reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Witam kochane Matki Polki na obczyźnie. Mam na imię Magda i mieszkam w miasteczku Shipley.koło Bradford. Swoją przygodę z Anglią rozpoczełam jeszcze jako studentka. Obecnie mijają mi 2 lata kiedy jestem w Anglii non-stop, z małymi przerwami na urlop w Polsce. Jestem szczęśliwą, oczekującą mamą małego Aniołka i mężatka od 6 miesięcy. Pozdrawiamy was
 
reklama
cfcgirl-Witaj serdecznie na naszym forum.Gratulujemy fasolci i zyczymy duzo zdrowka:-)
Melanie-super, ze macie juz chate.Faktycznie spakuj torbe bo nic nie wiadomo:-)A czy ty masz jeszcze sile na te porzadki o ktorych piszesz?
Anetka -ja na razie zawiesilam poszukiwania pracy ze wzgledu na nowy dom.A z domkiem wyniknely ewne problemy z kredytem ale juz sobie poradzilismy.Tera czekamy bo formalnosci sie zalatwiaja:-)A Oskarcio to prawda ruchliwy jest niesamowicie, raz jest tu za chwile zupelnie gdzi indziej.Wykorzystuje wszystkie meble aby wstawac i zawsze mus ei to udaje.Ale tez maly zlosnik z niego, jak sobie z czyms nie moze poradzic to bardzo glosno protestuje:wściekła/y:A ty kochana napis cos wiecej o przedszkolu, w ktorym bedziesz pracowala.A jak Patti, zdrowieje bidulek?Nio i czy sam juz chodzi???
Tigger-bardzo zgrabny masz brzucholek i waga wcale nie za wysoka.Ale to tylko z korzyscia dla ciebie:-)Do porodu juz bliziutko wiec trzymaj sie kochana!
Maxin-jak sie czujesz, jak bole?Cos mniej cie tu czy mi sie wydaje?
My mamy sie ok, dzis przychodzi wieczorem do mnie kolezanka, bedzie nocowala u nas, mamy poplotkowac przy winku.A moj maz daj nam wolna chate:-) bo wychodzi na piwko do kolegi po drugiej stronie ulicy.Hehe lubie takie babskie wieczorki, mam nadzieje ze nasz maly dokazywacz bedzie ladnie spal:-)
A pogoda dzis to d...leje wiec siedzimy w domku. Tak sobie obserwuje naszego niunia , on sie tak slicznie sam bawi, nie moge sie napatrzec.A jak mu sie zateskni to przychodzi do mnie, to znaczy czworakuje, ciagnie mnie za nogawke i wtedy mamusia go przytula i obcalowywuje:-)
Milego weekendu kochane!
 
Witam Mamusie!

Dzis Brianek w lepszym nastroju i mama odrazu tez:-)chyba zaczyna sie oswajac i rozumie ze to tutaj jest jego domek:tak:
Na dodatek dzis przyszla lodowka HURA!:happy:nareszcie bede mogla wiecej nagotowac i wogole to nie moge sie napatrzec jeju ja nigdy nie przypuszczalam ze bede sie tak cieszyc z lodowki hehe:laugh2: dopiero czlowiek rozumie jak pojdzie na swoje prawda?;-)
Katarek mojemu malemu skarbusiowi przeszedl jeszcze troszke kicha ale i tak juz o wiele lepiej:happy2:


Cfcgirl witam na forum!:-)zagladaj do nas czesciej.


Melanie porod tuz tuz wiec lepiej pakuj ta torbe ;-)cisze sie ze wreszcie znalezliscie wymarzony domek:-)nie ma to jak wlasne cztery katy:tak:zycze powodzenia z przeprowadzka i zaraz lece na watek zamkniety ogladac twoje:happy: zdjecia bardzo ladnego gifa masz taki orginalny a jak tam twoja coreczka nie moze pewnie juz sie doczekac braciszka:confused::happy2:


Olis dokladnie cie rozumie ja tez tak z rana mam ze Brian nie daje mi nic zrobic:dry:czasami to uwisnie na mnie i nie chce puscic:laugh2:ale mowie ci straszny zazdrosnik z niego np jak siedze kolo komputera i siedzi ktos kolo mnie a on troszke dalej odrazu pisk:eek: i musi siedziec przy mnie:-DGratuluje postepow!:happy:



Zuzia24 cos malo do nas zagladasz:confused:witaj ponownie:-)


Kasiullka ja doswiadczylam raz tylko kolki jak bylam z synkiem w pl i pomogl nam bardzo infacol:tak:a angielskich lekow na takie sprawy niestety nie znam:no:

Tigger fajnie ze o nas nie zapomnialas;-)sliczny brzucholek!:happy:


Maxin bidulko!:no:tak mi ciebie szkoda a co lekarze na to ze masz taki dlugi okres:confused:
Ja to od porodu nie bylam jeszcze na kontrolnych badaniach :zawstydzona/y:nie mialam czasu chyba musze sie tym zajac a tak wogole mysle o jakims zabezpieczeniu:happy2:


Anetka zycze zdrowka dla Patiego!:tak:


Dziekuje jeszcze raz wszystkim za mile komentarze i komplementy!:-)


Pozdrawiam i sle ciumaski!









 
izusia jak sie nie rozdwoje to siła się znajdzie :tak:
jak sie człowiek urządza to jest podekscytowany jakiś taki....
ja to uwielbiam :-)


Maggusia
moja córcia jeszcze nie jest na tyle świadoma, zeby nie móc się odczekać
ja jaj opowiadam kogo mama ma w brzuszku... ona go głaska - bo tak ją nauczyłam
smaruje kremem :cool2:
no i jak mówie : braciszek albo Maddox, to patrzy na brzuch :-D
ale nie sądzę, żeby ona zdawałą sobie sprawe co niebawem sie wydarzy
strasznie jestem ciekawa jej reakcji i w ogóle :happy:
ona nie jest zazdrośnikiem, więc nie mam obaw o przykre sytuacje.

Poprałam dzisiaj ubranka...
wieczorem poprasuję :tak:


do napisania.... :-)

albo moze lepiej wieczorem napiszę bloga ....
 
Melanie nie moge znelsc tych twoich zdjec na jakim watku je wrzucilas:confused::eek:bo bylam na zdjeciowym ale tam zadnego nie widze.
 
Czesc Kobietki

Pogoda cudowna sloneczko i tak cieplutko, az milo bylo spacerowac mysle ze pojdziemy na jeszcze jeden spacerek a co:-) . Juz po szczepieniu, Maya odrobinke plakala ale mniej niz za drugim razem pomimo ze podali jej trzy strzykawki, jedna wiecej niz poprzednio. Dzielna dziewczynka.

maggusia dobrze ze Brianek sie juz oswoil, i gratuluje lodowki pamietam ze tez cieszylam sie jak dziecko jak kupilismy nowa.

tigger ladny brzusio, patrzac na niego przez chwile pomyslalam ze znow chcialabym byc w ciazy:-) bo tego nie da sie opisac co sie w tedy czuje

kasiulka0901 fajnie ze mialas mame u siebie, jak ja urodzilam byli u mnie tescie, niestety zamiast pomagac przeszkadzali, a ja zamiast odpoczac tuz po porodzie bylam jeszcze bardziej zmeczona, zazdroszcze Ci troszke ze tak fajnie mialas

cfcgirl witaj na forum

olisgratuluje postepow dzidziusia, fajnie ze wszystko dobrze, a do tego ten domek wiecej do szczescia nie trzeba

Melanie wszyscy radza Ci zebys pakowala torbe:-) ja wrecz odwrotnie, choc to Twoja druga ciaza to lepiej poczekac, ja bylam przygotowana 8 tygodni przed terminem, a Maya spoznila sie jak na zlosc 12 dni, wszystkie moje kolezanki ktore mialy termin po mnie mialy swoje malenstwa tylko ja czekalam:-)

Pozdrawiam i milego weekendu

 
Hej babeczki:-)
My bardzo milo spedzilismy poranek,po sniadanku o 10.30 pojechalimsy na basen,Niunka w sumie pierwszy raz byla na zamkientym,ale super sie rozgladala,wody nie bala,zabawa byla przednia,a ile sie usmialam z niej jak pluskala woda i obserwowala dziecie:-) Wrocilismy o 2.00 mala szybko cos zjadla i poszla spac zeczona tyle wrazen;-) Ja powiem wam,tez dlugo na basenie nie bylam i mam juz male zakwasy na rekach:-D totalny brak kondycji:wściekła/y: Ok mykam cos w domu zrobic bede wieczorkiem to wam odpisze,buzka papa
 
Joanna Z. własnie za już wkrótce teściowie nas nawiedzą, albo sama teściowa. nie chcę krakac, ale...

melani spakuj się koniecznie:tak: w razie czego... może byc tak, że porządki będą musiały poczekac.
cfcgirl witam serdecznie:happy:
maxin76 swietny pomysł z basenem:tak: :happy: , pewnie stokrotka to mała rybka;-)


my dzisiaj jeszcze na spacerku nie byliśmy, ale sie wybieramy:tak: ja przyznaje sie do rozleniwienia:zawstydzona/y: . cóz trzeba b edzie cos z tym zrobi. ostatniej nocy sie super wyspałam ,bo Roch a z tak nie szalał i dzisiaj tez całkiem nieźle.. chyba zaczynamy miec juz jakąs regularnośc w codzinnosci:happy:
 
reklama
Witam serdecznie. Chciałam nieśmiało zapytać czy przyjmiecie mnie do swojego grona. :happy: Nazywam się Natalia i mam 15-to miesięczną córeczkę Ingę (jestem grudniówką 2005). Niedawno mój mąż dostał pracę w UK więc czeka nas wielka przeprowadzka. :rolleyes: Będziemy mieszkać w północnej Walii, w Chester albo Wrexham. Czy są tutaj może mamy z tych okolic?

Bardzo się cieszę, że się przeprowadzamy, ale jestem pełna obaw. :-( Czy Wy jesteście zadowolone z przeprowadzki?
 
Do góry