reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

MELANIE gatulacjie,jak super nad morzem
anulka spokojnej przeprowadzki
tigger jak brzuszek,my tez mieslimy jaja z netem,szok co przeszlismy
 
reklama
Czesc Kobietki

Z okazji Walentynek duzo milosci i ciepla od Waszych partnerow :-) :-)

melanie i anulka gratuluje znalezienia domkow, tez przeprowadzalam sie jak bylam w ciazy zeby uwic gnazdko malenstwu:-)

wszystkim dziekuje za upewnienie mnie co do szczepionki jestescie niezastapione

izusia, maxin, maja dzieki za rady.

Coz ja bym bez was kobietki zrobila:-)

Dzis wielki dzien dla Mayi bo z kolyski zostala dzis przeniesiona do lozeczka w ktorym spedzi kilka najblizszych lat, tak sie balam ze nie bedzie spala, i ze bedzie marudzic jak na razie spi juz 3 godzinke i nie wiem czy to przez katarek czy dlatego ze w koncu moze sie porzadnie wyciagnac:-) , bo tamto bylo juz na dlugosc na styk:tak: , poza tym bardzo spodobalo sie jej trzymac mamusie za rece i siadac jaka z siebie zadowolona.:-) my tez sie cieszymy.


Raz jeszcze radosci z okazji Walentynek, mam nadzieje ze Wasi mezczyzni tez sie postarali tak jak moj kochany G.

pozdrawiam
 
hej
moze juz bylo ale mam pytanie czy ktoras z was ma juz brytyjski paszport swojego dziecka.czy wogole mozna wyrobic british??czy tylko polski wchodzi w gre?pozdr
 
Witam Mamusie!

Wszystkiego najlepszego z okazji walentynek!DUZO MILOSCI:-)

Musze zmykac bo Brianek sie obudzil i bidulek zasnac nie moze wiec jak bede mogla to pozniej napisze wiecej.

Pozdrawim i sle ciumaski!



 
Hej!!!

Wszystkiego najlepszego z okazji WALENTYNEK duzo radosci i milosci!!!


Mel- gratuluje domku super
Tigger- witaj spowrotem jak sie czujsz?
Anulka -szybkiej przeprowadzki zycze
Izus-no to niesamowity jest teraz Oskarek taki ruchliwy:-)
Maxin-pracuje od pn-pt popoludniami
Joanno- twoja Maya jest troszke starsza od mojej Marty i zawsze zwracam uwage co ty piszesz i wypatruje tego u mojej pyski:-D czli teraz podciaganie:-D , troszke sie podciaga z moja pomoca ale jeszcze napewno nie sama gratulacje postepow coreczki:tak:
yowka- nie ma sprawy kiedy tylko chcesz:tak:
e.mka- z tego co wiem to jesli rodzice nie maja paszportu angielskiego to dziecko tez nie otrzyma jesli sa polakami jesli mama jest tylko polka to i tak dziecko dzieciczy obywatelstwo po mamie ale sa chyba szybsze procedury aby przejsc na ang paszport jesli tata ma (nie wiem dokladnie) jesli dziecko bedzie mieszkac 10 lat w Uk wtedy moze otrzymaz paszport albo jesli rodzice beda mieli hmm nie zbyt jasno napisalam ale mam nadzieje ze choc troszke pomoglam

u nas dzis nawet fajnie byla walka na wode i po drodze ze szkoly zabawa w 3 razy baby hahah chlopcy sa bardzo zabawni chociaz bywaja tez marudni:tak: buziaczki do jutra;-)


 
czesc kobitki :D ...wlasnei napislam taaaaaka wiadomosc i mnei wywalilo :( no i przepadla. ech :(

w kazym razie, przepraszam ze mnei nie ma caly czas, w zasadzie to wo ogole, ale jakos nei mam czasu. tyle sie dzieje wokolo ze na forum mam nie wystarczajaco dnia...a szkoda. nie doczytam w kazdym razie co napisalyscie, ale pozdrawiam i witam wszystkich nowoprzybylych i stare bywalczynie ktore znam :D

u nas wszystko ok, czas nam leci nieublaganie, az nei moge uwierzyc ze moje dziecko neidlugo konczy rok...no i powiem wam ze chcialabym jeszcze raz zajsc w ciaze i przechozic przez to wszystko, boje sie tylko ze kolejne dziecko juz nei bedzie takim aniolkiem a a wrecz da mi popalic. no ale zobaczymy, na razie musze jeszcze poczekac niestey, bo moja druga polowka boi sie ze pekne po pierwszej cesarce jak za szybko zajde w druga ciaze...no bo polozne mi powiedzialy z epowinnam sobei dwa lata odpuscic...buuu. w dalszym ciagu pracuje na pol etatu i dobrze mi z tym :D mam czas dla dziecka no i spedzam troche czasu z doproslymi ludzmi ;) co prawda zarejestrowalam sie jako childminder, takze kto wie co przyszlosc przyniesie, bo niestety wszystko w tym miesice krazy wokol pieniadza...a szkoda, bo wolalabym si ebardziej dziecku poswiecic, no ale...takie zycie ;)

marcel nam rosnei jak na drozdzach, jeszcze chwila i zacznei chodzic bo juz sam sie puszcza...troszke sie boje, bo to maly wypadek jest i bede musialal strasznei an neigo uwazac :( ech...

mam nadzieje ze uw as wszystko ok, postaram sie czesciej tu zagladac i mam andzieje ze znajde si ena nastepnym spotkaniu :D
pozdrwawiam
 
Mala Stokrotko!Dzis konczysz 9 miesiac Twojego zycia.Niech kazdy dzien bedzie beztroski i przynosi ci radosc, niech wokolo Ciebie beda zawsze kochajacy Cie ludzie.Zyczymy ci duzo usmiechu i wielu przyjaciol!!!
ciocia Izusia z Oskarciem


 
Mala Stokrotko!Dzis konczysz 9 miesiac Twojego zycia.Niech kazdy dzien bedzie beztroski i przynosi ci radosc, niech wokolo Ciebie beda zawsze kochajacy Cie ludzie.Zyczymy ci duzo usmiechu i wielu przyjaciol!!!
ciocia Izusia z Oskarciem


 
reklama
ale zadałam precyzyjne pytanie:baffled::laugh2::szok:
chodzio mi o rozmiar bucika:-):tak:
1,2,3,4,5 takie sa tu rozmiary jak to sie ma do wieku i cm ekladki buta
 
Do góry