reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Witam co za noc,kurcze juz powoli wymiekam od dqwoch tyg codziennie do niej wstaje po dwa trzy razy,w sumie zaraz zasypa,ale dzis poprostu plakala,potem sobie gaworzyla,ledwo zyje,tak bym chciala aby maz choz raz do niej wstal,rozyumiem ze pracuje i pewnie jak ja wroce to bedziemy sie wymieniac,ale znajac zycie do tego czasu bedzie spala dobrze.Wychodza chyba gorne dwojki:baffled:Nie bede marudzic,takie zycie matki.A bylo juz tak uroczo i milo,zeby psoja wszystko:confused: Wlasnie sie spina na krzeslo aby ja podniesc.Mialam dzis jechac do centrum zobaczyc sie kumpela,mieszkalysmy razem w lodnynie,ale nie mam sily nic robic.Do tego kaszle,mam maly katar chyba mnie cos pobiera,lece zaraz do apteki po ratunek:-( Izusia widze ze u was tez nocki ciezkie.........martucha28 witaj na bb,gdzie w lodnynie mieszkasz???My niedaleko WOOD GREEN;-)

milego dnia zycze

ale cos cicho znowu u nas

buziaki papa:happy:
 
reklama
Witaj Martucha
h010.gif

Dołączam się do gratulacji i witam Cię serdecznie na forum. :happy:

Mykam szybciutko pakować się, bo - muszę się pochwalić - dziś jedziemy na forumowy zjazd!
k005.gif
Będzie 15 rodzin z dziećmi, są to dziewczyny z BabyBoom, ale po przenosinach założyłyśmy własne zamknięte forum. Spotykamy się na środku Polski w hotelu i spędzimy razem weekend. Strasznie się cieszę, że poznam dziewczyny, które dotychczas znałam tylko wirtualnie! :-D
 
Witajcie kochane. Witam Cię Martucha na naszym forum. Gratulacje mamusiu.
Ja od wczoraj bombarduje stronę gdzie można się umówić na spotkanie paszportowe i pokazuje mi,że nie moge tej strony przeglądać. Nie wiem co się dzieje:wściekła/y: Czy któraś z was może sprawdzić tą stronkę i jeżeli działa to przesłać mi linka,może ja coś żle wpisuje,ale na złej stronie jestem.:zawstydzona/y:
Poza tym kolejny dzień leniuchowania.Do poniedziałku mam wolne.Jutro wielkie porządki wiosenne z mężem i we wtorek Moja mama będzie.Cudownie
Nathalie -dobrej zabawy.:-) :-D
 
hej!!!
witam was wszystkie ,najpierw co u nas,noc spokojna i przespana o dziwo pobudka o 9 rano wiec mamusia szczesliwa,
poza tym pisalam wczesniej oli ma plesniawki,bylismy u lekarza przepisal zel i juz prawie wszystko zeszlo z jezyczka....
maly jest kochany i troszke sie zmienilo potrafi zajac sie juz sam i sam sie bawic a ja mam czas dla siebie
ciezko wychodzi mu siadanie i non stop laduje na brzuszek i bardziej rwie sie do stania na nozkach...he he ...
ostatnio rzadko tu bywalam bo pomagalam tacie w sprawie benefitow i o dziwo udalo nam sie nie do konca ale w house benefitow przedstawilismy zwolnienie na 12 tyg i list od kolegi ktory mu pozyczyl kase i dostalismy calkowity zwrot owej pozyczki niezle co a oprocz tego czekamy o dofinansowanie do mieszkania..
takze fajnie jest a to chyba dobrze
nathalie-kurde napewno bedzie fajne takie spotkanko z ludzmi ktorymi sie nigdy nie widzialo,no to baw sie dobrze i czekamy na jakis wpis po zabawie i fotki
martucha-witaj u nas,gratuluje dzidzi pisz co u ciebie!!!
izusia-no to teraz bedzie fajnie twoj mezulek calymi dniami w domciu nacieszycie sie soba i maly oczywiscie tez,trzymaj sie a kiedy przeprowadzka na nowy domek
maxin-doskonale cie rozumiem co do wstawania moj P to nawt nie slyszy malego ale ja jakos przywyklam do tego w weekend sobie odbijam i to on wstaje w nocy i co najwazniejsze ja spie dluuuugo a faceci sie bawia-kocham soboty i niedziele,co do pracy to chyba bedzie koniec choc w niedziele ide z powrotem,przerasta mnie ta praca troszke sie pozmienialo jest nerwowka i moj szef tez wymysla nie stworzone rzeczy,tak bedize lepiej dla mnie???mam pytanko co do basenu zapisalas mala na specjalne lekcje na basenie czy ot tak poszlas i czy kolo jest twoje czy wzielas z basenu????
oki zmykam
 
cfcgirl stronka konsulatu dziala, ale link do umawiania sie na spotkania nie:wściekła/y: .tez musimy sie umówic.
martucha witaj na forum:tak:
 
mam pytanko oli ma chrypke i tylko chrypke niewiem co robic nie ma katarku nie kaszle????
co mu podac??? pomozcie!!!!
 
dzwoniłam właśnie do konsulatu:tak: . na spotkanie w celu wydania paszprtu można sie umówic tylko przez stronę internetową konsulatu:-( , która aktualnie na nasze nieszczeście ma problemy techniczne, ktore mają byc wkrótce usunięte ( niewiadomo niestety czy wkrótce znaczy kilka godzin czy dni:no: )
 
reklama
Kurcze dziewczyny nasz system co???Zawsze jakis problem w taki sytuacjach powinni udostepnic linie telefoniczna.Mam nadzieje,ze szybko naprawia problem.

Olis super,ze znikly plamki,a teraz ma chrypke....miod powinien pomoc,albo kup mu syrop dla maluszkow,Benylin,jest dobry;-) :tak: A w pracy faktycznie jak jest ciezka atmosfera to moze lepiej odejsc:confused: Na pewno znajdziesz cos innego:tak: :-)

Nathalie super zjada,zycze swietnej zabawy,milych pogaduszek,na pewno bedziewspaniale poznac osoby,ktore znasz przez bb.My w maju tez spotykamy sie w £odzi:-)A ty gdzie mieszkasz,w kraju czy Uk,bo juz sie zgubilam:baffled:

Mala spi,a ja lece robic pranie

MILEGO WEKENDU BABECZKI:happy:
 
Do góry