reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Tigger a dlaczego kredyt w Pl? Tu maja lepsze warunki. To tylko taka sugestia:-)

Buziaczek ja w ostatnich tygodniach ciazy tez strasznie puchlam. Przybieralam nawetdo 2 kg tygodniowo .Woda mi sie zatrzymywala. Wiec wiem jak sie czujesz. Piszesz ze chodzisz jak kaczuszka ... ja chodzilam jak slon:tak:. Na szczescie niedlugo wszystko bedzie za Toba.

Maxin chodzi Ci o album ze ktos oglada? Jak to mozliwe?
 
reklama
Hejka !!
Maja 1980- Dziekuje ze Mnie tak pocieszacie...he he dzis juz lepiej sie czuje !!
Pieczenie i zgaganie nie meczy ..juz sie nie moge doczekac kiedy bede miala to za Soba bo Mala bedzie obok Nas :tak::sorry2: To jedyna rzacz ktora by Mnie teraz uszczesliwila najbardziej bo caly czas czekam i czekam ..ale wiem ze sie doczekam :-p;-)!!
a jak tam u Was samopoczucie dzis juz nie pada ale sloneczka tez nie ma:-( ?? :confused:
 
Heja jak ja lubie srody,wczesniej w domu,choc kupa roboty mozna odpoczac.U nas druga nocka ok,no dzis o 4.00 sie obudzila,gloda bo wieczorem melka nie chciala.Wiec po butli usnela i tak do 7.00 pospalysm.
moj humor wciaz jest masakryczny,jeszcze u meza w pracy dzieja sie dziwne rzeczy.Potrzebuje wakacjii:tak:,a tu dopiero we wrzesniu.Choc jest szansa wyjazdy na wekedn do Rzymu,mamy tam dobra znajoma wloszke.Moze trzeba odreagowac:baffled:
ok tyle u nas musze mykac dalej sprzat puki mala spi:tak:

buziaczek wiesz jak tak czekalm na mala z mezem miesiac szok,codziennie o niczym innym nie moglam myslec dni sie dluzyly:sorry2:,oby szybko cie chycilo,:-)BLANIA wychodz z mamy brzuszka:tak::happy:

izusia wyjazd juz w paitek super macie,spokojnie sie spakuj,na pewno dobrze sie zorganizujesz:tak: Oskarcio bedzie w siodmym niebie,buzka dla niego

maja w watku zamknietym wszycy mogli czytac prze chwile,bo serwer babyboom naparwiali i byla luka,ale juz jest ok. A wy jak w PL ok?pewnie milo jets byc u rodzinki

anula widze ze prawko tez ci idzie zolwim tempem,jak dzieci?

ok uciekm papa
 
maxin78 - to fajnie ze z Mala juz Ok i ze tak sobie spi ladnie ;-) tez bym pojechala na wakacje najchetniej do Polski bo mamy tam dzialke nad jeziorkiem(co wakacje tem bylismy) i odwiedzilabym rodzinke swoja ...ale jak narazie nie zanosi sie na wyjazd i to przesz dlugi czas jeszcze.. bo jak pojade z taka kruszynka ktora potrzebuje wygody, stalej opieki lekarzy,i spokoju nie wyobrazam sobie nawet wsadzic takie malenstwo w fotelik i tyle godzin w jedynym pomieszczeniu:sorry2:..nie chce meczyc dziecka:no: zreszta stwierdzilismy, ze pojedziemy na nastepne wakacje mala bedzie juz duza i bedziemy mieli paszport i pojedziemy samochodem wraz z tesciami oni tez samochodem !! uwielbiam takie dlugie wycieczki samochodem wogule gdzie kolwiek pojechac !! a wy lubicie takie wycieczki?!
co do bolu jaki mi wczoraj doskwieral to wieczorem moj M zrobil mi pozadny masaz ud i tych sciegien i kosci tych co w sa w kroczu i naprawde mi przeszlo moglam spokojnie usnac !! juz iwme od czego mi sie to dzieje poprostu przed porodem mi sie wszystko rozszerza,rozciaga i dlatego...nawet moj M tak stwierdzil!!
a tak na matrginesie to sie wogule nie oszczedzam latam po schodach w dol i w gore :p he he sprzatam dom i odkurzam dzis znow zaliczylam lazienke he he i odkurzylam dywany!! a teraz zmykam sie wykompac paaaado uslyszeniaaa
 
Hej
U nas wczoraj taka burza była,że ja nie moglam spac i pod kolderka się tuliłam i czekałam jak się skonczy, bo ja sie bardzo boję burzy...

Co do tej dyskusji o wojsku to mój brat ma takie same problemy, ze jest tutaj, a nie ma uregulowanej służby. Chcialabym mu jakoś pomóc ale nie wiem, gdzie można załatwić przeniesienie do rezerwy. Paranoja z tym wojskiem. Poza tym, starsza w TV ,że łapia na granicy, że sprawdzają listy pasazerów itd. :wściekła/y:
No ale taka właśnie jest ta nasza kochana ojczyzna...

No dziewczyny juz tak nieduzo czasu zostalo i bedziecie Mamusiami. Współczuję wam tych męczarni, chociaż mam nadzieje,że po tym co przeszlam będzie mi dane tez tak narzekac kiedys. Tak czy inaczej zycze wam powodzenia, malo opuchnietych nóg i rąk i lekkiego porodu.

A wszystkim Maluszkom zmagającym się z katarkami, kaszelkami, zabkami i caly tym swiatem przesyłam buziaki. Trzymajcie sie Maluszki i nie dajcie się
023aa3.gif
023aa3.gif
teletubbies01zo0.jpg

A Mamusią zyczę wytrzymałości
207szd5.jpg
 
hejka, ja znowu tylko na momencik, tyle mam rzeczy do zrobienia, nie wyrabiam się ze wszystkim:baffled:, chciałabym zeby doba miała 48 godzin, może wtedy na wszystko byłby czas:-)

Wczoraj bylismy na szczepieniu, było troszeczkę płaczu, troszkę się zdziwiłam, bo myślałam, że będzie to szczepionka przeciwko odrze, śwince i różyczce a okazało się, że przeciwko meningokokom C :confused: ( myślałam, że tutaj tylko na pneumokoki szczepią ) . Czy wasze dzieci też były na to szczepione?????


Dzięki dziewczyny za odpowiedzi w sprawie wojska, mam nadzieje, że w koncu rozwiążemy ten problem:tak:

Buziaczek1626 może to już blisko, że takie porządki robisz, ja dzień przed porodem cały dom wysprzątałam, tyle miałam energii i w ogóle się nie spodziewałam, że na drugi dzień już urodzę, był to ostatni dzień 38 tygodnia ciąży. Tobie już też niedużo zostało, trzymaj się dzielnie:-)

Maxin super, że Natalka przesypia już nocki, u nas też ostatnio się nieciekawie w nocy porobiło, ale mam nadzieje, że to przejściowe kłopoty tak jak u Was

Izusia miłego wypoczynku w PL:-)

Pozdrawiam wszystkie mamusie i te przyszłe też, dobrej nocki:-)
 
Maxin w Pl milutko tylko za tatusiem tesknimy.Na szczescie przylatuje do nas w poniedzielek i zostaje na 3 tygodnie. Dwa spedzimy na Mazurach na leniuchowaniu.
Nie moge sie juz doczekac.
Dobrze ze tylko chwilowo watek zamkniety byl dostepny dla kazdego.


Dzis bylam z Marika u pediatry. Wazy 7816 i mierzy 69 cm. Zdrowa z niej baba. Powoli wprowadzamy nowe jedzonko. Opalila sie jak bylysmy nad jeziorkiem i na dzialce u dziadkow. Do wszystkich sie smieje. Ndal wytrzymuje bez smoka chciaz wieczorem zanim na dobe zasnie budzi sie zawsze ze trzy razy aby possac cycusia chociaz przez chwile co jest troszke meczace. Wczesneij dawalm ejj smoczka. Najchetnij zasypia przytulona do mnie a pozniej przekladam ja do lozeczka ale wolalabym jej do tego nie pzyzwyczajac i wrocic do usypiania w lozeczku. Musez wymyslic jakis sposob aby ladnie zasypiala bez cycusia sama. Moze macie jakies rady? Bede wdzieczna.
 
dziewczyny wiecie cos o wzywaniu karetki???Emi ma 2dzien temperature na chwile spada potem znowu sie podnosi nie chce panikowac ale chcialabym wiedziec czy moge wezwac karetke mam kawalek do najblizszego szpitala i chce wiedziec jak tutaj to wyglada
 
Najlepiej zadzwon do szpitala i zapytaj co zrobic w takiej sytuacji. Wydaje mi sie ze mozesz ale lepiej sie upewnic.
A poki co Calpol polecam.
 
reklama
zadzwonilismy kiedyś po karetkę dla Roszka. Około 22 dostał wysokiej gorączki. Ja chciałam wpakować go w taksówkę i do szpitala,ale B. zadzwonił właśnie po karetkę.( chyba 112 z tel. komórkowego).
Dyspozytorka zapytała co i jak i po 10 minutach karetka była juz u nas.
Plus taki,że jak przyjeżdżasz karetką to na emergency czekasz krócej.
Powiem szczerze,że nie wiem jak to by wyglądało ze starszym dzieckiem ( Rochu miał wtedy 2 miesiące).

powodzenia życzę zdrówka.
 
Do góry