reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Witam Mamusie!

Widze ze cos cichutko tu u nas na forum.
Dzis Brianek mial ostatnia szczepionke oh biedaczysko sie nacierpialo pojawila sie mala goraczka i marudny byl:-(
Ostatnio malo spi w dzien albo wogole:eek:
Dobrze ze juz po szczepieniu i mamy to z glowy:-):tak:



Agnes mozliwe ze to zabeczki Brianek tez robil takie kupki jak mu wychodzily te pierwsze a teraz znow zaczyna robic takie wiec chyba bedziey spodziewac sie nastepnych:-)Gratuluje postepow coreczce;-)

Maxin swietnie ze coreczka juz staje pewnie za niedlugo bedzie smigac po calym domu:tak:

Miska T szkoda ze nie masz dostepu do neta ale mamy nadzieje ze szybko do nas powrocisz i zagladaj co jakis czas jak mozesz bedzie nam milo:-)powodzenia w zalatwianiu spraw papierkowych.

Cfcgirl swietnie ze tak fajowo spedziliscie weekend:yes:badz dobrej mysli teraz a wszytsko powolutku sie ulozy;-)

Joanna Z glowka do gory!:tak:wazne ze chrzcicie tutaj i bedzie po twojemu:-)
a wyjazd w pl bedzie napewno udany.

Maja33 uf jak dobrze ze zdjecia z przeswietlenia sa pozytywne:happy:wszytsko idzie w dobrym kierunku trzymam za was kciuki :tak:

Tolla glosiki oddaje ciagle na wasza mala:-)gratuluje pracy!

Pozdrawiam i sle ciumaski!


 
reklama
Widze ze pustki na naszym forum. Cieplutko wiec spacerki w modzie.
Dzis bylysmy z niunia u lekarza bo troszke goraczkowala i chcialam zapytac o szczepionke przeciw zoltaczce.
Chyba Marika zabkuje bo chora nie jest, w dzien nie chce jesc za to w nocy nadrabia, gryzie wszysto. Mam nadzieje ze szybko pojdzie bo troszke jestem zmeczona wstawaniem w nocy mimo ze to tylko dwa razy. Odzwyczailam sie juz.
A co do szczepionki to pani doktor wyslala list do Community of Pediatricians z zapytaniem czy podejma sie podac malej druga i trzecia dawke szczepionki bo pierwsza zrobie w Pl. Bardzo jestem ciekawa jaka bedzie odpowiedzbo z tego co mi powoedziala lekarz dzieci z krajow w ktorych rutynowo szczepia i matek ktore byly szczepione powinny byc bez problemu poddane szczepieniu w UK. Ale w przychodni tego nie robia wiec pediatrzy musza zdecydowac. Dziwny ten kraj. Zastanawiam sie czy tu jest mozliwosc kupienia samej szczepionki ( mam znajoma pielegnarke ktora moglaby zaszczepic )lub zaszczepienia prywatnie.Nie wiecie? Bo nie bardzo chce mi sie latac do Pl jesli tu jej nie zaszczepia.
 
hej!!!

mam dobre wiesci z bioderkami jest wszystko ok pod kazdym wzgledem, ale niestety ma przykurcz miesni prawej nozki i musi przejsc serie rehabilitacji i powinno byc dobrze ale bedzie pod kontrola neurologa dzieciecego, ciesze sie ze przyjechalam do PL bo nie jestem pewna czy w angli postawili by taka diagnaze w kazdym razie zostaje az do 24 czerwca w PL z czego nie ciesze sie za bardzo bo moj maz pojechal juz do Londyny i strasznie mi smutno i dopiero przyleci 3 czerwca na urlop:-( :-( :-( , a wiec jestesmy same z babciami ale bez taty

powinnam juz byc na bierzaco teraz
pozdrawiam serdecznie papa:happy:
 
HEJ LASKI
JA TROCHE OCHLONELAM,ALE JESTEM BARDZO SMUTNA.nA ZJAZD NIE POJECHALISMY
Natalcia od niedzieli ma wysoka goraczke,troche wymiotowala,wiec w pon.wieczorem zdecydowalm,ze nie jade,skoro nie obniza sie tepm.ranop poszlam do lekarza i oczywiscie nic sie nie odwiedzialam,bo rzadnych objawow choroby nie ma,Wszytsko sprawdzil i jeste ok.Ale mnie od razu przypomnial sie pazdiernik i pobuty w szpitalu,oczywisiec powiedzialm mu o tym i kazda jeszcze oddac mocz.Dzis od rana poluje dwi godziny znia chodzialm aby cos zrobila,w koncu z W.wymienilismy sie,po 10mni juz ja puscil bo sie wyrywala i co w ubikacji na stojaco zrobila kiedy mylam zeby,WRRRRR....nic mi niewychodzi ostatnio.Natalcia zachowyje sie noramlnie,czasmi ma chwile slabosci i placze.Wczoraj w nocy mielimy jazde 2.5h plakala nawet na rekach i baczki niezle puszczala,juz myslam,ze mam cos z brzuszkiem,w koncu u nas posiedziala 30mni ale na zabawy ja wzielo,wiec do lozeczka ja zaniosl W.poglaskal i po 5mni padla.Ale w nocy zniou placz wiec spala z nami,ja jestem polamana,spimy na materacu na ziemi,wiec dziunka caly czas mnie spychala,spalam pol na pol,plecy mnie bola.Uwielbia sie we mnie wtulic najbardziej pod pacha jej pasuje,a moj W.wygodnie spi i ma tyle miejsca.

BARDZO CICHO TU U NAS,CZEMU NIK SIE NIE ODZYWA????????

Agnes2606 SUPER,ZE MAMA JUZ OK,a jak begunka??
maja33 BARDZO SIE CIESZE,PRZYNAJMNIEJ WIECIE3 CO ROBIC I JAK LECZYC,BUZKA DLA WAS I MILEGO WYPOCZYNKU W PL.Szkoa,ze nie ebdzie cie na spotkaniu z Mrtusia,zwsze bylyscie:-(
maja_1980 z tymi szczepionkami z pl to wiem,ze sa zamieszania i nie chca tutejsci lekarze tego robic.Ciewake co tobie powiedza.Oby zabki szybko wyszly i bezbolesnie
Maggusia jak po urodzinkach???Czy twoj maz juz pracuje czy nadal zdaje egzaminy???
cfcgirlfajnie slyszec w towich postach tyle optymizmu i radosci,na pewno bedzie dobrze w przyszlosci.Milo czas spedziliscie
Miśka Tdobrze,ze zaltwiasz benefity to zawsze cos .A jak synus,ma juz zabki,siedzi sam,pokaz moze jego foteczke i swoaj tez:-)
Joanna_Z no i dobrze z sytacji wybrnelas,chrzciny tu i bedzie bomba,a wyjazd zobaczysz ,przyjemnie i tak spedzicie czas:-)

no to chyba troche nadrobilam,przepraszam jak kogos pominelam,czasmi myslam jestem na spotkaniu w Borkach:tak:

ok ide cos zjesc

pozdrawiam
 
maxin to was znowu jakieś choróbsko dopadło:baffled: , oby sobie poszło precz i juz jak najszybciej


maja dobrze że malutkiej biodeka w porządku, życze y pobyt w Polsce był przyjemny...


u nas słonko świeci, spacerujemy sobie trochę...
wczoraj rozmwiałam w kwaiciarni w sprawie kwiatów na ślub:szok:
Ja chcę tylko bukiet dla siebie, a w jednej mi odmówili ( bo przyjmuja juz zamówienia na przyszły rok- sierpień), w drugiej mam spotkanie w tej sprawie w sobote:szok: Myślałam, że jest to prostsze.:eek:
Na pewno coś tam znajdę, ale wiecie co w tym świecie ślub to straszny biznes...
cóż takie to czasy teraz mamy;-)
 
Hej Mamuski co tak cicho u Nas?! pogoda dopisuje to i nas nie widac ... hehe :) jak tam u Was i u waszych maluszkow?! Ja juz sie strasznie nie moge doczekac mojego malenstwa...ale juz coraz blizej i blizej hehe :) a w sobote na ogladanie porodowki!:) pozdrawiam buziaki pa:-)
 
Czesc kobietki

U nas super, dzis spotkalam sie na pogaduchach z przyjaciolka, dawno sie nie widzialysmy bo jej malutki mial ospe wiec musialysmy troche poczekac zeby Mayi nie dopadlo, ale dzien byl super same pewnie rozumiecie jak to jest. Pogoda nadal super wiec tylko spacerowac i spacerowac. Kuzyn meza zadecydowal ze wraca z nami do Polski wiec w sumie spedzi miesiac z nami, ale jest osoba ktora nie przeszkadza wrecz przeciwnie nie dosc ze ugotuje obiad, sniadania prawie do lozka, super mowie wam. A do tego i maz zadowolony bo ja nie taka zmeczona po calym dniu,

maxin ojej a coz to sie przyplatalo Natalci, szkoda malenstwa, bo one tak sie wtedy okropnie mecza, a my w zasadzie bezradni, zdrowka zycze, i duzo miejsca do spania co by Cie plecki nie bolaly.

maja33 az mi ulzylo gdy przeczytalam ze Martusia juz ok, i to nie jest takie powazne, a tesknota niestety boli, ale szybko ten czas minie i juz mezus bedzie z wami,

kasiulka0901 oni niesteyt tutaj potrafia z najprostszej sprawy zrobic problem wydawac by sie moglo ze wiazanka slubna a tu nie tak prosto. Ze wszystkim tak maja, ale trzymam kciuki bys wybrala cos co Ci sie spodoba

Maggusia super ze to juz ostatnia szczepionka na jakis czas chociaz dziecko ma z glowy klocie.

maja moja Maya tez zaczyna zabkowac, dziasla twarde i gryzie dokladnie wszystko, ale na szczescie nie goraczkuje, rozne dzieci rozne przypadlosci

Pozdrawiam i zycze spokojnej nocy
 
reklama
Witam Mamusie!

No wreszcie watek troszke sie rozruszal bo ostatnio tu cichutko bylo;-)
Bylam z malym zapytac o ta szczepionke ktora ma dostac ostatnia dawke na WZW B(zoltaczke) i musze wypelnic aplikacje i prawdopodobnie ja dostanie:-)
Sloneczko swieci i spacerujemy to tu to tam:happy:nawet Brian sam domaga sie wyjscia z domu:tak:
Postepy robi rewelacyjne czasami az mnie zadziwia np:podpatrzyl ze drzwi otwiera sie kluczem i ostatnio dorwal klucze i probowal wsadzac do dziurki hehe:laugh2:


Maja no to extra ze malej nic takiego powaznego nie jest uf wszytsko napewno dobrze sie skonczy trzymam za was kciuki!a miesiac szybko zminie i zaraz bedzie z wami tatus;-)

Buziaczek fajniusko pewnie juz nie moesz doczekac sie ogladania sali porodowej;-)

Maxin powtorze sie bo na gg ci pisalam:biedna coreczka ale napewno juz za pare dni bedzie lepiej!zobaczysz a do Lodzi jeszcze kiedys pojedziecie na zlot:-)
Na urodzinkach bylo nawet nawet kolezanka nie wyprawiala wprawdzie jakiegos przyjecia bo dopiero za tydzien tylko tak posiedzialysmy sobie przy kawce a dzieci w piaskownicy:biggrin2:

Joanna Z na miesiac do pl jedziecie?ohoh to ladnie dlugie wakacje:-)ale fajnie!

Kasiulka a to mnie zaskoczylas z tymi kwiatami jesli tylko chcesz jeden bukiet to normalnie szok:szok:ze trzeba na niego czekac lub odsylaja :eek:
a kiedy slub?


A gdzie podziewaja sie Izusia Kallusia Melanie Anya i inne dziewczyny:confused:


Pozdrawiam i sle ciumaski!








 
Do góry