reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Pinka,Gosia bede miec jeszcze dwa scany bo palilam,w sumie dalej popalam ale coraz mniej,do zucenia:sorry:dlatego mam je by sprawdzic czy dzidzia rosnie czy nie jest za mala do danego miesiaca.jeden mam w grudniu drugi w lutym:tak:
Kamilka to w sumie zbierasz doswiadczenia:-D:-D mam 1000pytan ale dam ci spokoj.....:sorry:Rodzina zaakceptowala twoj wybor jak widze:tak:a znajomi????moja babcia zawsze mi mowila ze chcialaby zebym miala ciemnoskorego meza to bede miala dzieci ladne.jej sie podobaja,zawsze mowila po filmach zwlaszcza jaki byl przystojniak czarny:-D:-D:-D
Igasia jak tata,mam nadzieje ze dobrze.U nas w rodzinie jest tez dwoje dzieci,nigdy ich nie poznalam ale moja cicocia je widziala i mowila ze sa sliczne mulatki:tak:
Pandorka gdzie sie podziewasz??
w ogole cos kilka mam nam zginelo znowu>
 
reklama
Kwiateczek- trzymam kciuki za rzucenie palenia w miare szybko:-p

pogoda sie spartoliła dzis mielismy wizyte HV ale młody postanowił spac i dupa nic nie sprawdził nawet wagi musze czekac teraz na wezwanie do przychodni oszz......... młody dostał ksiązki i kubeczek taki krzywy polecany do picia zamiast niekapków zobaczymy jak nam pojdzie picie z niego....

Zobacz załącznik 391114

o taki mam kubeczek....

Zobacz załącznik 391115
coraz lepiej siedze sam....
 
PINKA - boski jest ten Eryk... za kazdym razem jak patrze na niego to widze mala corcie :)

Laseczki, mam pytanko, czy uzywaliscie kiedys takiej specjalnej masci znieczulajacej pod zastrzyk czyli np przy szczepieniach dzieci ?
 
Pinka ale Eryk ma fajna czuprynke:-)
Wlasnie te wesela to katastrofa,tym bardziej ze zawsze zanim Ci dadza jesc to juz polnoc i wtedy nawet jesc sie nie chce. Moj D jak byl ze mna na weselu mojej kuzynki w Polsce to dopiero byl zszokowany ile jedzenia,picia-ze stolu nie ubywa bo ciagle cos donosza i sam powiedzial ze jak bedziemy robic wesele to tylko w Polsce(tym bardziej ze oni tu na takie byle jakie weselicho musza wydac z 10 tys funciakow,a w Polsce zrobie duzo taniej i duzo lepsze:-))A teraz nawet nie chce mu sie chodzic na znajomych wesela tutaj bo mowi ze nie chce mu sie stac w kolejkach do jedzenia:-D

Co do tej chatki to akurat nie byl zaden domek tylko tam w srodku lawki jakies byly jak by sie chcialo posiedziec i czegos napic.Co do stolicy i miast to domy sa normalne,wielgachne i masz teren wokol domu ogrodzony(co najlepsze zeby wynajac placi sie grosze-moja szwagierka ma dom z wielgachna kuchnia,4 duze pokoje,3 lazienki i placi 350 dolarow miesiecznie)maja tez bloki z mieszkaniami.Ale wiem ze na roznych ze tak powiem "zadupiach" maja domy gorsze niz z gliny-wiem bo moj D na jednym z takich zadupiow probowal rozkrecac biznes,ja to bym sie bala tam spac(wrzuce jakies zdjecia to zobaczysz)Poza tym mozesz pytac jak chcesz cos wiedziec,ja nie mam nic przeciwko:-)

Kwiateczek moja rodzina nie miala nic przeciwko od samego poczatku,znajomi w wiekszosci tez nie sa rasistami(nawet jak by byli to co mnie to,moja sprawa z kim sobie zycie ukladam a jak sie komus nie podoba to ich problem:-)) Nie mam nic przeciwko,jesli o cos chcesz wiedziec to pytaj:-)
A babcie masz fajna;-)
 
reklama
to chlopaki masz juz odchowane;DD planujecie jeszcze dziewczynkę do kompletu?

Izka- a Natan chodzi teraz na 2,5h do przedszkola czy na ile???
Kamila- ha ha wcale mu sie nie dziwie ze woli polskie jedzenie:tak: i imprezy:-pz niecierpliowcią czekam na zdjęcia:tak::-D a jak zareagowała jego rodzina na Białą partnerkę??nie byli w szoku???
 
Do góry