reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Heja oo ruch sie zrobil

Olis wspaniala niespodzianka,ciesze sie,ze tak ci dobrze w pl.Dziadkowie maja radoche z wnuczka,a wy kochani relaxsujcie sie na maxa,cudwonej wycieczki zycze

*Anetka* szczepionka juz za wami,Patti szybko zapomni o bolu

maja_1980 slotka masz coreczke,a kolezanka bardzo opiekuncza,Marika na pewno duzo sie od niej nauczy:happy:

Tamarunia pisz pisz do nas,milego pobytu w kraju;-)

co do moich tabletek,postanowilam wrocic do pigulek,zastrzyk byl ok mozna go brac dlugo,nawet pare lat,ale nie majac @ dziwnie w sumie tak bylo,choc nienazekalam,ale potem zaczely sie plamienia i nigdy niewiedzialam kiedy mnie lapnie..........

OK IDE SPAC WLASNIE OBEJRZALAM Curse Of The Golden Flower BARDZO LUBIE TE OPOWIESCI

MILEJ NOCKI
 
reklama
Witam Mamusie!

Anetka dziekuje za mily komplemencik na temat filmiku:-)
no wlasnie moze masz racje moze to te zeby:confused:mysle ze zamiast tego mleka to sprobuje sok podawac w nocy bo jak juz ladnie spal to zeby pozniej go nie przyzwyczaic od nowa:baffled: bo co to by bylo wtedy:szok:ciagle wstawanie o nie nie;-)

Olis ty szczesciaro!:tak:rewelacyjna niespodzianka razem pare dni mmmm swietnie:-)
Zazdroszcze ze tak sobie milo wypoczywasz mi sie marzy normlanie maly odpoczynek ale juz wiem ze do pl na wakacje nie pojade natomaist licze na dziadkow:-pzeby do nas zagladneli.

Buziaczek zgadzam sie z dziewczynami to wszytsko jest potrzebne:happy:mi tez dowozili spioszki oliwke (dla malego bo sie mu luszczyla skorka) i pampersiaki wez sobie jeszcze recznik:tak:


Tamarunia witaj slonce!ale cie tu nie bylo hoho co u ciebie slychac:confused:widze ty tez wybierasz sie do pl fajnie fajnie:tak:
jak tam Hafsunia:confused:Wszystkiego najlepszego z okazji 1 URODZINEK dla Hafsy!:-)
Z okazji Twego święta życzę Ci,
kolejnych dni,
miesięcy i lat pełnych miłości i radości,
ciągłego uśmiechu na twarzy
jak również tego, żebyś potrafiła się cieszyć z życia
w każdym jego momencie.
dpimpolizboz5.gif


Maja1980 fajnie ze macie kumpelke:-)zawsze to jest z kims pogadac czy wyjsc na kawe prawda?a Marika widze zadowolona;-)


Pozdrawiam i sle ciumaski!








 
Czesc dziewuszki.
Tez sie ciesze ze mamtowarzystwo. Ale wczoraj Natalka przestraszyla Marike. Zaczela glosno plakac jak ta zasypiala. Pierwszy raz moje dziecko tak sie wystraszylo ze zaczelo plakac. Nie moglam jej uspokoic.
No i w nocy budzila sieco jakas godzine z placzem. Mysle ze to z tego powodu bo nic innego mi do glowy nie przychodzi. Wczesniej sie tak nie zachowywala. Wiec dzis padam i mam zamiar zaraz polozyc sie spac.
 
czesc dziewczyny,
jakis czas tu mnie nie bylo, bo mielismy przeprowadzke ufff.... dlatego nie mielismy dostepu do internetu. No ale juz mniej wiecej wszystko ulozone itd. Net juz podlaczony wiec jest ok. Nadrobilam zaleglosci i przeczytalam posty:tak:.
Moje Malenstwo kopie mnie ostatnio coraz mocniej, czasami, az troche zaboli ale tak slodko. Polozna mi powiedziala, ze dzidzia juz ulozyla sie glowkowo i raczej male prawdopodobienstwo ze jeszcze zmieni pozycje. Czasami mam wrazenie, ze z jednej strony brzucha czuje jak rozpychaja sie piasteczki a z drugiej strony pupka wiec nie wiem czy nie zmienia pozycji. Ale moze tylko tak mi sie wydaje.

Buziaczek - ja tez juz nie moge sie doczekac zeby przytulac moje Malenstwo i calowac stopki.
Maja_1980 - fajnie ze macie towarzystwo, oczywiscie oddalam swoj glos na Marike (takze Kasiula Matula)
Maggusia - ja tez chce zobaczyc filmik z Briankiem , ale nie wiem jak...

Pozdrawiam wszystkich i uciekam spac bo juz pozno. Ciumki.
 
Nafnia filmik jest w watku zamknietym/zdjeciowym:-)zapraszam do ogladania.
Swietnie tak czuc ruchy maluszka nie dziwie ci sie ze juz nie mozesz sie doczekac:happy:
Fajnie ze macie dostep do internetu a jak tam nowe mieszkanko i czego zmieniliscie:confused:;-)


Maja1980 wiesz co ja z Briankiem chodze do pewnych dziewczynek i tez maly jednej sie boji bo ona jak nie go za mocno przytuli ze az prawie dusi i gosc jest czerwony:szok: to go caluje na przymus i takie tam.Ostatnio bawili sie balonem i niechcacy oplatala sie Briankowi wstazka wokol szyji i ona ciagnela nadal za ten balon ja krzyczalam i wogole ze uwaga uwaga ze maly ma oplatana szyje i lecialam z predkoscia wiatru wyobraz sobie jak mi serducho do gardla skoczylo az mialam lzy w oczach:-(trzeba bardzo uwazac na dzieci a takie starszaczki to czasem mysla ze z takim malenstwem mozna sie we wszytsko bawic.


Pozdrawiam i sle ciumaski!
 
Hej dziewczyny, dlugo mnie nie bylo bo zaczytalam sie w ksiazke ktora przez przypadek sciagnelam emulem, "Jak nauczyc male dziecko czytac" autor: Glenn Doman i jestem zachwycona!! Sprawdzalam tez zrodla i inne opinie na necie i wszystko sie potwierdza.
Jesli ktoras z was jest zainteresowana to prosze na priva.
Moge tylko powiedziec ze od 1 czerwca startujemy u Krysi z nauka czytania. Bede relacjonowac jak nam idzie, ale mam nadzieje ze bedzie to swietna zabawa. Juz z mezem planujemy program i niestety jest z tym troche roboty.
Chce tylko sie z wami podzielic moimi refleksjami i rozpropagowac ten sposob wspomagania rozwoju dzieci. Nie wiem jeszcze jak to zadziala u Krysi, ale mam nadzieje ze bedzie ok. W skrocie jest to program stymulacji wzrokowo-sluchowej przyspieszjacy nauke czytania ZANIM dziecko skonczy 6 lat. Mozna zaczac od niemowlaka. Podobno im wczesniej tym lepiej.
Jesli bedzie zainteresowanie zaloze nowy watek na forum.
Przepraszam ze nie odpisuje kazdej, ale jestem teraz pochlonieta calkowicie tym projektem i przygotowywaniami do wyjazdu do Polski, ze nie wczytalam sie dokladnie w Wasze posty, obiecuje ze nadrobie jak bede u rodzocow i bede miala wiecej czasu.
 
toola metoda Domana bardzo mi pasuje.Chce kupic w najbliższym czasie karty do tej metody. Z przyjemnoscią powymieniam się opiniami na ten temat:tak:
 
hej!!!

my czekamy na zakonczenie dlugiego weekendu w pl normlnie szok wszystko zamkniete bo wolne trzeba przyznac Polsce - umie odpoczywac 9 dni wolnego;-)

Toola- ja z checia poczytalabym ta ksiazke jakbys mogla przeslij mi ja
Maja1980- moja siostra ma coreczke 2,5 letnia i ona tez lubi bawic sie z moja Marta ale bardzo trzeba uwazac bo nawet przytulenie i calowanie moze skonczyc sie placzem takie maluchy nie zdaja sobie sprawy ze te nasze maluszki nie obronia sie:tak:
Maggusiu- ja zaraz zobacze ten filmik bo jeszcze nie widzialam
Tamarunia-super ze zagladasz do nas a jak studia,100 lat dla Hafsy
Olis -WOW super niespodzianka milego odpoczynku buziaki dla Was
Maxin- ciesze sie ze Natalcia juz lepiej bidulka duzo zdrowka dla was
Anetka-trzymam kciuki za twoja prace ktora piszesz czy pozniej musisz zdawac z niej egamin?
Nafnia- moja Martusia tez szybko byla ulozona glowka w dol, ale zmieniala pozycje czesto moze nie o 180 stopni ale krecila sie we wszystkie strony:-D jaki to slodki czas, chociaz pozniejsze chwile tez sa slodkie
Buziaczek- nic dodac nic ujac do listy Maii:-)
 
majeczko ksiazke poslalam
kasiulka0901 to super, bedzemy sie konsultowac i wymieniac doswiadczeniami, ja robie materialy sama

Nowy watek: "nauka czytania dla dzieci od 0-5 lat" w dziale W co sie bawic dla zainteresowanych tematem zeby tu nie mieszac, mam nadzieje ze bedzie nas wiecej
 
reklama
Do góry