reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

No to fajnie,dam cyna:tak:
moj maluch tez mi spi na rekach,ale jak go zaraz odloze,to bedzie zalosny placz:sorry:
a dajesz E bonjele?albo cos?
kurcze,przekichane z tymi zebami!!!
a mi tez zabek rosnie!kto mnie na rece wezmie!!???:angry::angry::angry::-D:-D:-D:-D...i pewnie znowu rosnie krzywo!!:baffled::baffled:
 
reklama
No to fajnie,dam cyna:tak:
moj maluch tez mi spi na rekach,ale jak go zaraz odloze,to bedzie zalosny placz:sorry:
a dajesz E bonjele?albo cos?
kurcze,przekichane z tymi zebami!!!
a mi tez zabek rosnie!kto mnie na rece wezmie!!???:angry::angry::angry::-D:-D:-D:-D...i pewnie znowu rosnie krzywo!!:baffled::baffled:

ja juz wszystkim smarowałam bonjele ,calgel i z polski mam Dentinox i wszystko do D................ ja juz jest tak na końcu to nic nie pomaga;-((
a ciebie mąż niech utuli;-)))
 
oj nie...napisalam sie tyle i mi wsio zniklo... juz nie bede pisac wszytskiego bo Nastka chce bajke na kompie wrrrr

Ja nie wiem o co u nas chodzi z tm Julianem... wczoraj od 7am do 11pm spal tylko 1h 20 min !!!!!!!!!!!!!!!!!! Bylismy nawet na spacerze ale nic z tego !!!! O 8pm dalam mu czopka na uspokojenie ale on jakby nie dzialal, bo on caly dzien jakby spaicy chodzil, oczy mu lecialy ale spac nie mogl- nie wiem czemu- wiec jak mu dalalm czopa to myslalam ze go po niedlugim czasie zniesie z nog, no ale co tam... strong man !!! No dzis spi w ciagu dnia jak na jego wiek przystalo... albo dopiero dzis ten czopek zadzialal....
A tak wogole laski to on tak sie slini od kilku dni, ze nie wiem czy tak maluszki maja, ale normalnie ma taaaki slinotok jak dzieci maja na zeby...
to na tyle bo Anastazja mnie sztura i sztura... wrrrr
 
Gosia- ja czytałam o tej bezsennosci u niemowlakow i powiem ci ze wszędzie piszą ze jesli dziecko jest wyspane radosne i nie płacze to oznacza ze taka ilosc przespanego czasu mu wystarcza,ten typ tak ma ale jesli nie spi i est zmeczony bo widać to wyraźnie ze trze oczka jest marudny ale coś mu spac nie pozwala nalezy to skonsultowac z lekrzem bo normalne to nie jest...........
 
PINKA - wlasnie tez tak ktoregos razu przeczytalam dlatego go obserwuje i kiedys od tych obserwacji oczoplasu dostane ;) Ja to jeszcze mysle czy on nie jest typem ze kilka dni da mamusi popalic, a potem bedzie odsypial... bo ostatnio malo sypial, a wczoraj caly dzien spal, budzilam go na mleko a on ze szparkami pil i spal dalej. Spal od rana do wieczora. Oczy mial szeroko otwarte gdy sie kapal o 18tej a potem poszedl w kimono i spal do rana ( z pobudkami na mleko)... wiec moze to taki typ..nie wiem...
 
wITAM
Pinka pakowalam male rzeczy po Kondziu.jeszcze troche zostalo bo worek sie uzbieral.teraz musze poukladac letnie i tez spakowac.wiecej miejsca bedzie:sorry:pinka dentinox jest tu tez,w bootsie.
Gosia moze tak ma,teraz ten czopek dziala ale jesli dzis i dalej bedzie nie spal poszlabym do lekarza.co do slinien ia to mysle ze sie zaczelo.Kondzio tez tak wczesnie zaczal sie slinic a zab wyszedl pierwszy jak mial 7 mies:szok:myslalam ze oszaleje.ciezki przypadek ten moj synus.
 
Mala-gorzatka, u nas wczoraj bylo identycznie! :-( Osek przez caly dzin spal niecale dwie godziny :szok:, a byl tak zmeczony I marudny ze az zal bylo patrzec. Normalnie walczyl ze snem, oczy mu sie zamykaly a on je na sile otwieral. Tak myslalam, ze to moze przez ten okropny wiatr wczoraj? Wszystko latalo, huk I jakies takie dziwne powietrze. Dzisiaj za to spi caly dzien. Zreszta tak wlasnie ma na zmiane.
 
reklama
Witam
Polgielka nie mam pojecia:no:
Pinka zapomnialam napisac ze Kondzio odkad ma swojego kolege w grupie jest super,nie placze,idzie chetnie:tak:bo wie ze Oscar bedzie:tak:raz mial wypadek,bil sie niby z jakims chlopcem:sorry:

Dostalam dzis listy na dwa dodatkowe scany:-)bede miec 4:tak:w grudniu i w lutym jescze:tak:
 
Do góry