reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

CZESC DZIEWCZYNKI!
JOANNA, ja tez od wczoraj mysle o tym podwijnym rozliczaniu a w szczegolnosci o latach wstecz, staram sie o CHild Benefit, i wczoraj przyslali mi wlasnie dodatkowe papiery o pesele i nip-y!!!!! po co im to??? az sie przestraszylam, chyba nie beda grzebac az tak doglebnie??!!! co wy na to????!!!!!!!!!!!!!
MAXIM, ja tez przeszlam ze zastrzyku na te same pigulki co ty, niezbyt dobrze sie czulam ptzrez te ostatnie miesiace, bole glowy , nastroje depresyjne i golnie jakas taka oslabiona, ide teraz na pobranie krwi, moze jest cos nie tak, zobaczymy, a pigulki biore dopiero od 3 dni ;-) oby sie zmienilo!!
POZDRAWIAM SERDECZNIE, i jak bysie mogly napisac cos o tym CHILD BENEFIT,A BYLA BYM WDZIECZNA"!!!!
 
reklama
Miska t pesel i nip pewnie potrzebuja zeby sprawdzic czy nie pobierasz tych samych swiadczen w obu krajach.Ale to nie ma nic wspolnego z podatkiem.
Toola ja tez poprosze ksiazeczke maja_1980@wp.pl
 
MAXIM, Witaj w klubie ;-)
MAJU, dzieki, mam nadzieje ze wlasnie po to im to potrzebne.... nie do podatku
 
Witam Kobietki

Uff chrzest za nami, musze przyznac ze na wlasnym slubie nie denerwowalam sie tak jak na chrzcie naszej Mayi na drugie imie otrzymala Lea, ale juz po wszystkim, bylo milo i symptaycznie, i od razu chcialabym podziekowac Kasiulce0901 za to ze byla, i mialysmy okazje sie poznac, teraz wyjazd do POlski przed nami juz zaczynam myslec co zabrac, moze ktoras z was jechala samochodem i ma jakies porady co do takiej podrozy co zabrac a czego nie

Toola gapa ze mnie joanna_z@op.pl z gory dziekuje

kasiulka0901 dziekuje i do zobaczenia

miska z tego co wiem oni potrzebuja pesel i nip zeby sprawdzic tylko czy nie pobierasz jakis benefitow w Polsce i tutaj jednoczesnie, ale to nic nie ma do podatku

maja33 odpoczywajcie sobie, i dawaj znac jak wam czas mija

maxin z tym zastrzykiem masz racje, ja musze sie zmobilizowac do brania tabletek, leza w szufladzie i czekaja na dobry moment pomimo ze sa przystosowane dla matek karmiacych to jednak boje sie ze zaszkodze malej,

Pomimo pogody zycze wszystkim udanego dnia

 
reklama
Do góry