reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

hej dziewczyny:)

Ja nie wiem jak wy to robicie ze macie czas na bb!! Nie wiem jak to sie dzieje, ze mam caly czas do zrobienia cos!No ale coz niewazne:)
na razie pisze sobie zebyscie o mnie nie zapomnieli:)
Po pierwsze widzilam swietne zdjecia na ukrytym, dzieciaczki rosna jak na drozdzacj sa cudowne. Buziaczek i Niunka macie super brzuszki, juz sama nie moge sie doczekac kiedy i ja bede taki mila, no ale miejmy nadzieje, ze juz wkrotce:) jakoze sie staramy o drugiego dziueciaczka:)
No a u nas wczoraj byl maly wypadek. Ale od poczatku, jakieis tydz temu Hafsa zaczela juz chodzic tka sama samiutenka bez trzymania nas za 1palec, no i ucuieka nam ile wlezie, lubi chodzic i patrzec co sie w dmu dzieje, wczoraj. Poszlysmy wczoraj na plac zabaw i Hafsa oczywiscie chcila isc sama, jaks goidz wszystko bylo ok no i nagle bach hafsa ubadla, ale sie przytrzymala na rekach no i juz do niej podbieglam a tu kurcze wyryla na twarz, kjrew sie polala, nie wiem, jak to sie stalo ze az tak mozcno sie zranila, wiec bylo placzu co nie miara, ja malo tez sie nie poryczalam, jakoze to 1szy taki wypadek byl z krwia itd, nogi i rece mialam jak galarteka, no ale dotarlysmy o dmu i umylam twraz z krwi i przetarlam wacikiem z alkoholem(tylko to mialam w apteczce)_no wlasnie jak nazywa sie woda utleniona w j.ang?) , przyszedl tata i ukoil HafseHafsa jest bardzo podekscytowana kiedy go widzie w ogole tak przepadaja za soba ze szok!!!No w kazdym razie dzis Hafsa jest w strupach i modle sie zeby nie bylo blizn po tym!!!
Ahaa poza tym w sob Hafsa byla na urodzinach u mojej kolezanki(Polka muzulmanka rowniez) synka(Ali 3lata) i bylo cudownie:) ogolnie strasznie fajnie jest gdzie s wyskoczyc i pogadac a takze zapewnic rozrywke przy okazji dziaciaczkowi:)

Dlatego Maxin wlasnie wyslalam przed paroma min maila do Cibie, czy nie mialabys ochotry na woodgreen sie spotkac w tym centrum dla dzieciakow:) Moze jeszcze ktos mialby ochote????
Byloby swietnie:)

A tymczasem zmykam:)

Tama:)
 
reklama
:happy2:Witam Dziewczyny :happy2:
Co slychac dzis ?? Jak sie macie?
Ja wlasnie leze i odpoczywam...raniutko bylismy z Mezulkiem u poloznej ..
Wszystko jak najbardziej OK z Mala!!
Cisnienie113/77, Mocz doskonale...w normie
Mala od glowki do pupci(mniej wiecej) ma juz 35cm, urosla 2cm od ostatniej wizity ( 2tygodnie ).Super rosnie jak na drozdzach:happy2::tak:Taka jestem szczesliwa ze z Nia wszystko Ok!!
Glowka jak lezala tak lezy dzielnie sie pcha na swiat,udeza w kierunku wyjscia :sorry2:czasem to troszke boli, ale ogolnie da sie zniesc :rofl2:
Spytalam ile moze miec mniej wiecej od glowki do nozek, a Ona powiedziala ze nie jest w stanie Mi odpowiedziec na to pytanie !!:no:ze wzgledu na to ze nie wie ile mala ,jak daleko jest juz glowka ku dolowi!!:eek::sorry2: he he ale ja czuje ze z dnia na dzien juz jest coraz nizej ...i coraz blizej jestem juz porodu, inaczej sie czuje inne samopoczucie , inny apetyt i pozytywnie zaczelam myslec na temat porodu, juz sie tak strasznie nie boje:-p:rofl2:!!Wczoraj napisalam juz plan porodu, i spakowalam torbe do szpitala!:happy2:WIEC MALA WYSKAKUJ!!!!!Polozna powiedziala ze nie przytylam za duzo ze bardzo ladnie wygladam :happy2::tak:..ze szybko uda mi sie zrzucic zbedne kilogramy!!Brzuch Mi juz nie urosnie wiec kulka pozostaje to co mialo urosnac to uroslo..MALA nalezy do normalnych dzieciaczkow ja nie mam duzo wod plodowych i nie jestem taka duza !! Powiedziala tez ze juz za 4 dni mozna sie spodziewac w kazdej chwili Malej :elvis:w przeciagu nastepnych 5 tygodni!!!!Hehe a My z Mezem malo co nie zwariujemy ..tak strasznie nie mozemy sie doczekac wyobrazacie sobie ..ze za 4-5dni moge miec juz Mala :elvis:na rekach !! w kazdym badz razie ciaza donoszona bez problemow :-D!!
Tylko z krwia u Mnie cos nie tak:no::-:)szok: i Mi dzis pobrala by znow zobaczyc ,jesli bedzie cos pozniej normy (hb)to pojde na wizyte w szpitalu ale po co to nie wiem !!-nie powiedziala!!
 
Buziaczku przesyłam ci z pozytywna energię. Nic sie nie martw kochana, na pewno wszystko bedzie ok. Chociaz na pewno łatwiej sie mówi niż robi. Ale i tobie i Niunce zycze spokojnego porodu i czekamy na zdjęcia Maluszków. Trzymajcie się dziewczyny
107wt4.jpg
 
buziaczke jeste juz oficjalnie przygotowana,ja tez tak bylam,laska mowi ze moze byc lada dzien i czekalm miesiac,hihihi,ale u ciebie o tyle fajowo,ze juz czop odpadl,wiec niunia bedzie z wami juz tuz tuz nie moge sie doczekac fotek,trzymam kciuki;-):-):tak:

Tamarunia tak to jest z dziecmi,pelno siniakow,guzow och jeszcze bedzie sie dzialo,my tez mielismy juz dwa takie przypadki z krwia,dokladnie tak samo jak ty zareagowalam,szok,ale nic groznego sie nie stalo.A Hafsinka bedzie ok,zobaczysz;-)

ciekawe jak nefaja,moze juz urodzila

a my dzis bylismy u lekarza,mala caly dzien byla spokojna,po oczka widzialm,ze cos jest nie tak i dobrze wyczulam,okazo sie ze ma zapalenie uszow,wiec mamy antybiotyk,paracetamol i ibuprofen,uff do tego co kazdy posilek zwraca,szok,tylko pije bidulka,och jak mi jej zal,mowie wam,caly czas spokojnie siedziala u mnie na kolanacha,nawet nie plakala szok,jaka ona silna.A temperatura u lekarza siegnela do 39.90 :szok::no::szok:
uff antybiotyk zadziala bo teraz mierzylam i ma 37.50

ok mykam cos zjesc,milej nocki zobaczymy jak u nas bedzie:baffled::-(
 
Troszke sie cieplej zrobilo i forum spowolnilo :-) Kazdy korzysta z pogody ile moze, bo ktoz wie ile ciepelko potrwa. :-) Podobno znowu maja byc deszcze :-(

Maxin78 - calusek dla malenkiej ze jest taka odwazna! Wogolenie plakala ... podziwiam. Mam nadzieje ze antybiotyki pomoga, niech trzyma sie cipelutko HUG HUG :-)

Buziaczek - jak patrze na ten twoj brzuch to mi si wydaje ze ja mam taki :szok: a gdzie mi do ciebie !!! Byc moze jeszcze w tym tygodniu maluszek bedzie lezal na twojej piersi :-) a my z niecierpliwoscia bedziemy oczekiwac fotek maluszka :-):-):-)

Dzis mialam spotkanie z community midwife (byla inna niz poprzednio) ;-) no i zaczelam znowu sie wypytywac, bo kto pyta ten nie bladzi. Spytalam o ta niby moja midwife ktora to mi przydzielili na samym poczatku i ktorej nie widzialam, a ona mi powiedziala , ze tamta nie jest moja midwife (pomimo ze tak pisze na tej kartce) tylko jest konsultatem, a ze ona jest moja midwife, ale ze zadna z nich nie bedzie przy moim porodzie. W razie porodu, albo sygnalow mam dzwonic do szpitala a porod bedzie odbierac midwife ktora bedzie wolna :eek:
Wszystko zaczyna sie wyjasniac.
Przy nastepnej wizycie mamy rozmawiac na temat planu porodu :-)
a teraz spacerek
 
a jeszcze chcialam spytac kiedy kupiliscie wozek dla maluszka ?????

Moja mama nalega zebym nie kupowala przed porodem bo to jakis przesad....:szok: A ja juz sie ogladam i jakby mi sie cos fajnego trafilo z checia bym kupila...
 
JAK MNIE NIE BEDZIE PRZEZ DWA DNI TO ZNACZY ZE JESTEM W SZPIATLU NA PORODOWCE :-)!! POSTARAM SIE JAK NAJSZYBCIEJ WAS ODWIEDZIC PO PORODZIE I NAPISZE WRAZENIA :tak: I WKLEJE ZDJECIE!!!!!!!!!!! ;-):tak:AH JU SIE NIE MOGE DOCZEKAC ...KIEDY TEN CZAS NADEJDZIE !!:rofl2: MOZE JESZCZE DZIS ALE JA CZUJE ZE RAZ JEST BLISKO A RAZ DALEKO SAMA NIE WIEM OSZALEJE !!!!

MAXIN- BEDZIE DOBRZE TRZYMAM KCIUKI ZA LALE !! JEST BARDZO DZIELNA I KOCHANA AZ MI SIE LEZKA W OKU ZAKRECILA NA SAMA MYSL ZEE MA TAK WYSOKA GORACZKE!!
 
Czesc kobietki ja tez nie mam czasu , bo taka zabiegana jestem , za miesiac wyjezdzamy do polski bo bedzie nas z slub i chrzciny , i jeszcze przed wyjazdem czeka mnie przeprowadzka, boje sie tego wszystkiego:-:)-(i tego slubu tez.....:no::no::no:
nie wiem sama jak to bedzie ale bylismy w pon, robic blance paszport i ja zgubilam swoj i tez musialam sobie wyrobic jaja jak berety ciagle cos sie dzieje w zyciu....
a tak pozattm to zycze cie wszystkiego najlepszego , oby wszystko poszlo jak z platka , mysl tylko o bejbiku, to jest najjwazniejsze , to sa nie zapomniane chwile, az plakac mi sie chce , to takie wzruszajace:tak::tak:
pozdrawiam jeszcze raz.

jesli ktoras z was chce super ubranka dla malej dziewczynki polecam sie serdecznie , od 0-3 i 3-6 miesiaca.to moj numer jak sa jakies pytania.07966268663.;-);-)
 
reklama
Do góry