reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

witam nie wie czy mnie jeszcze tutaj ktos pamieta ,ale chcialabym na nowo tu zagladac i pogadac od czasu do czasu jak dziecko pozwoli
pozdrawiam Lucyna
 
reklama
Kurde belek!!!
Gdzie ten czas tak pomyka???hehe
A Tak w ogole to Dzien Dobry moje Mordki:-D:-D
U mnaie przeprowadzka!!dzisiaj przyszly klucze:-):-)
Nie wiem jak my to wszystko spakujemy!!
nazbieralo sie dupereli przez 5 lat:szok::szok:
Nie bede miala internetu przez jakies 2 tygodnie:blink::wściekła/y::-:)-:)-:)-(,
ale jak tylko bede juz w Br,to zalatwimy te sprawe jak najszybciej.
jak cos,to mam facebook na telefonie,wiec prosze mi tam pisac!!!:tak::tak::-):-)
Ja tez nie mam jeszcze prawka...a po oststnim malym wypadku najadlam sie strachu,
ze na razie nie ciagnie mnie za kolko...choc wiem,ze
bardzo przydaloby sie ...ech!:baffled:
A o wszach nawet nie mysle...bo bym chyba zwymiotowala!
Nie znosze jakichkolwik robali---feeeeeeeeee!
A swoje dredziki to musialbym pewnie obciac:szok::szok::wściekła/y::wściekła/y::no::no::no:
 
Witam
lUCY WITAJ SPOWROTEM:-)
iGASIA CZEKAM AZ WROCISZ,oby szybko ci internet przeniesli no i czekamy na pierwszy sen w nowym domku:-)

Kurcze ale jestem slaba a zaraz do pracki musze isc:baffled:zalatwilam sie:no:marze tlko o lozku i cieplej poscieli.
 
Irka- dzieki za info :tak: słyszałam ze ciężarne mają lepiej no cóz bedę musiała wykorzystać mój urok osobisty ha ha znając siebie i tak nie zdam za pierwszym razem w niedziele zaczynam jazde:-p

Kamila- a czemu w ciazy nie pozwoli ci zdawac???

Kwiateczek- robiłas jakies badania czy scany w polsce??? ze cię te mdłosc nadal trzymają.........

Igasia-eeeee no juz niedługo przeprowadzka dacie radę wij tam gniazdo wij co na kawkę wpadnę:tak: moze jeszcze któraś do nas dołączy???
Izka- ja ci tak z jednej stronny zazdroszczę chłopaki odchowane mozesz spac ile chcesz a ja buuuuu moze za jakies 2-3 lata tez sie wyspie:-D:-D

u nas pomału ja teraz 4 dni w pracy byłam wiec na bb czasu nie miałam Wki juz chodzi do szkoły bez problemu zostaje teraz do 15:20 a Eric w ciagu tygodnia nauczył sie papugować po kimś kaszel,robi Kosi kosi,a dzis go nauczyłam kiwać głową nie nie i ubaw mam po pachy z mojego pierdoły... muszę znów go nagrac...
 
Pinka robili ale na to nic nie poradza.powiedzial ze niektore kobiety mecza sie nawet do 20 tyg.moja kolezanka cala ciaze zygala:no:

A my pochorowani.Ja i G mamy antybiotyk.G jak zaczal u lekarza kaslac to kazal nam w poczekalni poczekac bo za duzo zarazkow wydaje:-D:-D przyniols mu zwolnienie za chwile:-D:-D:-D
 
hello

wy tez macie taka cudna pogodę??? ja już dostaje szału 2 dni slonca tydzień deszczu wiatru itp.... nie mam gdzie nawet prania wysuszyć buuuuuuuuuuu

Jedziemy dziś kupić coś na inchalacje dla dzieciaków bo nosy ledwo co im oczyszcze znów zapchane a w nocy im sie ciezko oddycha...........:eek:

do tego kolejny zabek mu idzie ciągle łapie sie za uszko popłakuje echhhhhhhhh masakra jakaś.....

Pandorka- ja ty sobie dajesz radę z dwójka takich maluchów???? bo ja z jednym starszym i maluchhem ledwo w takich sytuacjach daje radę sie ogarnąć....
 
Pinka u mnie tez od tygodnia ciagle pada i to nie tylko deszcz ale i grad czasami.
Dziewczyny szalu juz dostaja bo ciagle w domu, jedynie tak na 20-30 minut czasem idzie wyjsc na spacer.:no:
Pranie w domu nie chce schnac.
 
witam wszystkie mamusie, jestem nowa na forum i pomyslalam, ze fajnie byloby nawiazac jakis kontak z mamusiami z Anglii :). mam 2,5 miesięcznego synka jestem z okolic Liverpool ... ;) mieszkamy tu od niedawna i nie znam tutaj za duzo osob ... ;) Pozdrawiam
 
reklama
witam wszystkie mamusie, jestem nowa na forum i pomyslalam, ze fajnie byloby nawiazac jakis kontak z mamusiami z Anglii :). mam 2,5 miesięcznego synka jestem z okolic Liverpool ... ;) mieszkamy tu od niedawna i nie znam tutaj za duzo osob ... ;) Pozdrawiam

Witaj i zapraszamy do pisania;-)

Irka- no to widzę ze u was tak samo ja tylk z młodym wychodzę w przerwach deszczowych zazwyczaj jest to raz lub 2 razy dziennie

dzis tez ciemno jak nie wiem wietrzycho i deszcz..
 
Do góry