reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Witam Mamusie!

Ale tu cicho:szok:gdzie wszytskie jestescie:confused:mam nadzieje ze nie wykruszacie sie z forum:baffled:bo ostatnio tu niektorych dziewczyn brakuje a bylo nas tyle ze hoho:tak:

Brianek cos od paru dni ciagle mi sie budzi na jedzenie a moze za sucho jest moze mu sie pic chce:confused:juz wlasnie nie wiem:eek:


Maxin swietnie ze cora wraca do formy;-)nareszcie bedziecie mogly chodzic na dlugie spacerki:-)
widze ze przerzucilas sie na tabletki a dlaczego?(jesli moge zapytac)bo z tego co wiem to chyba zastrzyki bralas:confused:masz racje gumki sa ble:happy:

Joanna Z z tego co wiem juz z urzedem skarbowym nie trzeba sie rozliczac my nie rozliczalismy sie i nie bedziemy hehe:laugh2:

Pozdrawiam i sle ciumaski!
 
reklama
Joanna maggusia ma racje. Od stycznia nie trzeba sie juz rozliczac w Pl. My tez nigdy sie podwojnie nie rozliczalismy. Nie lubimy wyrzucac pieniazkow szczegolnie tam gdzie naszym zdaniem sie one nie naleza.

Maja dobrze ze to nic powaznego i z Martusia bedzie wszystko w porzadku.

Dziewczyny dziekujemy za wsparcie w konkursie.

A u nas po staremu. Marika budzi sie dwa razy w nocy na jedzonko. Nie chce przed spaniem jesc , musze ja oszukac smoczkiem az zasnie i dopiero przez sen zjada troszke. A pozniej nadrabia w nocy. Zebow jeszcze nie widac chociaz oznaki zabkowania sa juz dawno. Do tego a mala goraczke wiec podaje Calpol.
No i wreszcie Marika ma kolezanke Natalke. Co prawda ponad 2 latka starsza od siebie ale jest strasznie zadowolona. Usmiecha sie do, niej rozmawia po swojemu. Zato Natalkapatrzac na Marike przypomina sobie jak to bylo jak byla malutka i czasem prosi o cycusia. Ostatnio jej mama opowiadala ze podnosila bluzeczke i karmila swoim cycusiem teletubisia. Slodziutkie prawda? Jest bardzo opiekuncza w stosunku do Mariki i jak ta placze to mowi ' Dzidzia csiiiiiiiiiiiiiiiii'

A co sie dzieje z Martuska?
 
hej kobitki
ja tylko na chwileczke jestesmy wlasnie u znajomych.....
jest super....maly troszke u mnie troszke u tesciow-zostaje na noce a ja sama,moze ze mnie jakas wyrodna matka ale uwierzcie to bylo potrzebne,cala noc przespana do 11 normalnie szok!!!!dziadki wyliczaja dni co do oliwiera a ja sie bycze...ha ha
pelen relaks i jest super!!!!!!!!!!1
a jak pomysle o londynie to mnie mierzi wogole mi sie nie tkli....
jest mi tu dobrze.....
moze tylko przez chwile ale naprawde jest mi przyjemnie...
a teraz to co najwazniejsze wylecilalam sama...a moj mezulek zapukal wczoraj do drzwi i zrobil niespodzianke...bukiet kwiatow i wogole bylo milo tym bardziej ze sie nie spodziewalam...
i jest z nami do wtorku a we wtorek o czym sie dowiedzialam dzis wylatujemy do wenecji...he he to tez niespodzianka
normalnie najpiekniejsze wakacje dla mnie....same niespodzianki...
lecimy na 5 dni sami oli z dziadkiami a my....mam nadzieje ze bedzie romantycznie....
w wenecji sie rozdzielamy P wraca do londynu a ja do polski...

pozdrawiam was serdecznie.....
do zobaczenia!!!!!!!!!!!
 
Olis super ... ja tez mam nadzieje ze w Pl odpoczne. Ale moj mezus to chyba mi takiego prezentu nie zrobi...SZCZESCIARA
 
Buziaczek na wlasne rzadaniemozesz wyjsc po szesciu ale standardowo trzynaja 24-48 godzin jesli wszystko jest w porzadku.

Dla dzidziusia ja bralam:
-kilka par spiochow ( w zaleznosci od tego ile zostaniesz w szpitalu, ja bylam tydzien wiec maz musial nam dowiezc troszke ubranek)
-body
-pieluszki
-chusteczki do pupki
-krem do pupki
-czapeczka
-oliwka
-kocyk do przykrycia
-sliniaczki
I mam jeszcze dobra rade. Jesli bedziesz chciala to skorzystasz.
Ja swojej Mariki nie kapalam przez pierwsze 6 dni. Mylam ja dwa razy dzennie chusteczkami do pupy szczegolnie dokladnie w faldkach. Troche sie balam kapac ja w tych samych wanienkach w ktorych matki kapaly dzieciaki. I wyszlo to jej na dobre. Pepuszek ez przemywania odpadl jej po 5 dniach i nie mialam zadnych problemow z jej skora typu rybia luska czy wysuszenie, w sumie to do tej pry nie mam.

-
 
A dla siebie:
- kosmetyki ( zel pod prysznic, antyperspirant, nozyczki do paznokci, pilniczek, maszynka do golenia, balsam do ciala, pasta do zebow,szczoteczka,szczotka do wlosow, gumka, kremiki, krem od hemoroidow:):):) naprawde sie przydaje)
-pizamka(jak zostaniesz niedajboze dluzej to maz Ci moze dowiezc druga na zmiane)
-wkladki laktecyjne
-maternity pads ( lepiej mi sie sprawdzily niz podpaski always bo nie kleily sie do tylka)
-majtki
-stanik do karmienia
-cos do poczytania
-telefon
-kalpki pod prysznic

To chyba wszystko. Jak sobie cos jeszcze przypomne to dam znac.
 
a ... i ladowarke jeszcze do telefonu. Ja lezalam ma jednoosobowej poporodowej wiec bez problemu moglam dzwonic.
 
Hej dziewczyny dawno ne zagladalam:)
Widze, ze duzo nowych dziewczyn jest:)
Wiec moze ja sie przedstawie tym, ktore mnie nie zdazyly poznac:p
Mam coreczke, ktora ma na imie Hafsa, ma juz roczek, jak widac na suwaczku, mieszkam w Londynie od prawie dwoch lat, jestem mezatka od tez prawie dwoch lat:) no a reszta sie okaze w praniu:)
aha w niedz wyjezdzam do pl wiec znow mnie neie bedzie pewnie, ale mysle, ze bede zagladac czesciej:) po powrocie:)
Pozdrawiam:)
 
reklama
Hej!
Tamarunia fajnie, ze znowu jestes. Pisz co tam sie u was dzieje, jak tam Twoja szkola. No i najserdeczniejsze zyczonka dla Hafsy z okazji 1-szych urodzinek :-)
Buziaczek widze, ze maja udzielila Ci wyczerpujacej odpowiedzi ;-) Dokladnie ja bralam to samo, ja jeszcze mialam majtki jednorazowe, bo od razu je wyrzucasz i sie nie martwisz, ze sie zabrudza. I jeszcze dorzucilabym rekawiczki dla dzidzi, bo moj Pati urodzil sie z dlugasnymi paznokciami i strasznie sie nimi drapal po buzce :-(
Olis ale swietna niespodzianka, oj kocha cie ten maz :tak: super odpoczniecie troszke, wyrwiecie sie razem i przy okazji pozwiedzacie, no i moze przywiezieci jakiegos braciszka lub siostrzyczke Oliemu :-D
maja1980 fajnie, ze malutka ma towarzystwo. Pati tez mial bardzo dlugo oznaki zabkowania, zanim wyszly mu zabki. Z reszta znowu wychodza mu nastepne i slini sie niemilosiernie :tak:
Maggusia a moze Brianek budzi sie z powodu zabkowania. Pati wlasnie jak zabkowal to tak sie przebudzal w nocy, ale nie dawalam mu nic do jedzenia, poplakal chwileczke i zasypial. A i swietny ten filmik z Brainkiem, normalnie cudo :-)
Maxin swietnie, ze Natka juz zdrowa, no i spacerek dobrze zrobil. No wlasnie a co z tymi zastrzykami, zrezygnowalas juz na dobre, czy nie wolno ich brac tak dlugo?
A my dzisiaj po dwoch szczepieniach. Przy pierwszym zagadalismy PAtiego i pokazywalismy ksiazeczke, zaczal plakac jak poczul uklucie, ale przy drugim to juz byl prawdziwy ryk. Bidulka nie wiedzial co sie dzieje, tak mocno sie do mnie przytulil i nie chcial puscic. Na szczescie szybko sie uspokoil, pozniej tylko patrzyl spod byka na pielegniarke, hehe chyba jej nie polubil ;-)
Milej nocki :happy:
 
Do góry