reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Witam, witam kochane dawno mnie nie bylo co!
mam troche zaleglosci ale moze niedlugo znowu bedzie jakies spotkanko to na pewno bedziemy i wszystko nadrobimy!
bede tu co jakis czas zagladac wiec jak tylko zobacze ze ustalacie cos to zaraz sie tez wpiszemy na liste!
ulenka ma sie swietnie, rozrabia ale jest przekochana, rosnie jak na drozdzach, teraz bylysmy w polsce przez dwa tygodnie i troche nam sie rozpuscila ale to jej przejdzie, mam taka nadzieje a to wszystko wina babc,dziadkow, cioc i wujkow!
Narazie pozdrawiamy wszystkie male baczki i ich mamusie!
caluchy!!!
 
reklama
Maxin mieszkam jeszcze w Polsce przez kilka miesięcy, nie wiem ile, może 3, może dłużej. Mój mąż dostał pracę w UK i jedzie tam 10 marca. Jak przygotuje grunt, tzn. wynajmie mieszkanko itp to ja dojadę z Ingusią. :happy:
Dzięki za życzonka co do zjazdu. Już niedługo wyjeżdżamy!!! :-D Na pewno opowiem Wam jak było i wkleję kilka fotek. :happy:
 
HEJ!!!!!!!!!
A JA DOSLOWNIE WYSIADAM ADA JUZ LEPIEJ A KUBA NADLAL MA ZAPALENIE USTNEJ NYSTATYNA SIE SKONCZYLA I NIE POMOGLA:wściekła/y: NIE WIECIE CO JESZCZE MOZNA DAC????JAKIE LEKARSTWA SA TUTAJ DOSTEPNE DAJE MU ZOVIRAX W SYROPIE ALE MAM TYLKO POL BUTELKI CZY TO MOZNA DOSTAC BEZ RECEPTY???JUZ SIE NIE MOGE DOCZEKAC WYJAZDU DO PL MOZE W KONCU TE GRZYBY ODCZEPIA SIE OD NAS JESZCZE KATAR I KASZEL:wściekła/y: BYLE DO WIOSNY.................

OLIS-CHRYPKA MOZE BYC SPOWODOWANA PLESNIAWKAMI

POZDRAWIAM I WITAM NOWE MAMUSKI!!!!!!!!!!!!!
 
Czesc Kobietki

Maya ma juz sie duzo lepiej, troche katarek no ale wiadomo 7 dni nie mniej, jest tak pocieszna, ze czasem z zachwytu to nie moge oderwac od niej oczu.Nauczyla sie wystawiac jezyk i robi to caly czas krzyczac z radosci tak donosnie ze chyba i sasiedzi zza sciany ja slysza. Dzis jadac z nia samochodem stwierdzilismy ze chyba spiewa, bo tak piszczala:-) mowie wam ubaw niesamowity.
Do tego mamy kolejny sukces przynajmniej dla nas tak jest dzis po raz pierwszy pila mleczko z butelki, bo potrzebuje troche wolnosci ;-) a ze nie uzywamy smoka to nie bylo latwo ja zachecic a dzis tak po prostu cala buteleczke wypila hurrra.


izusiamoj maz tez dzis w domku i jakos tak fajnie, no ale niestety oni musza pracowac, choc tez czasem wydaje mi sie ze malo czasu razem spedzamy bo on od rana do wieczora pracuje.

mysz@ cos na bb sie dzieciaczkow ostatnio chorobska czepiaja, jak nie jedno to drugie i tak naokraglo, szkoda ze i Twoje nie maja sie najlepiej

maxin ja niestety tez, jak od urodzenia malej nie wstawalam w nocy tak teraz upodobala sobie 2 w nocy i budzi sie na jedzonko 5 min i ona zasypia a ja przewracam sie z boku na bok wiec wiem co przezywasz zycze cierpoliwosci:tak:

martucha witamy na forum

olis oj jak Ci zazdroszcze tej 9 rano, tez bym tak pospala:-)

A z tym konsulatem to chyba nie wyrabiaja sie z przyjmowaniem interesantow a nie blad na stronie;-) duzo sie tu polskich dzieciatek w uk urodzilo ostatnio i wszyscy do ambasady:-) a nie byli na to pzygotowani. hihihi. Ja tez juz nie moge doczekac sie 27 marca kiedy w koncu zlozymy ten wniosek

Pozdrawiam kobietki i milego weekendu
 
Hej
Chciałam sie wam pochwalić- dostałam dzisiaj zaproszenie na scan na 15 marca. Hura. No i oczywiście pojawiło się w głowie tysiące pytań-czy wszystko dobrze, czy nie dzieje się nic itd itp...
 
Ale tu u nas ostatnio spokojnie, wszystkie zajete jakos jestesmy.dzieci rosna, a my musimy spedzac coraz wiecej czasu, poswiecac im wiecej uwagi.Ale to cudowne patrzec jak kazdego dnia moje dziecko robi cos nowego, mowi cos nowego, ma ciraz wieksze osiagniecia.
U nas okropna noc, misio budzil sie moze z 4 razy i nie chcial spac w lozeczku tylko ze mna.Maz na nocce a sasiedzi tak dawali po garach pol nocy, ze nie moglam spac.Przyjechala w nocy policja bo chcieli naszego sasiada zatluc basebolem:no:Mowie wam masakra, dobrze ze sie stad wyniesiemy wkrotce.
Oj dosc marudzienia.Michal spi po nocce misio juz majstruje przy kabelkach a ja robie kawee bo inaczej nie dam rady.
Pozdrawiam mamusie, ich male robaczki oraz nasze ciezarowki!
Milej neidzieli!
papa
 
pusciutko, pusciutko...:-)

cfcgirl - na pewno sie cieszysz, ja nie moglam sie doczekac pierwszego scanu, tak naprawde dopiero wtedy uwierzylam, ze jestem w ciazy:-)
izusia - wspolczuje przezyc, faktycznie dobrze, ze sie przeprowadzacie. Ja niby mieszkam w dzielnicy o niezbyt dobrej opinii, ale mieszkamy tu juz od ponad roku i jest bardzo spokojnie:-)przynajmniej nikt z mojej rodziny czy znajomych nie spotkal sie z zadna nieprzyjemna sytuacja:-)
ale, ale, zapomnialabym wam przekazac radosne wiesci:
23 LUTEGO MILOKU URODZILA SYNKA TRISTANKA!!:-):-)
 
Witam Mamusie!

Podczytywalam was ostatnio troszke ale kiedy zabieralam sie za pisanie juz maluszek byl przy mnie i musialam sie nim zajac:tak:Moj maly rozrabiaka rosnie jak na drozdzach jest taki slodki:happy:Napatrzec sie na niego nie moge.Czasami robi takie rzeczy ze moglabym peknac ze smiechu:laugh2:jego minki sa rozbrajajace choc daje mi popalic to bardzo go Kocham i moge sie poswiecac.
Chodzi juz na calego nawet umie biegac:biggrin2:to wyobrazcie sobie ze wszedzie mam oczy na okolo glowy:-)w bardzo syzbkim tempie potrafi poprzestawiac wszytsko hehe a ja wieczorem musze to posprzatac i naprawde juz czasami padam ze zmeczenia.W nocy budzi sie jeszcze na jedzenie. Probowalam juz oduczac go tego podawalam raczej cherbatke do picia ale znow podaje mleko z kaszka chyba musze powrocic do tego;-) bo wyczytalam ze jak dziecko ma juz zabki nie powinno sie podawac w nocy jedzenia poniewaz moze miec pruchnice:baffled:
Co o tym sadzicie:confused::-)


MILOKU OGROMNE GRATULACJE DLA CIEBIE I MEZA!

Mała Kruszynko! Z okazji Twego przyjścia na świat życzymy Ci, abyś każdą wylaną łezkę odpłaciła rodzicom tysiącem uśmiechów i żeby każdy dzień Waszego wspólnego życia był uroczysty jak święto.


Dziewczyny musze zmykac pozniej jeszcze cos napisze.
Pozdrawiam i sle ciumaski!



 
:tak: Kochany Maluszku, niech Twoje życie pełne będzie słoneczka , niech cię otaczają sami dobrzy ludzie i niech każdy Twój uśmech będzie dla Twoich rodziców woelkim szczęściem :-)
 
reklama
Do góry