytulanko:-), nie wiem czy to prawda:-D, ale życzę Ci jeszcze troszkę cierpliwości, trzymaj się kochana, słyszałam , ze dziewczynki często rodzą się przed terminem
 
lubie was podgladac,co ciekawego piszecie a zwlaszca buziaczka:tak:.
Buziaczek-Nie stresuj sie niepotrzebnie,moj Dominik urodzil sie tydzien pozniej.Najgorsze bylo to ze moi rodzice byli na swieta i czekali na Dominika,a on jak na zlosc urodzil sie 22/01 o godz.23;56.Rodzice niestety wyjechali w tym samym dniu rano:-(.

He he Mnie jest jak narazie pelno wszedzie i huczno tylko o jednym trabie eheh:-D:-D, ale juz niedlugo sie to wszystko skonczy zobaczycie:tak::-p bo caly ten czas co poswiecam dzis BB jutro poswiece MOjej Kruszynce jeszcze za Mna za tesknicie i za Moimi Glupimi i smiesznymi postami...:-phe he:sorry2::rofl2:
Ja wiem ze jestem maruda ale zrozumcie Mnie ..Wy juz sie cieszycie swoimi pociechami a Ja ..musze czekac a ten czas sie cholernie dluzy no nic uciekam sie kapac, a potem do roboty z Mezusiem musze popedzic Blaneczke:elvis::-D:-D:-D:happy2: ehehe

Przyznac sie kto juz ma Mnie szczerze dosc?
Nie obraze sie :no::happy2:
Dobranoc do jutra
 
hej:))
meldujemy sie ze u nas wszystko ok i jakos leci choc pogoda nas nie rozpieszcza..
maja33-boze nawet nie chce sie sluchac co oni wyczyniaja???nie poddawaj sie trzymam kciuki martunia musi byc rehabilitowana...a jak sie czujesz po 2miesiacach w polsce
kama83-jezeli paszport tymczasowy bedzie wazny to bedziesz mogla napewno wrocic!!!
buziaczek-moim zdaniem pomoze przytulanko:-D:-D:-Dchoc szczerze malo przyjemnosci to sprawi:-D:-D:-D:-D

wszystkim solenizatkom przyslowiowe 100lat!!!
 
Dla lukasza spoznione ale prosto z serducha z okazji ukoczenia 7 roku,samych szczesliwych chwil,usmiechu milosci rodzcow i spelnienia tych dzieciecych marzen
 
Maxin78 – moja mala jak zaswiece lampka na brzuch od razu przestaje sie ruszac hihihi chyba nie lubi “fleszy”. Najbardziej jest aktywa poznym wieczorem, gdy jest ciemno, wtedy zapalanm lampke i probuje nagarc moj “wibrujacy” brzuszek ale wtedy mala za kazdym razem zamiera …chyba bawi sie ze mna w ciuciu-babke hahahaha

Olcia23- wspanialy pomysl z tym nagraniem bicia serca na komorke. Ze tez nie pomyslam o tym wczesniej . Przy najblizszej wizycie z midwife nagarm dzwiek bicia serdusza na komorke . Ale bede sluchac!!! Wysle dziadkom, niech tez posluchaja :-)

Maggusia – maluszek starsznie sie meczy ale ty tez jestem wykonczona…wspolczuje wam obojgu

Maja 33 – no nie moge uwierzyc ze tak dlugo czeka sie na wyrobienie paszportu dla dziecka. Czy na tymczasowy tez tak dlugo sie czeka ????? Jak moja malutka sie urodzi na poczatku wrzesnia chcielismy leciec do Polski pod koniec stycznia, ale z tego co widze to jak polecimy na nastepne wakacje to bedzie dobrze..koszmar ! :szok:
Ciekawe co powoduje ze na wyrobienie paszportu czeka sie pol roku. No rozumiem, miesiac, dwa ale szesc miesiecy! Niby mamy XXI wiek a czasem wydaje mi sie ze zyjemy w czasach kamienia lupanego !
Ponadto walcz o swoja niunie…domagaj sie jak uwazasz ze powinno byc inaczej, bo ich tu trzeba do muru przyciskac.

Buziaczek – czy to napewno bylo mierzenie ile moja niunia ma cm ????? Czy to mierzenie od wzgorka lonowego do jakiegos miejsca kolo zeber to mierzenie ile dzidzia ma cm????? Kurde ja tego nie wiedzialam, nawet sie zastanawialam co ona tak z tym centymetrem lata :-D Pamietam ze mowila 24 cm, ale nie moge tego znalezc w jej zapisakach :eek:
Blaneczce jest dobrze w twoim brzuszku. Ale podobno male przytulanko pomaga pobudzic dzidzie do wyjscia pod koniec ciazy ;-)
 
reklama
super pamiatka,ja nagralam bicie serca jak bylam podlaczona do Ktg,super do tej pory sluchalam sobie od czasu do czasu,a teraz wszytsko przepadlo:zawstydzona/y::-:)zawstydzona/y:
boze co jakis czas przypominam sobie co mialam w torebce:zawstydzona/y::-:)zawstydzona/y:tyle pamiatek zniknelo na zawsze........:sorry2::dry::zawstydzona/y:ufff....kurcze i zas mi smutno:hmm::sad:
 
Do góry