reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Toola , maja33 rzeczywiscie ale to tylko centralwings z tanich lini ma numerowane miejsca wiec mozna tak zrobic . W innych liniach ludzie siadaja gdzie chca. Jakmylecielismy z Marika miala 8 tygodni wiec i tak nie siadziala kolo nas ale wolne miejsce obok siebie mielismy wiec przy wysiadaniumoglam ja polozyc i spokojnie sie ubrac.
No i zawsze mozna poprosic ludi zeby zostawili miejsce obok Ciebie wolne jesli oczywiscie samolot nie jest pelny.
 
reklama
ja lecialam ryanairem i lotem, w locie sa numerowane i tam mozna zalatwic to miejsce przy checkinowaniue, a w ryanairze wsiadlam pierwsza i ludzie jakos sami poszli dalej i zajeli inne miejsca :-D chyba racja ze w tanich liniach trzeba po prostu byc pierwszym pod bramka, a jak sie spoznisz to i tam masz pierszenstwo i zajac cos zaraz z brzegu, wtedy wszyscy widza dziecko i ida dalej
 
My mielismy smieszna przygode. W samolocie bylo sporo wonych miejsc ale jedna mloda dziewczyna chciala koniecznie wcisnac sie miedzy nas widzac ze siedzimy z dzieckiem bo stwierdzila ze chcialaby siedziec na koncu. Ale moj maz byl twardy i jej na to nie pozwolil. Do tego stewardessa wstawila sie za nami i kazala jej usiasc gdzie indziej. Czasami nie rozumiem ludzi.
Az boje sie pomyslec co bedzie jak w maju bedziemy lecialy same.
Najbardziej boje sie ze mi wozka nie wystawia przed samolot jak to bylo jak wrocilismy do Luton. W Pl bylo ok a tu nikt nie wpadl na pomysl zeby dac nam wozek a wialo strasznie. Nawet jak sie upomnielismy to kazali nam wejsc do budynku wiec dzwigalam mala na raczkach.Dobrze ze chociaz w kolejce do odprawy nie stalismy.
 
Czesc kobietki

U nas lepiej, coraz czesciej swieci nam nad glowami slonce, i nawet dopielam swego przed wyjazdem do Polski ochrzcimy mala tu u nas w Maidostne, na polskiej mszy z polskim ksiedzem. Jestem bardzo z tego zadowolona.
Wyjazd do Polski coraz blizej a mi wciaz sie nie chce tam jechac, tlumacze sobie w duchu ze jade do babci pokazac jej moje malenstwo, bo babcia ma juz 82 lata i nie bardzo nadaje sie na podroz a ja sie za nia stesknilam.

buziaczek porod w wodzie jest na pewno za darmo, a jak masz okazje tak urodzic to sprobuje, tylko pamietaj ze nie mozesz wziasc zdnego znieczulenia procz gazu przed tym jak pojdziesz do wody, ale pewnie wiesz o tym

maja33 co u Was jak Marutsia jakies nowe postepy, fajnie ze wszyscy sie ciesza ze was zobaczyli, Martusia to taka sliczna dziewczynka wiec nic dziwnego ze sa nia zachwyceni

maxin z mezem caly czas taka sielanka? zazdroszcze wam troszke;-) bo Maya nie daje nam chwili dla siebie ostanio, na razie jest na etapie buczenia i marudzenia caly dzien:tak:

cfcgirl fajnie ze miewasz sie lepiej, nic tak czlowieka nie podnosi na duchu jak dobre wiesci, wiec teraz juz wszystko bedzie tylko lepiej

izusia super slyszec ze juz koncowka w przeprowadzce w koncu na swoim super

Wszystkim kobietkom zycze milego dnia i udanego tygodnia
 
CZESC DZIEWCZYNY!
Nas tez tu malo bo ciegle brak neta ;-( niestety.... no jeszcze troche pewnie
Jestem na etapie zalatwiania benefitów i doplaty do mieszkania, oby szybko poszlo, mamy juz za soba rowniez pierwsze szczepienie na pneumokoki, nastepne 18 czerwca.
Leos zaczyna pelzac po podlodze, narazie nie jest to jeszcze raczkowanie ale juz sie cosik zaczyna dziac a i 2 zabki na dole juz coraz wieksze sa ;-)
JOANNA, powinnysmy sie kiedys spotkac, nie mamy az tak daleko od siebie?!
POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH
 
Hej laski ja na momencik.Awaria komputera od piatku,a dzis dopieo naprawione.My pakujemy sie,jutro do pracy i wyzad we wtorek wiec wroce dopiero w piatek.Wekend minol bardzo milo choc spokojnie,od pioatku tatus w domu wiec kazda chwile spedzalismy razem z dziunia.Tatus parerzeyz nadrobil w domu,w koncu mam pulke na ksiazki u maje w pokoju.Natalka sam zaczyna wstawac i utrzymywac balans,super,czasmi dlugo ustoi,chetni chodzi za raczki i jest fajna.Dzis troche mnie zmartwila goraczka 38,4 hmm chyba to zabki??!!Slini sie bardzo,spala po polunu 2,5h w nocy budzi sie pare razy,och te zeby.
Sorki,ze wam kazdej nie opisze,ale przeczytalam,brak czasu:-( trzymam kciuki za was wszytkie,dobre i zle chwile,przeprowadzi,choroby,wyjazdy aby wszytko poszlo po waszej mysli.;-)
Trzymajcie sie zdrowo,

buziki i usciski:happy:
 
Hej!!!

toola- dzieki za podpowiedz napewno zapytam jak teraz bede leciec o to miejsce, jak wchodzilismy do samolotu to zawolano nas pierwszych i bardzo spokojnie weszlismy ale potem byl koszmar a na miejscu w w-wie tez dostalismy od razu wozek nie bylo zle tylko ta podroz ale to nic

nie wiem jeszcze co z bioderkami do konca bo jutro wizyta u pediatry i ortopedy narazie bylysmy na USG i kosci i stawy sa ok wiec strasznie sie ciesze bo to najwazniejsze zobaczymy co nam powiedza jutro

przepraszam ze ciagle nie odpisuje ale takiego biegania to u nas dawno nie bylo pozdrawiam was goraco i sle buziaki papap
 
cześć Dziewczyny
Weekend po prostu cudowny.Cały poranek z moim kochanym mężem- przytulanko. Po zabiegu to pierwszy raz.Mam nadzieję,że żadna infekcja nie przypląta się...
Wieczorkiem imprezka u znajomych- cudowna...
a w niedziele całą ekipą pojechaliśmy na cudowny piknik nad rzeką. Zwiedzaliśmy ruiny XI-wiecznego opactwa Bolton Abbey i wieczorkiem zakończyliśmy dzień u znajomych buteleczką na lepsze trawienie.
Ktokolwiek jest z okolicy Bradford, Leeds, ale i nie tylko polecam Bolton Abbey. Pięknie tam jest Można nad rzeką posiedzieć, ale równie dobrze pochodzić sobie i pozwiedzać. Cudownie. Jeżeli ktoś jest z daleka można przespać się w okolicy. Także polecam na weekend.
A jak u was??
 
reklama
hejka:happy: , widzę, że u nas jakieś pustki się porobiły, ja też tylko dosłownie na minutkę wpadłam powiedzieć, ze Karolinka już prawie zdrowa a wczoraj to było naprawdę niewesoło:no: . Miała bardzo biegunkę, tak ze potrafiła 5 razy w ciągu godzinki zapełnić pieluszkę:baffled:

Na szczęście dzisiaj obudziła się radosna i w końcu zaczęła normalnie jeść:-) , cieszę się z tego powodu bardzoooo:happy:

Pozdrawiam Was gorąco papapapa:-)
 
Do góry