reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

hej wpadam tylko na chwilke...
jak chyba kazda z nas nie ma ostatnio czasu...i tylko wpada sie zameldowac
co u nas wszystko gra i to dzieki Bogu...jestesmy zdrowi humorki dopisuja..a problemy zawsze sa i beda ale coz nie poddaje sie..za miesiac mamcia przyjezdza..juz nie moge sie doczekac...praktycznie odliczam dni...
co do sukcesow mojego synka potrafi wyciagac raczki do gory i pokazywac jaki jest duzy..dla nas bomba!!!
maxin =cieszymy sie ze u was lepiej a raczej u stokrotki a ty jednak wez sie za siebie i moze zaloz ta spiralke????ja polecam,na twoim blogu jest link do strony scrapkow otoz bylam tam i sie zalogowalam...i chcialabym cosik stworzyc wiec prosze o pomoc bo nieiwem od czego zaczac..tylko ja mysle o komputerowych scrapkach...
izusia-cudnej pogody bez deszczu...milego pobytu
kasiula matula-zdrowka zyczymy emi,napisz co u was temperatura spadla???
buziaczek-cosik ta mala uparta i wcale sie nie pcha na swiat:no::no::no::confused::confused::confused::szok::szok::szok:
maggusia-co u was byliscie u lekarza czy to rzeczywiscie te zabki???
joanna z -glowa do gory pogoda do d...chociaz dzis przeciez pierwszy dzien lata,bedzie lepiej...musi byc

oki mykam zycze przespanej nocki....wszystkim mamom
dobranoc!!!!!!
 
reklama
Olis - Dokladnie:-( Blaneczce sie wogule nie spieszy na Swiat, jej jest za dobrze u Mamusi i nie chce opuszczac swojego domku malego..szkoda eh:happy2::rofl2:bo My tutaj na Nia ostro czekamy z niecierpliwoscia naprawde:sorry2: Juz nawet do Niej ladnie przemawiamy, ale Ona dalej swoje..no coz.
Dobranoc!​
 
hej buziaczek i wszystkie mamcie:-)
Jestem tu tylko od czasu do czasu , ale lepszy ryc niz nic. Poprostu nie mam czasu na czutanie wszystkich postow.
hej buziaczek cos czuje ze w przyszlym tyg , sprawa sie u ciebie rozwiaze i bedzie koniec, a pewnie potem zatesknisz za brzusiem:-DZobaczysz wspomnisz moje slowa;-):-)
 
Ja jeszcze na momencik.Podziekujemy jak wrocimy i wakacje sie udadza:-)
Maja-1980-wiem kochana ze mozna kupic, ale zobacz, po co mam wydawac kase jak dzieci maja leki za darmo na recepte wiec czemu mam nie skorzystac:-)
Buzki jeszcze raz, trzymajcie sie cieplo!
papatki
 
czesc dziewczyny
ja tylko na chwilke, mam teraz bardzo malo czasu na wszystko, moje Malenstwo chce sie przytulac prawie caly czas, bardzo czesto chcialaby jesc, a jak ja zaczne karmic to za chwilke zasypia przy cycku. Ja tez uwielbiam ja przytulac. Nie chcialam jej tego odmawiac, bo ona byla chyba tez w szoku po porodzie. Ale stwierdzilam ze tak nie moge, bo juz chodze jak wlasny cien, za malo spie itd
Teraz staram sie przyzwyczaic ja do karmiena co dwie godziny. Tak poradzila mi polozna. Ostatnia noc spalam w sumie okolo 5 godzin (z przerwami oczywiscie), wiec juz wreszcie troche sie wyspalam.
Bardzo sie ciesze ze jest moja mama, bo nie wyobrazam sobie bez jej pomocy.
Tym bardziej ze mialam raczej ciezki porod i dopiero powoli dochodze do siebie.
Mysle ze swoj porod opisze na watku porod krok po kroku, ale chyba dopiero jak troche ochlone.

Pozdrawiamy wszystkich
 
Nafnia- ogromne GRATULACJE dla Was to cudownie ze malutka jest juz z wami duzo zdrowka

Olis- wszystkiego najlepszego na 4 rocznice slubu troszke spoznione zyczenia ale szczere

Kalusia - dla ciebie rowniez wszystkiego najlepszego na urodzinki:-)

dziewczyny bardzo duzo napisalyscie przeczytalam ale nie dam rady kazdej z osobna juz niedlugo bede na bierzaco bo wracamy juz w niedziele do Londynu po dwoch miesiacach powiem szczerze ze juz nie moge sie doczekac:laugh2:, pozdrawiam serdecznie i przesylam buziaki trzymam kciuki za wzzystkie zbilzajace sie do konca ciezarowki oby bylo szybko i bezbolesnie:-)

pozdrawiam
 
a ja to niewiem od czego zaczac,chyba zrzuce od razu bombe,ukradli mi dzis torebke:zawstydzona/y: w sklepie,na sekunde odwrocilam glowe aby podac kolesiowi zmieniaki,jak potem doszlam on byl pewnie z kolega i tamten sciagnaol terebke z wozka,a byla zapieta specialnie do wozka.Szok co za dzien mega dol sie poglebil nic mi sie nie chce,z tego wszystkiego nie mialam jak wejsc do domudo meza numer zapomialam ,dopiero po 1h sobie przypomnialam,w tym czasie detektyw z sklepu zadzwonil pod moj numer,koles wyopbrazcie sobie odebral,po nawowie podrzucenia torebki a zabarnia kasy koles sie wylaczyl:wściekła/y::wściekła/y::no::szok:dobrze ze dziunia byla grzcezna,a ja nie moglam emocji opanowac,grochy leiclay jak cza.Naszcecie nie mialm krat kredytowych,platniczych,ale moj telefon,klucze,karte NHS,cunsilu,boots fotki dla kogos nic nie warte dla mnie duzo:-(

ok mykam bo sie rozczulam
 
Witam Wszystkich :blink:
Co slychac u Was Mamusie i dzieciaczki?:confused::-p
Jak zdrowko? :confused:;-)
Co tak cichutko tutaj..?Pewnie wszystkie siedzicie na zamknietym..a ja nie wiem jak mam sie do Was przylaczyc.:confused:


U Nas jak codzien to samo M poszedl do pracy na poludnie , a ja siedze w domu i czytam sobie forum:-(..czekajac na jakie kolwiek znaki od Mojego Malenstwa:cool:. Ale narazie wielka cisza.:-( Nic sie nie dzieje.
Nie rozdawajam sie..:-:)-pMalutka aktywna caly dzien nie spi..tylko buszuje po Mamusi brzuszku :laugh2:a szczegolnie o godzinie popoludniowej i wieczorkiem ale w nocy spi grzecznie razem z Mamusia. Jest juz taka duuuza :laugh2: jak sie rozpycha to taka sile ma ze szok:szok:nie do wiary :no: z lewej pupcia a z prawej stopki ktore juz sa tak wyrazne i mocno napiete,;-) ze tylko laskotki pomagaja by sie schowaly spowrotem :szok::-D;-).

zmykam poczytac co tam u Was i poodpisuje. buziaki pa
 
dzien do kitu, pada, zmeczona jestem bo caly tydzien pracowalam po nocach i nie wiem czy dlugo tak wyrobie, boje sie spotkania z supervisorem, czy bedzie zadowolony, czy nie za malo robie normalnie czuje ze ciagle za malo i za malo, a czasu nie ma zeby na spokojnie popracowac, artykuly czytam nieraz kilka dni!!

nawet dzis sesji nie zrobilysmy bo nie mialam entuzjazmu

jeszcze mamy problem bo wlasciciel chce sprzedac mieszkanie, ktore wynajmujemy, myslimy ze moze my bysmy kupili na kredyt hipoteczny ale to wszystko jeszcze tak wisi w powietrzu nierostrzygniete, kurde zygam juz przeprowadzkami, chcialabym gdzies sie poczuc jak u siebie, trzmajcie kciuki zeby sie udalo kupic


maxin wspolczuje, ja bym tez sie wk. moj M. nie pozwala mi wozic torebki na wozku, nosze na listonosza, i wogole niecierpie zlodziejstwa i przekretactwa :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: jak slysze takie historie to mnie zaraz nosi po domu, trzymaj sie

nafniaprzytul coreczke od nas!! i wracaj do sil
 
reklama
Niunka19-82 - Bardzo bym chciala sie juz rozdwojic. i oby sie Twoje slowa w szybkim czasie spelnily ..Blagam :tak:;-) Bo juz sie nie moge doczekac.
Za brzuszkiem to narazie nie chce tesknic-wole jak go nie bylo wygodniej i lzej:-p.

Napewno dam Wam znac jakos. Podajcie numer komorkowy do ktorejs bym mogla chociarz sms napisac jak sie cos ruszy - i bede w szpitalu - bedziemy w kontakcie .

Izusia- Napewno sie udadza glowa do gory i mysl pozytywnie.Jeszcze raz udanych WAKACJI:-) - pogoda w Pl jest teraz ladna nie to co u Nas -pada:dry::no: wiec korzystaj poki mozesz..

Nafnia - Zazdroszcze Ci tego ze masz juz swoje dzieciatko, porod za Toba ahh teraz sama przyjemnosc. Zaloz sobie suwaczek. Ile Twoja pociecha ma juz??;-):confused:
Wracaj do Siebie Kochana-odpoczywaj i wracaj do Nas czekamy tu na Ciebie.Wklej jakies zdjecia swojej Pociechy jestem bardzo ciekawa jak wyglada. Kocham ogladac takie zdjecia maluszkow.
I ciezarowki czekaja na relacje z porodu. Jestesmy bardzo ciekawe. Napisz swoje wrazenia.

Maja 33 - Ale szybko te 2 miesiace minely..naprawde. Ty wracasz, a ja wybieram sie na porodwke :laugh2: he he Fajnie ze wracasz...bo tu pusto strasznie..
Jak tam Twoja Kruszynka? Jak zdroweczko? Dzieki za mocne kciuki. Napewno sie przydadza ...:tak::-D

Maxin78- Jestem w szoku Kochana ze cos takiego Cie spotkalo:wściekła/y:, normalnie jak przeczytalam to wcielo Mnie. Jak ktos moze byc tak beszczelny,chamski i perfidny nosz cholercia jasna :wściekła/y::no::szok:Jeszcze zdjac z wozka...szok
Cale szczescie, ze nie mialas tych kart. Ja tez bym pewnie rzucala miesim jak popadnie:wściekła/y:..nie nawidze takich sytuacji. A duzo pieniedzy stracilas? Szkoda ze nie chcieli oddac zdjec i innych rzeczy ktore im nie byly potrzebne tak jak Tobie:-:)wściekła/y:Myslalam z tylko w Polsce sie takie rzeczy dzieja ale sie mylilam:wściekła/y::no:Musze uwazac bo ja mam takiego kota ze lubie zostawiac w koszyku w markecie torbke swoja i chodze i robie zakupy a torebka w koszyku i to w sobote gdzie pelno ludziii:szok:

 
Do góry