reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

u nas inaczej:baffled: mama pojechała i prawie wszystko na mojej głowie.Jest róznie, ale najbardziej dokuczają nam kolki. już przetestowaliśmy infacol i gripe water.. działają... ale może znacie coś co działa lepiej i jest dostęone w tym kraju...:tak:

Na kolki polecam rewelacyjny lek SabSimplex. Można go sprowadzić z Niemiec albo z Czech (ja sprowadzałam z Czech) - w Polsce też go nie ma. Moja Ingusia miała okropne kolki a po tym leku jak ręką odjął. :tak:
 
reklama
glitter_maker_02_16_2007_17_38_40_34002.gif


Przesyłam buziaki dla was Zobacz załącznik 28772
 
HEJKA
My od rana robimy pozadki w ciuchach NATALI,stare westy do kosza,sliniaki,za male ciouszki w reklamowi i czekaja na kogos????!!!!!!!!Laski mam do oddania lezak ,bouncer jest troche sprany,ale nadal jest w dobrej kondycji,mamy malo miejsca i musze sie pozbyc go,jak nikt nie znajdzie sie chetny to chyba go wystawie przed dom:baffled: a wyglada tak:
b000jeg3ee02a2lbkndj2kzct6.jpg

Za chwilke zbieramy sie na Hamersmith z moim tata i mama,na male zakupy niunke trzeba zaopatrzyc w spioszki,vesty,skarpetki:-) Pewnie wstapimy do posku na pieroszki,hahaha.Natalka dzis w nocy kilka razy sie budzila,polika czerwone od rana,zabek czus calkiem niezle.Ale musze pyznac,ze calkiem dobrze to przechodzi,zauwazylam,ze pierwsza faza wychodzenia najbardziej ja boli.
Ok mykam sie szykowac

witam nowe forumowiczki Nathalie,cfcgirl,zagladajcie czesciej i piszcie co ta u was,abysmy mogly was poznac:happy:

sorki,ze tak krotko
MILEGO WEKENDY ZYCZYMY
BUZKA:-)
 
My tez na chwilke tylko wpadamy jak wszystkie z nas w czasie weekendu :-) U nas mlyn zakupowy i przygotowaniowy przed urodzinkami Patiego. :rofl2: Wszystkim mamusiom i dzieciaczkom milusiego weekendu zyczymy :biggrin2:
 
ale piekna wiosna do nas zawitala:-)znalazlam dzisiaj w okolicy przepiekny park, juz wiem gdzie bedziemy chodzic na spacerki z nasza kruszynka:-)
maxin, jezeli nie masz co zrobic z lezaczkiem, to ja bardzo chetnie, wlasnie sie zastanawialam niedawno czy kupowac:-)

cfcgirl i Nathalie - witajcie:-)
 
Witam Mamusie!
oraz nowe forumowiczki:-)


Dzisiaj nasz synek mnie zaskoczyl!Byl taki grzeczny caly dzien ze bylam w szoku:happy:potrafil sie sam zabawic spal dosc dlugo po poludniu:tak:poprostu az odpoczelam bo nawet zostal z tatusiem bawiac sie z nim a ja poszlam sie zdrzemnac!WOW a wczoraj to juz nie wiedzialam co robic bylam wyczerpana i zaczelam sie kazdego radzic dlaczego Brianek nie chce sam sie bawic i jest taki marudny:confused:i chyba skarbus wyczul sprawe ze Mama zmeczona:happy2:jeju poprostu rewelacja:-)
Widze ze wszytskie Mamusie strasznie zabiegane:tak:dzis takie krociutkie posty.


Zycze udanego weekendu i duzo wypoczynku!;-)
Pozdrawiam i sle ciumaski !









 
reklama
Hej!!!!!!!
Witam nowe kobitki na forum!!!!!!!:-)
dawno mnie nie bylo ale dzieciaki rozchorowaly sie na dobre romantyczne walentynki spedzilismy z Ada w szpitalu miala prawie 41 goraczki :szok: -dostala antbiotyk oczywiscie Kubus 2 dni pozniej:wściekła/y: ale to chyba nie uniknione jak jedno to i drugie:wściekła/y: na szczescie temperatura troche nizsza i tylko paracetamol dzisiaj juz lepiej ale od kilku dni padam:wściekła/y: uffff...

BYLE DO WIOSNY............

przyznaje sie bez bicia ale nie nadrobie wszystkiego wiec zycze wszystkim powrotu do zdrowia nowych domkow milego mieszkanka kolejnych zabkow i wszystkiego naj naj lepszego.....DUZA BUZKA:-)
 
Do góry