reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Miloku- Ogromne GRATULACJE dla Was!!!!!!

fantastyczna wiadomość, dużo zdrówka i radości i czekamy na foteczki:-)
 
reklama
Miloku-wielkie gratulacje dla ciebie i meza!Mam nadzieje ze ty i Tristanek czujecie sie dobrze i wkrotce zobaczymy was na fotkach!Jeszcze raz gratuluje!!!
 
Hej!!!

Widzę dziewczyny że macie problemy z umówieniem się na spotkanie o paszport, to okropne mi jakoś cudem udało się bez problemu zamówić wizyte dla mnie bo tez musze wyrobic sobie nowy paszport i powiem wam tylko ze zaklepywalam na poczatku lutego a spotkanie mam na 19maja wiec sobie wyobrazcie i to byl pierwszy wolny termin, jaki maja ruch i pewnie macie racje nie daja rady i tyle

U nas bardzo fajnie skonczylysmy juz pracowity tydzien i bardzo sie ciesze ze juz znowu tylko popoludnia do pracy bo na dluzsza mete nie dalabym rady tak caly dzien,
Joanno pisz kochana jak najwiecej o twojej Mayeczce, moja Marta tez juz piszczy w nieboglosy od wczoraj cos ja wzielo i juz zostalo takie to smieszne ze szok i pieknie sie podciaga na raczkach do pozycji siedzacej jak ja trzymam ciekawe co nastepne hehe

teraz juz bede zagladac czesto stesknilam sie za wami
buziaczki
ach witam serdecznie nowe mamuski to be iwszystkie nowych robaczki z mamami:-D
 
Witajci edziewczyny

dziekuje za garatulacje
Moj Synuk jest sliczny i jest naszym oczkiem w glowie
najsmieszniejsze ze jestem zazdrosna o kazda minute jaka spedza w cudzych rekach (nawet meza:-D )

tak wskrucie
porod wywolany wtrakcie porodu akcja emergency i odzysakiwanie sil w szpitalu wiec wszystko dobrze sie skonczylo

ale za to teraz walka (zawzieta na noze ) o mleko :baffled:
no poprostu malo synkowi
zmykam bo placze

ao.pl
a tu pare foteczek:tak:
 
MILOKU WIELKIE GRATULACJE
ZDROWKA DLA MALUSZKA I SZYBKIEGO POWROTU DO SIL DLA CIEBIE ODE MNIE I MAYI.

P.S.TEZ BYLAM STRASZNIE ZAZDROSNA PRZEZPIERWSZE 2 TYG. O TO INNYCH DLATEGO MALA Z REGULY BYLA ZE MNA A TESCIE SIE NA MNIE OBRAZILI ;) ALE TO NIC BO DLA MATKI TO SA NAJWAZNIEJSZE DNI I GODZINY WLASNIE TE PIERWSZE WIEC SIE W OGOLE NIE PRZEJMUJ:-)
 
Witam Mamusie!

Miloku ogladnelam zdjecia az sie poplakalam wrocily wspomnienia Boze to jest najpiekniejszy dzien w zyciu kazdej z nas!Synus jest piekny:tak:

Jeszcze raz ogromne gratulacje:-)


Pozdrawiam i sle ciumaski!
 
HEJA

miloku kochana jak sie ciesze,ze juz Trystanek jest z wami,urodzil sie w dniu kiedy moja kolezanka ochodzi urodz.Fotki cudowne,dzielna bylas wiesz,buzka dla was:-)

Aby wszystkie fajne dni
w żółwim tempie upływały,
by co dzień uśmiechał się
do Ciebie świat cały.
By nigdy nie było porannej pobudki
i wiał wiatr specjalny co rozwiewa smutki.

Izusia o boze co tam sie u was dzieje,dobrze,ze sie z tamta wynosicie.Niuniek mowisz nie psi ,na bank to zabki,blogasek super wyglada,widze,ze przerwa zrobila dobrze:-)

Maja SUPER spedzilas czas z dziecmi,masz to we krwi kochana,czekaj na ciebie kolejne dwie reklamowki ciuszkow,Natka ostatnio tak urosla:-)

Maggusia ja tez lubie patrzyc na mojego skarba jak sie rozwija,jeste to wspaniale;-) Kurcze nie moge znalesc moejgo ogloszenia o prace,ale przepisze jej z mojego notesu to wysle.

My wasnie czekamy na odebranie paczki,pewnie przyjada po poludniu hmm,a my do pracy mamy isc:confused: Wekedn byl super,zaprawszam na blogaska do czytania.Moje samopoczucie duzo lepiej,wczoraj spedzilismy mile popoludnie u PATYSIA na roczku.Ok muszek myakc sory ze tak krotko,mala pade wiec czas na drzemke

buziaki papa
 
Miloku ogromniaste gratulacje!!!
Nareszcie jest z Wami malutkie, slodkie, tak dlugo wyczekiwane malenstwo. Duzo zdrowka dla Was, milosci, radosci ze wspolnych chwil, no i przespanych nocy ;-) :laugh2:
 
reklama
hej!!!
cos jakos pusciutko u nas pomimo ze weekend za nami ...
widze ze bb sie powiekszylo o tzw jeszcze jednego mieszkanca:-)
u na oki oli kochaniutkie nocki przespane nastepny zabek na horyzoncie mozna powiedziec jest bosko i nie ma co narzekac ale mama cosik nie w humorze i jakos malo radosna...buuuu,byle do wiosny
maxin -co u was jak samopoczucie,no i twoje zdrowko troszke sie plepszylo,jak przygotowania do chrzcin,kupilas juz stroj stokrotce
miloku-widzialam fotki Trystianek boski chlopczyk i chyba podobny do ciebie
maja-gratulacje postepow malej a jak ty sobie dajesz rade bo szczerze jestem pelna podziwu ja chyba bym nie dala rady..no no naleza sie dla ciebie brawa 3 na glowie!!!
izusia-ci wasi sasiedzi wazne ze sie przeprowadzacie bo tam to by chyba nikt nie wytrzymal
mysz@-a jak u was odeszlo chorubsko jak sobie dajecie rade??
melanie-no no u ciebie juz koncoweczka,czytalam bloga,chya troszke sie boisz a mowia ze przy drugim jest latwiej...ja trzymam kciuki zeby poslzo ...szybko i ..latwo
joanna z--gratuacje ze mala pila prosto z butli moj oliwierek wcale nie chcial i dlugo sie przed buteleczka bronil no i aby ten katarek jak najszybciej odszedl

oki mykam,zycze dobrej nocki!!!!
pa pa kobitki
 
Do góry