reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

pinka sliczne dzieciatka:)A jakie zadowolone:)hehehehhehe super tekst Twojej corci;p
angel glowa do gory!No tutaj niestety tak jest,najwczesniej badania przeprowadzaja w 12tym tygodniu.Ale pisalas,ze mialas juz scan i wszystko bylo w porzadku???Nie ma co zapeszac,napewno wszystko bedzie w porzadku.W razie watpliwosci , idz do lekarza powiedz ,ze boli cie brzuch mocno i zleca dodatkowe badania(kolezanka tak robila;p) ale mioim zdaniem,wrzesien mamy juz baaardzo blisko,nie nakrecaj sie.Obserwuj swoje cialo,trzymamy kciuki
 
reklama
hello

piorę od rana a sterta do wyprasowania rośnie w gigantycznym tepie ha ha my dziś mamy drugą rocznicę slubu mąż zrobił mi kilka superowych niespodzianek jedna z nich to taka



tort bardzo mnie rozbawił ha ha u męża na książce napisane jest 101 pozycji a u mnie 102 wymówki ha ha ha
 
Witam
Melduje sie,zyje jeszcze:sorry:mdli mnie dalej,zygam i w ogole wszytkie plagi ciazowe mam.....
Pinka tort super:-D:-D dzieciaczki swietne a zdjecia?!!!!to juz wiesz ze jestes ekspertem:tak:
Angel o nie wielka mamy roznice.Ja mam termin na 24 marca,ale to wstepne jest,po scanach moze sie zmienic.Scan mam 5go wrzesnia.teraz wszystko jest inaczej niz jak bylam z Kondziem w ciazy:sorry:
 
Witanko KOCHANE!
Na wstepie ogromne GRATULACJE dla nowych MAMUSIEK!
Zdjatka widzialam dzieciaczki cudne :-)
Znow mnie tu nie bylo troszke , ja to jak zasiadam do kompa to obczajam szybko fb i gg i spadam...
Zbieram sie juz pare dni zeby do was napisac.
Ja podekscytowana ,bo pierwszy raz jedziemy autem do pl i to juz za tydzien!
Nie moge sie doczekac ,bo do pl przyjechala juz moja mama i D mama tez przyjezdza pozniej...Jedziemy na dosc dlugo,ale ja sie ciesze :-p Chce troszke zobaczyc jak zyje sie w pl mam czasem takie mysli zeby zjechac ,pewnie jak wynajomowalibysmy mieszkanie to juz dawno bym zjechala i zobaczyla jak tam jest ,ale jak sie ma z councillu to nie tak lawto troszke skzoda mi to im oddac...bo nie wiem co mzoe byc w pl jakbym zostala i bym bylo ciezko i chcialabynw racac znow to lipka...sama nie wiem czasem co robic teskni mi sie i wogole chcialabym jeszze sie szkolic uczyc...a tu jakos nie wiem nie potrafie sie ostatnio ogarnac...

Jak tam u was po zamieszkacH? JA sie strasznie balam...
Co za dxebile zeby niszczyc swoje miasta :dry:

Pinka tort rewelka!ciekawe czy moj cos wymysli ,bo w sumie bedziemy wracac autem w nasza rocznice ehehe mowi do mnie ,ze takiej rocznicy zadna nie miala ,ze mnie przewiezie przez tyle miast/panstw haha :-) wariat!

POZDRAWIAM I SLE CIUMASKI!
 
Maggusia haha.... oryginalny twoj maz nie jest bo my wracalismy przedwczoraj z PL i to byla wlasnie nasza 5 rocznica.
Powiem wam że już nigdy do PL autem się nie wybierzemy. Katorga I meczarnia. Szczegolnie dla dzieci.
 
Hello

Pandorka my juz 2 razy byliśmy autem z Wiki i było ok teraz na swieta jedziemy też autem ale ciekawa jestem jak młody to zniesie??

Magusia- hehhe to plan męza stracil na oryginalności:-p

Izka ja juz poprałam jedna suszarka jeszcze sie suszy ale za to mega sterta do wyprasowania któraś chetna???



Kwiateczek- bidulko ty nasza;-( szybkiej poprawy samopoczucia.....
 
kwiateczek biedulko :(, oby pierwszy trymestr szybko przelecial :)

moja siostra raz byla autem w Pl i po jej wspomnieniach tylko samolotem chce ;), moze jak jest dwoch kierowcow, to jest inaczej....a pandorka w ogole jechaliscie promem z Hull?

Pinka ja tam juz dawno poklocilam sie z zelazkiem, tylko rzeczywiscie jak musze to cos tam poprasuje, a tak bluzki, np do pracy wieszam od razu na wieszaki i sa akurat - to dopiero jest len ze mnie ;)))

a z cwiczeniami tez powinnam zaczac, brzuch dalej mi jeszcze nie zszedl- z 5 kilo by sie przydalo zrzucic, zeby tylko wygladac jak czlowiek, od wczoraj nie jem po 6-7 wieczorem - wiec moze cos sie ruszy :)
 
reklama
Hej,
Ja mam w poniedzialek spotkanie z midwife ( co sie okazalo u mnie w domu :confused: a slyszalam, ze powinnam miec wtedy badanie krwi?? ) na ten cały booking ;-)
No a scan dopiero 14 wrzesnia.. Niby leci, ale czlowiek to kazdy dzien przezywa i chcialby co tydzien widziec swoje male serduszko na monitorze :zawstydzona/y:

U mnie na szczescie bez sensacji żołądkowych.. Czasem pomuli ale bez wymiotów..
Jedyne co to zmeczenie, sennosc, zmiana humorkow ( co mąż kwituje, ze itak nie wiele sie zmieniło :crazy: ) , wysypalo mi cala buzie, dekolt i ramiona :-(, (za)częste oddawanie moczu, bolesne piersi ( ale juz nie tak nabrzmiale jak na poczatku)..
I to chyba wszystko.. Wiec nie jest zle ;-)
No i książkowo w tym tygodniu doszlo krwawienie z nosa i przesuszona śluzowka ( non stop kicham!).

Trzymajcie sie!
 
Do góry