reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

to jak juz tak wszystkie prosza to jesli jeszcze moge to tez poprosze
miloku@o2.pl


dziwczyny my znowu do ambasady we czwartek i az sie boje
mam nadzieje ze tym razem wszystko bedzie bez problemow i chyba wykorkuje

juz mam stresa na sama mysl

gapa jestem i minelismy termin szczepionki Tristana
mamy niwy dopiero w przyszlym tygodniu :dry:
i jeszcze w przyszlym tyg mam drugi skan bioderek

moj maly rosnie w oczach prubuje si epodnosic do siadania , slini sie i co chwile ulewa
nie wyrabiam z praniem prasowaniem
zmeczona jestem i nie mam sily ani czasu juz nawet zagaladac na bb
nadal nie presypia mi nocek
budzi sie 3 razy wiec dalej chodze na rzesach

ale jedyny plus to taki z ejuz nie musze go na rekach juz tyle nosic
potrafi si ejuz sam soba zajac na minutke i sam zasypia
wiec sie ciesze
ale jak pojedziemy do polski do stesknionej babci to pewnie znowu wszystko sie rozreguluje
dobra zmykam puki Tristan jeszcze chwile lezy spokojnie i gada do miskow to ja poranna toalete odprawie
pozdrawki dziewczyny
mam nadzije ze juz niedlugo bede miala wiecej czasu i znowu bede do was zagladac:tak:
trzymajcie si ecieplutko i do nastepnego razu:-)
 
reklama
Hej laski

a co tu tak cichoooooooooooooo.............????!!!!!

Ja w pracy wlasnie maluchy usnely,dzis w pracy po chorobie malej.Majowy wikend byl super, sobota spokojnie w domu,dowiedzili nas znajomi,a w niezele wybralismy sie na jarmark i zobaczyc £odzie,miejsce super nazywa sie Mala wenecja.W poniedzialek tatus porwal mala na zakupy i w dowiedziny do stryjka,super razem czas spedzili,a ja mialam troche luzu.
Urodziny male musze przelozyc bo okazalo sie ze wten dzien jest marton w parku dla dzieci,wiec chyba zrobimy dzien wczesniej,ale sAm niewiem jak to bedzie z W. Mamy tez dobre newsy Natalka wczoraj zrobila swoje pierwsze samodzielne kroczki,bardzo sie cieszymy,coraczesciej sie sama wstaje.Moze do urodzin zacznie smigac.

a co u was jak po majowce????Piszcie kobiety bo cos marlo to forum:baffled:

milego popoludnia
 
maxin- super Gratuluje Natalci pierwszych kroczko super super, a cicho bo polowa wyjechala, zauwazylam ze bardzo duzo nowych watkow powstalo i jestesmy rozwiani po calym forum moze dlatego a szkoda jak bylo nas duzo bylo bardzo milo, chociaz nadal jest ale malutko postow:tak: :-(

u nas bez zmian jutro dopiero lekarz i zobaczymy co bedzie

buziaczki papa
 
Toola dzieki za ksiazke:-)

Maja pisz jak juz bedziesz cos wiedziec:tak: ;-) Duza buzka dla was;-)
a co do lasek to wlasnie widze duzo nowych watkow powstalo,skoro laski z kazdego miasta w Uk chca miec swoj maly klub to i niech i tak bedzie;-) Mam nadziej,ze nasze kochane kolezanki zostana z nami:tak: ;-)

Ciekawe jak Izusia,czy juz na dobre sie zadomowili,pewnie netu nie maja
A Martusia znowu nam znikla,a szkoda,brak jej postow i ciepych slow.
Dorcia tez cos nie zaglada tak jak i Ivonka ,co u was dziewczyny,nadal w PL?Anulka,Madziolek tez milcza,niemowie juz o Lwicy i Magdak.
Ciekawe jak Olis,wycieczka na pewno byla cudowna:-)
Evoska tez ju nie pisze,ostatnio mowila mi,ze ma cos z kompem

ale mnie wzielo na wspomnienia anaszyc kobietkach jak by nie bylo to sie z wami zzylam:tak: :-)

ok mykam sie polozyc bo padam;-)
dobrej nocki papa
 
Miloku synus widze super rosnie,milo obserwowac jak sie rozwija i zmienia,fajne sa jak tak leza i potrafia sie same zabawic,buzka dla was

Joanna_Z,tez bym sie obawiala,a jak masz zamiar dlugo karmic,moze wiecf inny sposob antykoncepcji?Fajnie ze spotkalyscie sie z Kasiulka.A chrzciny na pewno byly milusne,Foteczke widzialam jak byla ubrana rewelacjac,a w tej opasce cudo wygladala

Toola ciekawa ta metoda,my po raczku mamy plan aby czytac malej bajki do snu,ksiazke mamy duzo wiec czas zaczac:-) Krysia super sobie radzio,widze jeszcze bardzo ostroznei chodzi,ale widok mnie wzroszyl i czekam az mala zacznie smigac,postapy sa:-)

och mialm isc spac
uzalezniona od bb

hahaha

buzka spokojnej nocy
 
czesc dziewczyny my juz zadomowilismy sie w nowym mieszkanku - jest calkiem fajne:tak:

Maggusia pytalas dlaczego zmienilismy mieszkanie - to byl moj wymysl , bo bardzo draznily mnie odglosy z ulicy, mieszkanie bylo bardzo fajne (one bedroom z ogrodkiem) ale za blisko ulicy i niedaleko skrzyzowania, wiec bylo troche za glosno itd. Teraz mamy two bedroom, ale bez ogrodka:no:. Natomiast jest ciszej i spokojniej, mamy troche wiecej miejsca i mieszkanie jest jasniejsze, swiezo po remoncie. :tak:

Maxin - fajnie ze Natalka juz sama zaczyna chodzic
Toola - Krysia juz swietnie sobie radzi, wyglada slodko :-D

Aha, dzisiaj bylismy na pierwszym spotkaniu szkoly rodzenia, bylo nawet sympatycznie, chociaz wiekszosc rzeczy o ktorych byla mowa juz wczesniej poczytalam, ale mysle ze wiecej skorzystal moj maz, bo on jakos malo czyta na ten temat:dry:. No ale zostaly jeszcze dwa spotkania, wiec mysle ze jeszcze czegos sie dowiem i mam nadzieje ze zawre jakies znajomosci:-) . Po trzech miesiacach mieszkania w tym miescie ciagle jeszcze czuje sie tu troche osamotniona:-(, czasami nawet tesknie za Londynem. Ciagle jeszcze tam czuje sie bardziej "u siebie" niz tutaj. Ale mam nadzieje ze to kwestia czasu.;-)
Pozdrawiam wszystkich, slodkich snow
 
Witam Mamusie!

Widze ze forum sie rozruszalo bylo tu tak cichutko.
Wczoraj mialam maly wypadek:baffled: goniac za Briankiem.Biegl na przepadlo w mieszkaniu mojej kolezanki smiejac sie w strone schodow a ona nie ma bramki(tej dzieciecej) i wylecialalm za nim tak szybko ze w futryne uderzylam najmniejszym palcem od nogi:eek:caly spuchl i jest siny(juz raz go w ten sposob zlamalam) mam nadzieje ze zlamania nie ma tym bardziej ze lecimy do mojej mamy za niedlugo:-)
Dzis pewnie nigdzie sie nie ruszymy bo w butach cisnie mnie i kustykam:cool2:



Joanna Z a czy to nie sa tabletki dla matek karmiacych:confused:;-)

Miloku kiedy slub?bo cos wspominalas ze planujecie :-) widze ze synus rosnie rosnie jak na drozdzach ;-)
Nie martw sie baedzie dobrze glowka do gory!a szczepionke ja tez kiedys przegapilam i zaraz Briabnek dostal ja:tak:trzymam kciuki za wizyte w ambasadzie:tak:

Maja33 fajnie ze sie do nas odzywasz bedac w pl napisz co tam z mala:confused:trzymam kciuki;-)

Toola dziekuje za ksiazeczke ;-)trzymam kciuki za rozmowe kwalifikacyjna:tak:

Nafnia aha no tak znacznie lepiej od jezdni cichutko i chyba bezpieczniej co?:happy:
Swietnie ze chodzisz do szkoly rodzenia no i mezus uczesticzy rewelacja:-)

Maxin gratulacje dla corci pierwszych kroczkow:-) jeszcze chwilke i bedzie biegac!

Pozdrawiam i sle ciumaski!
 
Maxin brawo dla Natalci. Pewnie dumni jestescie.


Maggusia wiem co to za bo. Mam nadzieje ze nie zlamalas. Moze dobrze byloby wybrac sie na przeswietlenie.

Maja pisz jak tam Martusia po wizycie u lekarza.
 
reklama
Hej kobietki!
Ja znowu wpadam na szybciora, dopiero wrocilam z collegu bo znowu musialam siedziec w bibliotece i pisac prace, ufff. Na dodatek maly mi dzis nie spal od 5 i bylam z lekka nieprzytomna. Wychodza ma na raz 4 zabki i jest strasznie marudny, no i sie budzi. No ale po zatym jest przeslodki, wszystko kopiuje, najbardziej mi sie podoba jak probuje cos powtarzac i wychodzi mu calkiem inny wyraz ale brzmiacy podobnie do naszych slow :-D
Maxin GRATULECJE DLA NATKI PIERWSZYCH KROCZKOW, och pamietam jak ja sie z nich cieszylam :tak: Widze, ze Natalka idzie jak burza, pewnie przed urodzinkami juz na dobre bedzie chodzic
Maggusiu oj bidulko, mam nadzieje, ze juz lepiej z palcem :tak: A jak Brianek przesypia juz ladnie nocki?
Nafnia super, ze chodzicie do szkoly rodzenia, my tez chodzilismy i naprawde przydala sie. No i rzeczywiscie przyda sie jak tatus tez dowie sie czegos ;-)
Maja33 daj znac co tam z Martusia po wizycie u lekarza, na pewno wszystko bedzie dobrze. Buzka dla malej krupci :-)
Toola trzymamy kciuki za jutrzejsza rozmowe. Krysiunia widze robi super postepy, super! Dziekuje za ksiazke, ale nie wiem co sie dzieje, nie chce mi jej otwierac, choc program mam chyba ok bo inne dokumenty otwiera bez problemu???
Miloku wy juz jedziecie odebrac paszport malej? A kiedy w ogole lecicie do Polski, no i tam slub tak??
Joanna_Z ale wam fajnie tez jedziecie do Polski. Moj kuzyn za kazdym razem jezdzi samochodem do Pl i mowi, ze maly wiekszosc czasu przesypia w aucie w foteliku, na pewno wez malej jakis cieply kocyk bo noce sa zimne, nawet jak bedziecie grzac auto to sie przyda na jakims postoju :tak:
 
Do góry