reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Witaj Buziaczku!nie Martw Sie Nie Ma Chyba Przyszlej Mamusi Ktora W Tym Momencie Nie Bylaby Przerazona!to Normalne!ale Pamietaj Na Pewno Bedziesz Wiedziala Co Robic I Wszystko Pojdzie Dobrze!mosialabys Widziec Mnie Caly Porod Patrzylam Na Zegar Na Scianie Nie Majac Wogule Poczucia Czasu!polozna Sie Smiala A Pani Gdzie Sie Wybiera!!!taki Odruch,a Bylo Minelo ,musisz Wiedziec Ze To Najwspanialsze Co Moze Byc urodzic Niunie!i Jesli Twoj Maz Bedzie Przy Tobie To Przezyjecie Cos Niezapomnianego!moj Byl Caly Czas Przy Mnie I Naprawde "urodzilismy Razem".a Kiedy Przyszedl Do Szpitala Po Mnie I Maluszka Powiedzial:"dziekuje Za To Co Dla Nas Zrobilas!"-cos Wspanialego!!!! Trzymamy Kciuki
 
reklama
Witam Mamusie!

Dzis u nas bardzo sloneczny dzien:-)wiec my po za domkiem.Brianka wlasnie wypluskalam pije mleczko no i moze zaraz zasnie poniewaz mial dzis tylko krotka drzemke w powrocie do domu:happy:

Buziaczek co do kolczyka to moge ci duzo powiedziec na ten temat poniewaz ja tez mam KOLCZYKA W JEZYKU:happy:do porodu wyjelam jak zaczelam miec skurcze poniewaz moja mama powiedziala ze moze byc roznie niektore kobiety puchna zdarza sie tak ze jezyk ucieka do tylu itp wiec lepiej wyjac i wyjelam ale po porodzie zaraz zalozylam:-)
Co do naciecia krocza mi nie nacinali i wszytsko dobrze sie zagoilo i to bardzo szybko co mnie zdziwilo_Ogolic mozesz sie sama.
Wiesz to najpiekniejsza chwila w zyciu omeczysz sie ale pozniej powiesz BYLO WARTO!ja rodzilam trzy dni w bolach leciala ze mnie krew bardzo i martwilam sie.Dostalam dwa zastrzyki po drugim za chwile odeszly mi wody i urodzilam.Cos pieknego zobaczyc SWOJE DZIECIATKO!i pomyslec ze przed chwila bylo w brzuchu ze ty je karmilas nosilas w sobie.BOZE JAKIE TO PIEKNE!
Przy porodzie byl moj kochany i moja mama.

Maxin to ja zycze szybkiej naprawy kranu;-)


Pozdrawiam i sle ciumaski!


 
Wielkie Dzieki Kochane ... Jestescie naprawde supppper !!
Dziekuje, ze tak wiezycie we Mnie ,i trzymacie za Mnie kciuki ;-):tak:!!
Tlumacze sobie to tak, ze jesli juz JA to przejde to znaczy, ze to jest naprawde do przejscia ...ja sie boje tego... bo nie wiem co Mnie czeka, do tego jeszcze w innym jezyku trzeba sie dogadac, a ja jak znam siebie zapomne o wszytkim i bede sie skupiac tylko na jednym zeby szybko wyszkoczyla i musze pamietac o oddechuuu bo to jest napawde wazne zeby Niuni sie nic nie stalo ah juz sie nie moge doczekac z kazdego dnia na dzien coraz blizej siebie :-D:-D:-D:-D:-Dbuziaczki buziaczki jeszcze raz Buziaczki dla Was!! a teraz uciekam na grilla do ogrodu !!:-p:cool2:
 
Hej dziewczyny:-)
Chyba kazda z nas sie boli , mi chociaz jeszcze troche zostalo , ale tez nie duzo , zaczynam powoli tracic glowe , nie moge spac , a jak juz zasne to sia sie jakies glupoty, ciagle mysle jak to bedzie , no i oczywiscie najwazniejsze aby malenstwo bylo zdrowe..
Buziaczek napewno wszystko jakos sie ulozy, tak jak piszesz pamietaj o oddechu cholernie wazne. Latwo sie mowi, ale musimy o tym pamietac.
No obiecalam ze wkleje swoj brzusio - aktualny . Wiec oto moj brzuchol .:tak:
 
Witam Mamusie!

Ja dzis padnieta jestem.Brian tak zabkuje ze mi go szkoda:-( wisi ciagle na mojej nodze paluszki w buzi marudzi ciagle chce na rece.Nie moge prawie nic zrobic w domu gotujac zabawiam go zabawkami i tak latam od garow do malego od malego do garow.Dzis musialam tez wysprzatac caly dom wymyc wszytsko bo po przyjezdzie troszke sie zapuscil ale juz ladnie lsni uf wlasnie wzielam dluga kompiel i dobrze mi zrobila odprezylam sie:-)tego mi bylo dzis trzeba!
Bylam swiecie przekonana ze naskrobalyscie tu duzo postow po weekendzie a tu zadziwienie cisza jakas nastala ladujecie bateryjki?bo ja tak hehe:laugh2::laugh2:

Niunka i Buziaczek cudowne sa wasze brzuszki napatrzec sie nie moge:tak:

Pozdrawiam i sle ciumaski!:happy2:
 
hej...
rzeczywiscie ale tu cisza
kazdy chyba korzysta ze nie pada po od dzis zapowiadaja deszcze..
u nas milusno weekend minal szybko rodzinnie i cieplo...bylo bosko..i to w kazdym calu...
dzis wybieram sie na spotkanie mam - community centre z dzieciaczkami z naszej dzielnicy;poznalam polke fajna babeczke i ona mnie tam zabiera no i planujemy wspolny basen z dzieciaczkami-uwierzcie ciesze sie strasznie ze w koncu jakas dobra dusza nademna zaswiecila i poznalam mame blisko siebie z dzieciaczkiem...;-);-);-);-);-);-);-);-);-)
nie ma to jak wspolne problemy..tematy..
maggusia-biedaczynko doskonale cie rozumiem ja tez wysiadam Oli wstaje codzienie o 6 a ja ledwo na oczy widze..moze mala drzemka z malym popoludniu
buziaczek-nie ma sie co stresowac bo to zupelniE NIE POTRZEBNE brzusio piekny i trzeba o siebie dbac a nie zamartwiac sie co bedzie...a bedzie dobrze i pieknie...glowa do gory niunia juz nie dlugo z wami...
niunka-brzusio piekny i zgrabny...he he i malutki ja to pamietam swoj ogromniasty ale nie ma co ja przytylam 27 kilo..:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
oki mykam zjesc sniadanko...
 
reklama
Hej kobietki,faktycznie jakis zastoj,cichutko.My bardzo zajeci,jak juz siadam do kompa to tylko sprawdzam poczte,poczytam co na bb ,a potem wlaczam program graficzny i dzialam z scrapkami,bardzo mnie to wciaglo,powoli kompletuje materialy na album osiagniec Natalki.Chce go zrobic od a-z sama,ile w tym radosci i satysfakcji:tak:U nas wekedn byl spokojny,ostatnio takie sa,ale ja sie ciesze,choc ten juz taki nie bedzie,przyjzdza do nas chrzesny meza,Wiec mamy gosci.
W niedziele rodzinnie spacerwoalismy po parku,dawno nie bylismy na tak dlugim spacerze z mezemNatalka byla bardzo wesola i dumna.Tatus nosil mala na rekach albo z nia chodzil za reke,bosko razem wygladali.
Ja wciaz jaka humorzsta jestem,koniecznie musze zmienic te tabletki,nie podeszly mi wogole.
jutro kolejen szczepienie,ale niewiem czy pojdziemy bo Natka ma goraczek,dostala ja w nocy,och te zeby:wściekła/y::no: biedne maluszki sie mecza

ok zmykam zycze milego dnia

acha

Olis super na pewno bedzie wesolo w klubie dobrej zabawy
Maggusia doskonale wiem o czym mowisz,ciezko ciezko,oby szyko bol minol.A ty jak z samopoczuciem???
buziaczek brzusio miodzio
niunka twoj rowniez zgrabny i fajny
 
Do góry