reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

reklama
Hej kobietki!
Cale wieki juz tu nie zagladalam, ale normalnie nie wyrabiam czasowo. Wczoraj poszlam spac o 5 rano a o 8 juz pobudka i do collegu. Pisze prace zaliczeniowa, giganta i w dzien teraz przy Patim nie ma szans sie skupic i cokolwiek napisac. No ale juz niedlugo i wakacje, postanowilam ze lecimy z Patim do Polski na ponad miesiac YUPII, trzeba troszke odpoczac. Niestety tatus musi tu zostac bo praca :dry: no ale jakos damy rade :-) No i ciesze sie strasznie bo bedziemy na wakacjach w Zakopanem, a ja po prostu uwielbiam Tatry :happy: Pati wszystko juz za nami powtarza, chodzi juz bez problemu, nabylam mu szelki bo ciezko go czasem utrzymac za raczke bo sie wyrywa, taki samodzielny sie zrobil nasz maly baczek :laugh2: Hehe i ostatni na topie jest u niego mowienie "This is" i pokazuje na cos, nie wiem co to oznacza ale fajnie brzmi :-D
Maggusia widze, ze Brianek tez taka mala papuzka, wszystko powtarza. Dobrze, ze juz macie te szczepienia za soba, my mamy w piatek dwa szczepienia, az sie boje co to bedzie :-(
Joanna_Z wy tez do Polski sie wybieracie, no i fajna pomoc takiego kuzyna :happy:
Kasiulka no ja tez jestem zaskoczona ze takie problemy robia z tymi bukietami. A kiedy w ogole planujecie slub? My tez za pare tygodni jedziemy poza Londyn na slub, juz nie moge sie doczekac, bo jeszcze nie bylam na takim angielskim weselichu ;-)
Maxin oj bidulka Natalka, pewnie jakis wstretny wirus sie przyplatal, no ale wiadomo zdrowko najwazniejsze, a spotkankiem sie nie martw, na pewno znajdzie sie jeszcze okazja :tak: Wielkie buziaki dla Stokrotki i duzo zdrowka, a dla was przespanej nocki
Maja super, ze wszystko dobrze z bioderkami, a rehabilitacja na pewno pomoze. Mojej siostry niunia tez miala problemy z miesniami tzn. nie przykurcz ale napiecie, no i rehabilitacja pomogla. Wszystkiego dobrego dla waszej kruszynki, bedzie dobrze :-)
Buziaczek no pamietam jak dzis ogladanie sal porodowych w szpitalu, a ty juz pewnie liczysz dni :happy:
Milej nocki dla wszystkich :-)
 
No naprawde nie moge sie doczekac wydaje Mi sie ze to trwa juz wieki... jeszcze tylko;-) 65-(Odliczamy) dni i juz powinnysmy byc razem ''obok'' siebie:-) :-D :laugh2: :happy: juz tak strasznie na Nia Czekamy ahhh...Wy tez tak mialyscie?! Mi sie potwornie dluzy ...juz tyle razy ogladalam ubranka i calowalam i wszystkie misie i smoczusie wszystko jest takie piekne i juz sobie wyobrazam nawet jak bedzie pachniec malenstwo jak sie wykompie i wogule !! ahhh ale cierpliwie musze wyczekac ten czas...:happy: a wogule jak kopie Mnie swoja malusienka najslodsza stopeczka po moim brzusiu i czasem tak mocno - wtedy moge dotkanac delikatnie jej stopki na dluzej to az Mi lzy ze szczescia staja w oczach!!:-p Serio ...no dobrze, My juz uciekamy sie myc i spac:happy: niedlugo wroci moj Kochany i zrobi masazyk pleckow:-p Buziaczki mamusie jutro odpisze wiecej bo dzis juz nie moge ...papa
 
buziaczek ja tez tęskniłam za moim maleństwem przed porodem:tak: juz chciałam go mie przy sobie, zwłaszcza, że pod koniec było mi dośc ciężko:-D a późnjiej śwait się wywrócił do góry nogami i nigdy nie będzie już jak wcześniej:tak: :happy:
 
buziaczek1626 milo wiesz czytac twoje posty,podekscytowanie,ciekawosc jak mluszek wyglada, te chwile sa niesamowite,od razy przywoluje mysli z mojej ciazy:-)

*Anetka* woow,Patti musi byc swietny,chodzacy gadajacy slodziak:-) Do pl. na miesiac wspaniale,znowu wypoczniecie.Szkoda,ze £.nie moze z wami jechac,ale takie zycie ktos musi pracowac.Kiedy oddajesz prace,jak skoczysz i bedziesz miala wiec czasu daj znac to sie spotkamy;-)


kasiulka0901 pzrygotoiwania do slubu wiec trawaja,swietnie:happy:

Maggusia do dobrze,ze wam zaszczepia Brianaka,filmik jego jest poprostu swietny

maja_1980,kasiula matula nasz gloski oddany:happy:

Joanna_Z milo poplotkowac,kuzyn bardzo pomocny,dobrze miec taka osobe bezinteresowna.

DZIEKI ZA DOBRE FLUIDY,NATALKA POWOLI WRACA DO SIEBIE ,DZIS GORACZKA 37.00 WIEC NIE JEST ZLE.sAMAPOCZUCIE DOBRE,PRZESPALA CALA NOC.Pogoda znowu nijaka,wcale sie niedziwie,ze wszyscy choruja.
my dopiero jutro wyjdziemy na spacerek

Milego dnia
 
Maxin dobrze, ze Natka ma sie lepiej i noc przespana. Tak boli serduszko jak choruja nasze malenstwa. Co do pracy to musze ja oddac 23 maja, ale za tydzien musza ja miec gotowa do pokazania i naniesienia poprawek, ufff zachcialo mi sie uczyc ;-)
Buziaczek pewnie, ze tak mialam, nie moglam sie doczekac, a godziny sie dluzyly jak cale dni. Fajnie byloby znow sie tak poczuc, tylko moze nie teraz tak za 2-3 lata :-)
Maja i Kasiula_Matula my tez oddalismy glosiki na was w konkursie :tak:
Dobra uciekam, bo musze sie zbierac na silownie. A no wlasnie zapomnialam sie pochwalic, ze chodze na silownie i zeby sie zmobilizowac, wykupilam sobie godzinki z osobistym trenerem, do tego solarium, sauna i steam bath, ech zyc nie umierac :-D no i na troszke wyrywam sie z domku ;-)
Milego dzionka
 
anteka wspaniale,nie ma jak wzdrowy wysilek fizyczny,ja jedynie brzuszki robie w domu,bo samej cwiczyc sie nie chce:-) Uczy sie ucz,a na pewno w przyszklosci papierk otworzy wiele drzwi;-)
 
Witam Mamusie!

Eh no co za pogoda co?a ja myslalam ze znow sobie posiedzimy na dworze w ciepelku i bedzie nam tak fajnie slonko grzalo:-)
Dopiero dzwonila moja mama informujac nas ze kupila nam bilet do Grecji i lecimy :happy:
cieszymy sie bardzo bo tyle jej nie widzialam i ona nas chyba sie rozplacze ze szczescia jak ja zobacze:tak:tylko jak ja sie dostane do Londynu na Hitrow:confused:pewnie znow autobusem dziwne ze w takim duzym miescie u nas nie ma polaczen lotow.
No i wogole wszyscy na nas tam czekaja(rodzinka) ale milusio:happy2:


Anetka swietnie ze chodzisz na silownie zawsze to cos dla siebie;-)ja wlasnie tez ostatnio sie rozgladalam i nawet mam juz upatrzona tylko ze nie mam z kim zostawic Brianka i chyba sobie kupie pare sprzetow do domu hehe:-D

Maxin swietnie ze z mala coraz lepiej jest:yes:oby tak dalej zdrowka zycze!dziekuje za mily komplemencik na temat filmiku i Brianka:happy2:

Maja i Kasiula Matula glosiki oddane:biggrin2:

Buziaczek mi tez sie przypomnialo jak to bylo w ciazy czytajac twojego posta ale to sa piekne niezpomniane chwile!:happy:cos cudownego.

Kasiulka no to juz niedlugo:-)fajnie.

Ok lece do malego marudy:laugh2:bo juz skrzeczy ze na komputerze siedze chyba tego nie lubi:-p

Pozdrawiam i sle ciumaski!
 
Czesc kobietki

Cicho tu i spokojnie, pogoda nam dopisuje co? Dzieki za mile slowa.
Mam pytanie czy ktoras z Was nadal rozlicza sie z polskim urzedem skarbowym? Bo wersji czy powinnismy czy nie jest wiele, a ostatnio zaczynaja cos gadac o powrocie do podwojnego opodatkowania, szok:szok: Jaki wy macie do tego stosunek, bardzo jestem ciekawa.

Maggusia gratuluje postepow Brianka

Anetka nono twarda z ciebie sztuka, tez powinnam sie zabrac za siebie:tak:

Maxin super ze juz lepiej od razu i humorek lepszy co?

buziaczek ojj pamietam pamietam jak to bylo, a bylo cudownie, czasem brakuje mi jeszcze tych kopniaczkow w srodku nocy, ale nie ma to jak trzymac malenstwo w ramionach tulic sciskac i calowac

Pozdrawiam was wszystkie i zycze udanego dnia
 
reklama
Hej laski
W koncu wyszlam na spacer od razu glowa inaczej funkcjonuje.Natalka jest juz zdrowa,ale za zabki wychodza juz na powaznie,marudzi,raczki wpycha do buzki,a glosik i tonacja placzu znowu jej sie zmienia.Czasmi jak ryknie to az uswzy bola,naszczecie bardzo rzadko.Nocki wciaz w kratke,dzis pospalysmy do 9.30 super,gdy sie obudzila od razu palce wkladal do mojego oka aby tez wstala hihihi,ale sie usmialam.
Dzis odebralm pigulki dostalam Microgynon 30 chyba ktoras o tym pisala,wiem,ze od organizmu zalezy jak zadzialaja,mam nadziej,ze bedzie ok.W koncu nie bede musiala znosic gumek wrr....

Ok musze isc po mala bo wstala

buzka i milego wekendu:-)
 
Do góry