reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Melanie a u nas sie nie pochwalisz
ani fotek nie widzialysmy ani nie chwlalilas sie ze domek idziesz ogladac
tez bym kciuki trzymala zeby sie udalo :tak:
am nadziej ze uda sie tobie ten zabieg w kancu zrobic i juz bedziesz sie dobrze czula


Miloku a tu nie jest "u nas" :confused::-)

szczerze mówiąc to już sama nie pamiętam gdzie co pisałam :zawstydzona/y:
a że ostatnio zdarzyło mi się troszkę zaniedbać ten wątek, to teraz wpadam tu najczęściej :-) i piszę najwięcej :-)
 
reklama
Hej!!!

Przepraszam ze nie pisze do was ale u mnie zmiany i znowu wszystko musze jakos unormowac narazie nie mam na nic czasu:-D ale mysle ze za tydz bedzie lepiej lub dwa:eek: udalo mi sie wszystko przeczytac Gratuluje pierwszych zabkow , przyjazdow do UK nowych domkow i cwiczenia na silowni postepow w raczkowaniu i wracania do cycucha no i niech te choroby odczepia sie od naszych szkrabkow i mamus z tatusiami miejmy nadzieje ze juz niedlugo wiosna , sliczny telrdysk maggusiu dobrze ze juz jest ok jestscie fantastyczne dziewczyny piszcie duzo dam rade ach Anetko super ze zalatwilas sobie ta prace , maxn-powodzenia w zabiegu, joasia- ja chrzcilam mala tu i nic nie trzeba bylo tylko isc do kosciola i zapisal nas ze jestesmy z jego kosciola no i akt urodzenia angielski oczywiscie :eek: i to wszystko

A u nas nowa praca - jest super chlopcy sa fantastyczni i mam nadzieje ze tacy zostana narazie sie docieramy bo mnie ciagle probuja a na ile moga sbie pozwolic ale nie jest zle buziaczki i papatki:-D :-)

malutka slodka chwyta zabawki i nimi tarmosci smieszne to do tego gada jak najeta nadal ladnie spi w nocy nie jest zle
uciekam buziaczki dla wszystkich pappapa
 
Witam.
U nas jakos leci,powiem wam ,ze poszla bym juz do pracy,bo nudno w domu.Teraz mala wyzdrowiala wiec moge w koncu z nia wyjsc na dluzej i w koncu isc na basen,szkoda,ze Patryczek bidulek przezbiebiony,mielismy isc razem,poczekamy az bedzie lepiej.Super,ze juz zalatwilas praktyki,a z Portugalia ,hmmm dzwonilas moze do ambasady,moze znacie kogos kto kuma po portugalsku.Oby wszytsko bylo ok.

Ja wciaz narzekam na bole mieskaczkowe,niby nie mam obfitego,ale tyle to trwa,ze juz sam niewiem co sie tam porobilo.Moze macie racjie i powinnam zrobic tez zabieg jak najwczesniej:baffled: :confused: :baffled:

Melanie zycze milego ogladani ,moze wpadnie wam w oko i czekamy na fotki.Masz tyle sily,fajnie caly czas byc w dobrej kondycji,mnie tego brakuje,a bylam jeszcze przezd ciaza taka aktywna:tak:

Maja super,ze pierwsze dni za soba,jak MARTUSIA reagowala??Na pewno jest milusno.

Izusia jak u was nic sie nie odzywasza???

Mysz@ oo to sie rozchorowal brzdac,kurcze wyskoka goraczka,oby jak naj szybciej przeszly wszytskie dolrgliwosci.Zdrowk dla was

miloku dlugo nie pisalas,widze,ze humorek opadl,ale to juz tuz tuz,wiec glowa do gory.Koncowka ciezka,ale pocieszaj sie ze to na chwilke:-) Czekamy na twojego bobaska:tak:

kasiulka0901 super miec mamy towarzytwo i pomoc,pewnie juz na wielkanoc sie znowu zobaczycie;-) Ile wazy juz twoj szkrab?

Luleczka WITAM NA FORUM

Maggusia super teledysk,jak na amatorow fajnie zlozony i zrobiony.Duzo wam zajmuje pewnie taka przygotowka,super hobby.No i na zywo moglismy zobaczyc Brajanka:-) Byla zapisac sie w szkole???

Ide polozyc mojego smyka,nie spi juz od 9.00.BEDE POZNIEJ PAPA
BUZKA DLA WSZYSTKICH:happy: :-) :-D
 
Miloku a tu nie jest "u nas" :confused::-)

szczerze mówiąc to już sama nie pamiętam gdzie co pisałam :zawstydzona/y:
a że ostatnio zdarzyło mi się troszkę zaniedbać ten wątek, to teraz wpadam tu najczęściej :-) i piszę najwięcej :-)

no dobra wybaczam bo ja tez sie czasem mieszam gdzie co i jak :-D :baffled:


Maxin tak to jest jak sie do pracy chodzi to chialo by sie na wolne a jak sie na wolnym jest to chce sie do pracy bo nudno. nie dogodzisz:-D

maja fajnei ze sie w pracy ukalada a te chlopaki to w jakim wieku sa ?a jak z martusia sie dogaduja :-D :-D :-D

Mysza oj chorubska kiepska sprawa. mam nadzije ze zaraz przejdzie i synek sie nie zarazi. a adzie zdrowka zycze


a co do parowek o ktorych ktos pisal to ja je uwielbiam . tatamoj sie smieje ze jestem parowkowym workiem bo codziennie na sniadanie musza byc parowki :-D co to za sniadanie bez parowek
wiec jak jade do pl musza specjalnie dla mnei zaopatrzyc sie w parowki:tak: :-)
 
czesc kobietki

Maya zakatarzona troche sie martwie, bo w piatek mamy szczepienie, ale z tego co wiem to nie bardzo zwaracaja na to uwagi.
Dziewczyny mam jeszcze jedno pytanie choc moze wydac sie glupie ale chce byc na 100 procent pewna dot. tych pneumokokow, czy szczepienie przeciw pneumoni to jest to samo? bo juz sie zakrecilam. Z gory dzieki za odpowiedz.

maja dzieki za odpowiedz, wlasnie w weekend idziemy do kosciola zobaczymy czy tutaj tak luzacko jak i u Ciebie, na pewno bylabym zadowolona

maxin sa dni ze tez juz bym chciala do pracy, i stwierdzam ze jak dluzej posiedze w domku to w wariatkowie wyladuje, ale potem Maya sie usmiechnie, albo tak jak dzis sama sie podniesie tzn. podciagnie trzymajac sie za moje rece, i stwierdzam ze nie chce wracac. Mam znajomego portugalczyka jesli cos potrzebujesz.




Witam nowe dziewczyny na forum, i gratuluje postepow wszystkim dzieciaczkom.

pozdrawiam

 
Witam Mamusie!

Widze ze dzieciaczki marudne dzis u nas Brianek tez choc katarek mu przechodzi to tak naprawde nie wie sam czego dzisiaj chce:baffled:jak zwykle caly dzien nie da mi nic zrobic uwieszony na mnie:eek:nie wiem jak mu dogodzic wszelkie zabawy go nie interesuja co mu jest:confused: tak sobie mysle.
Co do parowek to ostatnio jedna z forumowiczek pokazala mi ze sa specjalne dla dzieci parowki Gerbera:tak:musze w polskim skelpie popytac a tak to kupowalam Briankowi Frankfurteki z Lidlu bardzo dobre!:-)
Co do danonkow to niektore dziewczyny mi mowia ze powinno sie podawac dziecku od 3-go roku zycia ale ja podalam pare razy synkowi w pl i nic mu nie bylo wrecz zajadal sie nimi:happy:
Wogole to dzis nie mam nastroju do niczego :-( dzwonila do mnie wczoraj moja Mama i dostalam od niej masakryczna wiadomosc:dry:jest chora ma wlokniaka na piersi:hmm:tak sie poryczalam po jej telefonie ze nie wiedzialam co robic chcialo mi sie byc przy niej!pocieszyc ja ze bedzie dobrze.Siedze ciagle na necie i czytam o tym:unsure:czy wkoncu problemy sie skoncza:confused::errr:


Dziewczyny dziekuje wszytskim za mile opinie na temat teledysku i nasz!a tak wogole to naprawde umiecie mnie podbudowac kochane jestescie;-)poprostu uwielbiam ten watek:tak:

Joanna Z Brianek ostatanio byl zakatarzony bardzo i dosc kaszlal i zglosilam to lekarce przed szczepieniem ale powiedziala ze jak nie goraczkuje to moze zastrzyk dostac:eek:


Melanie z niecierpliwoscia czekam na twoje zdjecia!dawaj dawaj:-)


Maxin mam do ciebie pytanko;-)bo tak ostatnio szukam pracy ale chcialabym z Briankem isc do niej myslalam aby tez zaopiekowac sie jakism dzieckiem wiem ze jak pojde do pracy to mnie to jakos tak podbuduje i bede taka niezalezna :happy: i stad moje pytanie gdzie rozwieszalas swoje ogloszenia:confused:i co w tym ogloszeniu napisalas:confused:bo tak siedze i sama nie wiem co napisac chcialabym jakos tak to sklecic aby wzbudzac tez zaufanie i ujac ze mam dziecko:-)vylabym wdzieczna.
A tak wogole nie dziwie sie tobie ze juz chcesz isc do pracy mam nadzieje ze jakos zadbasz o siebie kochana z tym zabiegiem bo to wazne!;-)


Kasiulka jak moja mama odjezdzala to tak ryczalam ze szok:-(jakos tak mi smutno bylo i zdalam sobie sprawe po porodzie jak wiele zawdzieczam mamie i jaka wiez miedzy nami jest:-)doskonale cie rozumie.Fajnie ze udalo ci sie znow synka karmic piersia!


Maja napewno wszytsko sie unormuje wierze w to i trzymama za was kciuki!:happy2:


Mysz@ oj nie dobrze ze was az tak zaatakowalo pewnie bidulko wykonczeni jestescie ta choroba Ady :baffled: mam nadzieje ze bedzie dzis lepiej glowka do gory!:-)


Pozdrawiam i sle ciumaski!










 
Witajcie Mamusie :-)

Jeszcze raz dziekuję Wszystkim za Miłe powitanie :tak::tak::-)


Maggusiu pozwoliłam sobie tez obejrzeć teledysk, i posłuchać piosenki...i jestem w szoku. :szok::szok: super piosenka:tak:
Co do teledysku - świetnie razem wyglądacie :tak::tak: Cała trójka :tak::tak:

Mel mam nadzieje że chociaż tutaj porozmawiamy czasem ;-) brakuje nam Rysi i Ciebie na Wrześniu :tak::tak: ale Ty dobrze o tym wiesz :tak::tak::tak:
- ściskam kciuki żebyscie szybciutko znaleźli chatkę taka jaką chcecie :tak::tak:


Mysz@ ja mam nadzieje że moje oczekiwanie będzie krótsze niz 7 miesiecy :-:)-( już jesteśmy rozdzieleni 44 dni :-:)-:)-( a mi sie wydaje ze wieczność :-:)-(
- życzę zdrówka dla Córeczki:tak:


Miloku - moja rodzina też uwielbia parówki, zastanawiam sie własnie czy tam są dobre? mój maż zabrał ze soba ostatnio 2 paczki takich z morlin, wywnioskowałam więc ze w UK nie ma parówek :confused::confused:

Joanno_Z czy to szczepienie na pneumokoki jest w UK obowiązkowe? bo w PL jest dodatkowe, i są różne opinie o nim...a i chyba to pneumonii to to samo jak pneumokoki...przynajmniej ja się spotkałam z tymi dwoma określeniami odnośnie właśnie jednej szczepionki :tak:

Maxin78 rozumiem co czujesz...ehhh...też bym popracowała... bo czasami wydaje mi sie ze w domu dziczeje:-:)-p - ale z drugiej strony, wydaje mi sie ze super jest tak być z Małą cały dzień, patrzeć jak rośnie, uczyc nowych rzeczy...sa dni ze jestem dumna z tego ze jestem z Nią i że ode mnie się uczy, a nie np. od jakiejś opiekunki, czy Babci :tak:


Dziewczyny poradźcie mi w jakim sklepie najlepiej zaopatrywać sie w rzeczy typu łóżko, meble, dla dziecka? :confused: mój maz wynalazł jakieś nie drogie (80 Ł) łóżko dziecięce w Ikea, i do tego mebelki z tej samej serii...zastanawiam sie czy warto? czy jest coś tańszego? Dodam jeszcze że zdecydowaliśmy kupic mebelki i łóżko dziecięce, ale już takie bardziej "dorosłe" czyli bez szczebelków... najlepiej jak by był cały komplet mebelków...:confused::confused:

ehhh...trudno mi tak na odległość wybierać z nim...ale wiem ze jeżeli on kupi część rzeczy teraz, to my pojedziemy na gotowe:tak:


Pozdrawiam Wszystkie Mamusie
Miłego popołudnia i wieczorku życzę :tak:
 
witam was !!!
u nas dzis strasznie ciezko, ja czuje sie fatalnie chyba po wczorajszym-za duzo wypilam a dzis zdychalm glowa peka no i spac sie chce bo wrocilismy pozno.Bylo bardzo bardzo fajnie i inaczej samo wyjscie we dwoje to juz cos a miejsce przez to ze inne to dodalo uroku,polecam miejsce drinki podaj w szklankach z lodu,siedzenia z lodu ogolnie cale pomieszczenie jest zrobione z lodu-wydawac by sie moglo ze bedzie malo romantycznie i zimno w pupe a tu mila niespodzianka zaopatrzyli na sw cieple plaszcze i rekawice i bylo BOSKO PRZYJEMNIE,pozniej wspolna kolacyjka przy swiecach i winku....hmmm,naprwde wieczor sie udal,moj P wniebowziety i oli spal jak susel i zadnych problemow nie bylo-na zamknietym wysle fotki
joanna z-tak to ta sama szczepionka,zdrowka dla mai a znajac tutejsze realie to napewno bedzie szczepiona
miloku-ja tez pamietam ze uwielbialam parowki a ty jak sie kochana czujesz dajesz rade termin tuz tuz pewnie nie mozesz sie doczekac
maxin-zycze lepszego humorku:happy:
maggusia-no no musze przyznac ze jestem pod wrazeniem teledysk super syncio mial super ulozone wloski na a ty ladna z ciebie kobitka
maja-fajnie ze sie powoli wszystko uklada i ze ty dajesz rade,powodzonka z chlopcami nie daj za wygrana i pokaz im kto rzadzi:-D

pozdrawiam reszte kobitek,ktorych nie wymienilam ale nie uwierzycie pisze tego posta od 16 a koncze o 22,padam wczesniej nie dalo rady caly dom gosci
ciumaski
 
reklama
Do góry