reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Stokrotko zyczymy Ci razem z Maya wszystkiego co najlepsze, duzo zdrowka milosci i cierpliwosci rodzicow:-) , i zebys rosla duza i zawsze sie slicznie usmiechala.

czesc kobietki

Walentynki minely a dzis tlusty czwartek, jadlyscie juz jakies paczuchy:-) ??
Maya przespala noc w lozeczku, za to ja z wrazenia spac nie moglam:zawstydzona/y: caly czas sprawdzalam tylko czy z nia wszystko w porzadku. Ale jestem z niej dumna. Dzis troche marudzi buczy od rana, pewnie przez katarek, ale juz coraz mniejszy mam nadzieje ze niedlugo znow sie skonczy.

maja33 to skoro wypatrujesz postepow, bede starala sie bardziej dokladnie pisac o tym co Maya robi i co nowego u niej. Maya byla jakies 12 dni przenoszona i z tego co okreslil lekarz faktycznie przenoszona a nie zle obliczony termin bo o te prawie dwa tygodnie ona jest przed swoimi rowiesnikami:-) po prostu pewne rzeczy robi troche szybciej.

e.mka jesli chodzi o brytyjski paszport to jesli rodzice nie posiadaja brytyjskiego paszportu, to zgodnie z tym co nam powiedzieli w urzedzie dziecko po pieciu latach pobytu tutaj dostaje brytyjski paszport, rodzice piec lat po otrzymaniu statusu rezydenta. Wiec na dzien dzisiejszy nie otrzymasz takiego paszportu teraz trzeba poczekac.

kasiula matula rozmiary bucikow

newborn uk 00 euro -
do 3 miesiaca uk 0 euro15
do 6 miesiaca uk 1 euro 16
do 9 miesiaca uk 2 euro 18
do 12 miesiaca uk 3 euro 19
do 18 miesiaca uk 4 euro 20,5
to sa standardowe rozmiary, ale jak dzicko zaczyna chodzic mimo wszystko warto pojsc do sklepu z obuwiem na dziale dzieciecym zawsze dziewczyny pomagaja dobrac odpowiednie.

pozdrawiam kobietki i zycze milego dnia
 
reklama
Nio wlasnie, my nawet nie mamy polskiego kalendarza i dopiero teraz zczailam sie, ze dzis jest tlusty czwartek.Zaraz zmykam po paczusie!:-)
 
Hej!
Ja tylko na chwileczke, bo maly wlasnie spi, a tatus pognal do polskiego sklepu po poczuchy, mniam, mniam :-) Ja tez ostatnio cos nie mam czasu na BB i na internet, Pati wymaga bardzo duzo uwagi, non stop nawija cos po swojemy, wychodza mu takie fajne slowa, ze mamy niezly ubaw. Bylismy u lekarza, na szczescie nic nie ma w pluckach, ale kaszle okropnie, no i leje mu sie z noska, hmmm co zrobic taka pogoda :baffled: Ja bylam pierwszy raz w nursery, na razie na Introduction, ale bardzo mi sie tam podoba, bede pracowac z dzieciaczkami 2-5 latek.
Maja super, ze chlopcy sa grzeczni, no i masz dodatkowe zajecie i troszke kaski :-)
Kasiula Matula Pati nosi teraz buciki o rozmiarze 4 czyli Europejski 20, a teraz szukam mu na wiosne 4.5 tzn. Eur. 21, no ale on generalnie jest duzy i ma dluga stopke ;-)
Maxin dzieki za dorodzanie odnosnie Port., ale na szczescie w koncu znalazla sie w ambasadzie osoba mowiaca po angielsku ;-) no i powiedziala, ze jest ok, mam nadzieje, ze to samo powiedza na granicy. Pati nadal jest bardzo przeziebiony, tak mu piszczy w pluckach, ale jak wyzdrowieje to jestesmy chetni na basen :-) Stokrotka juz pewnie zasuwa po calym mieszkanku. A ja mam pyt. do Ciebie, te jajniki to cie bolaly caly czas, bo mnie tak ostatnio bola jak chodze :baffled: :confused: i nie wiem co sie dzieje :dry: WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, OGROMU RADOSCI I MILOSCI DLA NATALINKI!!!
Izusiu jak tam sprawy mieszkanka, no i co z Twoja praca w nursery, pewnie nie masz czasu sie rozgladac, Oskarcio taki ruchliwy :confused: :-)
Przepraszam, ze wszystkim nie odpisze, ale zmykam zrobic obiadek zanim Pati sie obudzi.
Milego dzionka i smacznych paczusiow!!!
 
Ja doslownie na momencik.Dziekuje za zyczonka dla Natlinki.Dzis tlusty czwartek,zawsze o tym zapominam,ale w tym roku przypomnialyscie mi wiec biegne po poczki,zrobila bym faworki,ale nie mam kiedy z pracy wracam pozniej wiec nie ma czasu.Dziunka dzis jest tak radosna,na hustawkach tak sie cieszyla,az piszczala z radosci.Moj kochany czpiot.
A ja od paru dni mam bole miesiaczkowe i mowie wam szlag mnie trafia,chyba nadrabiam czas kiedy nie mialam @ wrrr........
Ara super,ze dalas znac,szkoda,ze tak zadko,na pewno damy cynk co do nastepnego spotkania.
Maja wesolo masz w pracy:-)
Joanna gratulacjie dla MAJECZKI super,szybko sie przyzwyczaila do lozeczka,dzielna dziewczynka
Izusia buzka dla was,milo,ze pamietasz:happy:

Ok mykam zobaczyc jak maluszki czy wstaly
buziaczki w ten wiosenny dzien,oby wiecej takich:-)
 
Anetka to super,ze wszytsko z port.sie ulozylo.Patti niech zdrowieje bidulek.W przedszkolu powiadasz jest fajnie,taka grupa wielkowa jest najlepsza,w tym wieku dzieci sa tkie slotkie.A CO to jajnikow,to wiesz mnie to roznie bola,czasmi jak sie ruszam,czasmi jak natka mi nacisnie na brzusz,czasmi jak sie schylam,bol przypomina jak na @,ale tez tak mnie ciagnie z boku,dziwne uczucie.Ciewkae czemu cie boli????A mialas ostatnio cytologie robiona,czy wogole byla u gin.od porodu???
Milusnego dnia zycze
 
Nadrobilam juz zaleglosci (przeczytalam wszysciutko:-)) i obiecuje, ze bede teraz czesciej zagladac, przynajmniej do porodu;-)Ja czuje sie rewelacyjnie, oprocz problemow z zasnieciem (jak leze na prawym boku meczy mnie zgaga, a na lewym bola zebra:laugh2:) nic mi nie dolega, nawet poszlam sobie do collegu na angielski, ale wyrzucili mnie po pierwszych zajeciach, bo stwierdzili, ze za wysoki poziom reprezentuje i ze na kurs to ja sobie moge isc jak najbardziej, ale na poziomie proficiency, co niestety juz jest platne:-(brzuszek rosnie (zalaczam zdjecie:-))i kilogramy tez;-)dzisiaj stanelam na wage i okazalo sie, ze jest 12 kilko na plus:szok:a jeszcze tydzien temu bylo 10!!:eek:no ale zostalo juz tylko 5 tygodni, a moze i mniej? moj maz stawia na drugi tydzien marca:-Di cos w tym moze byc, bo moja siostra urodzila 11 dni przed terminem, co tez maz jej przepowiedzial...:tak: ja wole sie nie rozczarowac i stawiam na poczatek kwietnia:laugh2:

a tak teraz wygladam (w przyblizeniu:laugh2:):
 
u nas inaczej:baffled: mama pojechała i prawie wszystko na mojej głowie.Jest róznie, ale najbardziej dokuczają nam kolki. już przetestowaliśmy infacol i gripe water.. działają... ale może znacie coś co działa lepiej i jest dostęone w tym kraju...:tak:
 
HEJ!!!
wpadam tez doslownie na moment oli zabiera caly moj czas brak mi doslownie go na toalete poranna czy zrobienie kawusi,niewiem czy ja teraz malo zdyscyplinowana jestem czy co???jezu dziewczyny wszystko uklada sie znakomicie oli rozwija sie w zaskakujacym dla nas tempie czasem to kladziemy go pozniej spac aby podziwiac jego wyczyny tym bardziej ze maz wraca pozno wiec chce sie z nim spedzic troszke czasu,moj kotek przyjmuje juz poze do raczkowania ale robi to do tylu-he he poza tym gaworzy non stop,smieje sie i robi jakies dziwne pozy np.potrafi zrobic pompke stajac na raczkach i paluszkach u nog-mowie wam rewelka!!!jestesmy zachwyceni-a ja wieczorkami padam...aw dzien kazdy inny kazdy przynosi cos innego i leci dzien za dniem...
pozdrawiam serdecznie was szystkie i dzieciaczki
anetka -wybieracie sie na wakacje do portugalii???no i praca chyba pierwszy raz o niej slysze napisz cos wiecej
maxin-duze ciumaski dla natalki od oliwierka i cioci z okazji ukonczenia 9 miesiecy
tigger-no no brzusio widac ze duzy a ty jak sie czujesz???dajesz jeszcze rade pewnie nie mozesz sie doczekac jak zobaczysz dzidzie
kasiulka-napewno smutno bez mamy zawsze to troszke pomogla i razniej bylo,co do kolek to nie mam pojecia co mozna podac oli ich poprostu nie mial
joanna z -dobrze ze maja czuje sie lepiej,zyczymy zdrowka

pozdrawiam:happy: :happy: :happy: :happy: :happy:
 
reklama
hehehe ostatnio wietrznie tu, kazdy wpada i wypada i trzaska drzwiami :-D
ja tez tylko na chwilke...
wkleiłam foty z czasów zawodów w fitness ;-)
tak jak obiecalam


bylam dzis u midwife i kazala mi spakowac torbe przed przeprowadzką :eek:
podobno to stres i moge sie zaczac rozdwajac w tym czasie :eek:
eeeeee chyba sie myli....

ja mam jeszcze okna do umycia, kuchnie do zaadoptowania, szafki do poczyszczenia, podlogi do odkurzenia, łazienke do wyprowadzenia na błysk, dzieciecy pokoik do uszykowania, sypialnie do wyszykowania, ogród do przygotowania :-D:-D:-D..........
 
Do góry