reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

reklama
Witam Mamusie!

Z Briankiem ostatnio nie za ciekawie poniewaz ciagle ma goraczke:szok:podaje mu cos podobnego do Calpol nazywa sie Depon w Grecji mu to podawalam bylo ok i na chwile spada temperatura ale wieczorem naprawde ma ciepla glowke az goraca:baffled:
Zabek sie juz przebil wiec nie wiem czy to od tego czy od czegos innego.Jest marudny calymi dniami wisi na mnie ostatnio w nocy budzil sie z placzem lecz dzis przespal cala dalam mu mleczko po 7:00 i pospal do 10:00.
Teraz dotknelam glowki i dalej ciepla:-(wiec juz nie wiem narazie obserwuje ale jak tak dalej bedzie to chyba do lekarza predko bede musiala z nim leciec.Mam nadzieje ze to tylko zeby!:unsure:

Musze leciec do malego znow marudzi postaram sie pozniej zagladnac na BB i odpisac.

Pozdrawiam i sle ciumaski!
 
Witam kobietki

Widze, ze niektore mamausie maja problemy z goraczka, niestety u naszych maluszkow ciezko jest czasem stwierdzic co im tak naprawde jest.
U nas ok, jakos mnie dopadla chandra ostatnio, nic mi sie nie chce, ani sprzatac ani gotowac, ani wychodzic z mala na spacer. Pogoda troche dobijajaca a zapowiadaja jeszcze przynajmniej caly nastepny tydzien taki a gdzie lato:confused:.


Maggusia trzymaj sie zobaczysz ze goraczka przejdzie szybko, moze to trzydniowka?

Kasiula Matula a u Ciebie jak juz lepiej?

Buziaczek glowa do gory to juz niedlugo, teraz zbieraj sily na czekajacy cie wysilek i jak najwiecej sie usmiechaj zobaczysz jak to pomaga

maja_1980 niestety mam ten sam problem z usypianiem przy cycusiu, probuje zeby zasypiala sama, ale wtedy budzi sie co 5 minut tak jakby czegos jej do szczescia brakowalo,

cfcgirl milo znow cie widziec, fajnie ze miewasz sie dobrze, i pamietaj tobie tez bedzie dane narzekac na przypadlosci ciazowe, na wszystko jest wlasciwy moment:tak:

maxin oj jak masz fajnie z tymi przespanymi nockami, teraz to ja mam tylko jedno marzenie wlasnie przespana noc chociaz tak do 5 rano, ale to chyba nie predko nastapi...

Zycze wszystkim milego dnia

Pozdrawiam
 
życzę wszystkim dzieciaczkom powrotu do zdrowia i był gorączka poszłą sobie precz...
Joanna też mam czasami dni,że nic mi się nie chce. Jakbyś miała ochotę na wspólny spacerek to daj znać;-)
lecimy dzisiaj z Roszkim kupić materiały do robienia kart do czytania ( to co już kupilismy to za mało) i spróbuję się dogadać w sprawie przyjęcia ślubnego.
Zobaczymy co z tego wyjdzie.
pozdrawiam wszystkich
K.
 
Hej kochane,
Ale pieknie sie tu udzielacie:-)A nasze ciezarowki szczegolnie:-).To fajnie i milo was czytac.A ja jak zwykle ostatnio na momencik.Dzis juz pakuje nasze torby, normalnie nie wiem co zabrac, tyle tego!Na szczescie lubie sie pakowac wiec jakos idzie.A jeszcze musze jechac zamowic do przychodni recepte na Calpol bo zupelnie o tym zapomnialam a w tak dlugiej podrozy musze miec cos dla malego na wszelki wypadek.Odpukac oczywiscie.Musze jechac osobiscie bo kobieta powiedziala ze telefonicznie nie moga przyjac zamowienia tylko musze przyjechac do przychodni i zamowic recepte i na jutro bedzie gotowa.Nio wiec jak niun wstanie to pojade.
Tak wiec pisze do was kochane zeby powiedziec ze wyjezdzamy na trzy tygodnie i raczej nie bede miala mozliwosci do was zagladac.Mam nadzieje ze rozumiecie, po prostu chce jak nawiecej czasu spedzic z rodzicami, rodzina i przyajciolmi.Obiecuje jednak opowiedziec i nadrobic wszystko po powrocie.
Tak wiec zycze :
Po pierwsze:naszym ciezarowkom duzo cierpliwosci w oczekiwaniu na swoje perelki, a podczas porodu(gdyby cos sie zaczelo dziac zanim wroce i doczytam):-) zycze duzo sily i wytrwalosci!Powodzonka i duzo zdrowka!
Po drugie:wszystkim wyjezdzajacym na wakacje zycze cudwonego wypoczynku, mnostwo slonca i fantastycznej pogody, super ciekawych przygod i wogole wszystkiego co najcudowniejsze w wakacje!Bawcie sie dobrze!
Po trzecie: wszystkim pozostajacym w UK kochanym babeczkom zycze samych cieplych i slonecznych dni!
Buzki kochane, trzymajcie sie cieplo i do popisanka za trzy tygodnie:-)
Bede o was myslala!!!:-)

 
Agnes2606- Ja moge codziennie sprzatac:tak:...jak mi sie zechce:-D wydaje Mi sie ze moge sie spodziewac NiuNI dopiero w terminie w lipcu lub kilka dni przed lub nawet i po ...nic narazie sie nie zanosi,ani ja sama nie czuje - nie ma najwazniejszego zero skuurczy dziewczyny nie mam zadnych skurczy,:no: a moze ja ich poprostu nie doczuwam nie wiem:no: wydaje mi sie ze to uklucia a nie skurcze?:szok::dry:? nie no nie da sie przegapic tak...bo to boli wiec nie wiem co :dry::sorry: Boli mnie tam cos czasem ale to nie sa skurcze i ten bol nie jest regularny ciekawe co powie teraz moja midwife:sorry: we wtorek ide na wizyte !! ale nie bedzie mnie badala wewnetrznie wiec nic sie nie dowiem konkretnego...ehhh:shocked2::dry::sorry::dull:

Magusssia- Ciekawe co sie dzieje z Briankiem ? moze to jednak te zabki a nie ma katarku ani kaszelku,wymiotow ani biegunki? wiec chyba to zabki?:confused::-(

JoannaZ- Yhh ciezko jest Mi na sama mysl - porodu:zawstydzona/y::no:, ..bo ja nie wiem jak ja to przejde wstyd tak walkowac:zawstydzona/y: wkolko to samo no ale ...ja juz taka jestem bo boje sie napawde!!:-(ale wierze ze jakos to przejde jak nie swoimi silami to wyciagna ze mnie i tyle tak mi mowi moja tesciowa ehh..zreszta jak bylam mloda to moja mama mowila ze najgorszy bol to jest przy rodzeniu dziecka !!ehh trudno jakos przejde pocieszam sie ze u Mnie w rodzinie szybko sie rodzi :-p szybko postepuje rozwarcie itp.:tak::-Dnie wiem na ile to prawda ze sie u mnie powtorzy no ale...wiara czyni cuda:-D:-p
Izusia- Rozumiem .Odpoczywaj ile mozesz korzystaj z wakacjiii!!odezwij sie do nas jak wrocisz ..bedziemy czekac na Ciebie !! ja tez lubie sie pakowac i jechac na wakacjeeee ..:blink:
 
Hej laski ja na momet,a tu tyule do czytani i dopiosania,szok,sorki jednak brak czasu,ostatnio non stp cos robie w domu,to ukladanie ciuchow sortownaie za malych,boze juz nie ma gdzie tego chowac,moze ktos chce ciuszki dla dziewczynki od 6-9m-cy???
Dzis wczesniej z pracy i milo,Natalka miewa sie ok,choc ten katar ja meczy.GADA JAK NAJETA:-D
jutro wolne wiec pewnie dzis posiedze dluzej na scrapkami,recznych zrobilam juz 6,teraz szykuje sie do zrobienia albumu z jej osiagnieciami,troche bedzie roboty,a jeszcze nie ma wszytskich materialow wec w niedziele jade do Hobby Craft.
Jutro do lekarza po zminae pigulek mam nadzieje,ze inne ebde leprze,moze wroce do tych z przez ciazy

Izusia zycze wspanailego wypoczynku i milusno spedzaj kazda chwile w dobrym gronie:-)

Kasiulamatula daj znac co z mala,moze top od zebow,Natalka tak miala jak wychodzily jej czworki.Obserwoj ja czekmy na wiesci

ok musze mykac nakarmic mala

buzka papa
 
reklama
Maxin78- Wiesz co Kochana , jest tutaj taki watek gdzies na forum widzialam ze rozne Mamy wymieniaja sie ubrankami wiec jesli tobie nie sa potrzebne, a zajmuja ci miejsce to napewno bede zadowolone jesli zglosisz sie;-)ze masz do oddania takie ubranka :tak:pozdrawiam.
 
Do góry