reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Gosia oj sa takie zapomniane miejsca;-) obok naszego sklepu jest studio tatuaży i chlopacy przychodza do nas na kawkę i jeden tam zakumplował sie z moim opowiada mu jego laska z Tajlandi przyleciała na 6 m-c do Swansea wzielu tu slub bo wiza jej sie konczy i wraca do siebie w grudniu to oni tam nie maja prądu telewizji itp....jak tu przyleciała to czuje sie jak w raju.... tam podobno zarabiają 5 pound na miesiąc....


a co do masci to ja ci powiem ze jedną tubkę zurzyłam na raz posmarowałam bardzo grubo 45 min przed szczepieniem....młody tylko krzyknoł a potem było ok...


ide w kimę bo ledwo siedzę:tak::tak: a czuje ze nocka znów bedzie koszmarna bo młody teraz trze dziąsła na górze:szok::szok: a Wiki ma ostatnio nocne koszmary!!!!!!!!!!!!! cud miód i malina normalnie...
 
reklama
PINKA - nastka tez ma ostatnio koszmary...mowi ze roboty sie jej snia :szok: a my mamy kolege (polak) co ma laske Tajlandke- nie maja sslubu ale sa kilka lat ze soba... on robi tu spora kase (tam bedzie robil wieksza) ale wlasnie teraz wyprowadzaja sie do Tajlandii... nie wiem czemu, nie kapuje...
 
Pinka- moze i to jest to wlanie to dzialanie tego kremu... Julek tez sie zaniosl z placzu na poczatku, ale az mu tchu brakowalo , al szysbko przestal plakac...moze to jest ta jego efektywnosc ze nie rycza dzieci 15 min od szcepienia...
 
Jeszcze wkleje moje dokonczone dzielo..
 

Załączniki

  • DSC_3031.jpg
    DSC_3031.jpg
    26,9 KB · Wyświetleń: 38
  • DSC_3032.jpg
    DSC_3032.jpg
    36,4 KB · Wyświetleń: 37
  • DSC_3033.jpg
    DSC_3033.jpg
    35,7 KB · Wyświetleń: 37
Gosia- robisz przepiękne rzeczy :tak::tak: zakochac się mozna w twoich pracach.... to pudło z tymi rameczkami sama zrobias czy kupiłas gotowe???

ten tez jedzie do Tajlandi bo biorac z nią slub miał nadzieje ze bedzie mogła zostac tu ale prawo sie zmieniło w 2010 on nie doczytał i slub juz im nic nie dał laska musi wracac:-( a tam mając 1000 pound na miesiąc jestes panem i królem dlatego duzo ludzi tam chce jechac bo są i bogatsze dzielnice jak i wszedzie.....

laski zajrzyjcie na zamkniety i wpiszcie propozycje.....:-p

Maz własnie wrócił i Wiki od jutra idzie do innej grupy i zostaje na poczatku od 13:00 a od poniedziałku do 15:20 zeby takiego szoku nie doznała mam nadzieje ze nadal bedzie lubiła tam chodzić ,bedzie miała w grupie jedną polke wiec moze to pomoże...
 
PINKA - wsio robione moimi raczkami...nic gotowego...wycinanie, wycinanie kazdego elementu, klejenie itd itd nawet boczne kwiatki szydelkowalam :)
A Wiki napewno bez problemu bedzie zostawac, czemu ma sie jej odwidziec...eee tam...bedzie dobrze
 
Gosia- no to szacun!!!!!!!!!!!! ja to nie mam cierpliwosci a pozaty Wiki tez by musiała robic takie cuda ze mną a widomo ze to juz nie było by takie piekne ha ha ha

na ile godzin Nastka chodzi do szkoły??? mam nadzieje ze młoda zaakceptuje tak szybkie zmiany bo dzis mi mówiła ze za szybko po nią przychodzę....;-/ bo nie zdąrzy sie pobawic....
 
Gosia piekne to:tak:masz talanet:tak:
Pinka wy macie przeciez 15 godz darmowych chyba nie?!!!!od 3 roku zycia sie nalezy do 5 lat.potem szkola.po skonczeniu 5 roku zycia do rozpoczecia roku szkolnego jesli dziecko dalej chodzi do przedszkola to trzeba placic. W sumie wasze panny maja skonczone 4 lata to gdzie chodza???do Pre-school????Kondzio pojdzie za rok od wrzesnia,bedzie mial juz 4.5 roku wiec powinnien sie nadawac do szkoly juz:sorry:wiem ze mozna czekac az dziecko skonczy 56 lat jesli nie jest gotowe.no ale to sie wlasnie liczy z tym ze trzeba placic tak jak w moim przypadku od maja do wrzesnia:sorry:

Ja juz spakowana.zaraz obiad i do pracy.jutro jeedziemy:-)
 
PINKA - Nastka chodzi na 2,5 h. Jest zachycona przedszkolem, Paniami i ile ona ma FRIENDS teraz :-D Zawsze wychodzi taka uchachana, opowiada ze buzia sie nie zamyka, zadowolona bo ma mundurek i jest szkolniakiem. :-DCzasem mysle ze potem mogla by isc na wiecej godzin (moze i taki wyrok zapadnie jak sie wkurze w zime z tym bieganiem z gondola z gorki i pod gore) ale nie mam sumienia bo ja cale dziecinstwo bylam 8 h w przedszkolu i nie lubilam tego, dla mnie tbylo za dlugo, choc wiem ze moze dla niej nie byloby zle...no ale matki zawsze takie pokrecone i za duzo mysla.

IZka- moja chodzi do Nursery- bardziej nastawione sa na nauke niz pre school. Na porannej sesji sa wiekszosci dzieci mlodsze a na popoludniowj te starsze , tak jak nasze dzieciaczki...od 1 wrzesnia. Nastka tez za rok pojdzie do szkoly.

U Nastki w nursery kazde dziecko ma swoje pudelko w ktorym przynosi (kiedy tylko chce) cos co chcialoby pokazac Pani - Pani potem rozmawia z kazdym z osobna o tym co przynioslo, dlaczego itd Od Pn- sr w tym tygodniu maja przynosic albo cos czerwonego albo cos co zwiastuje nadchodzaca jesien i rozmawiaja o tym co poprzynosili w koleczku z Paniami (kazdego tygodnia jest zmiana tematu). W ciagu kilku pierwszych dni Panie uczyly dzieci aby wsrod wymieszanych swoich imion kazde znalazlo swoje, teraz ucza sie nowych wyrazow... dzis uczyli sie po kolei dni tygodnia...we wtorki chodza na czytanie do biblioteki i kazde sobie wypozycza bajke, no i oprocz tego spiewaja, kleja itd
 
reklama
Witam, moja zabkujaca Phoebe mnie wykonczy. W nocy placze i rzuca sie przez sen, w dzien marudzi. Zal mi jej bo zadna z moich corek az tak zle nie przechodzila zabkowania, nie pomagaja masci, nie pomaga paracetamol.

Igasia jak tam tata?

kwiateczek przyjemnosci w Polsce.

Pozdrawiam cieplutko wszystkie.
 
Do góry