reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Gosia- tak ja malemu daje Vibrucol;-) moja wiki też lubi place zabaw i inne atrakcje ale też uwielbia malować wycinać wyklejać i czytać ksiażki że nie protestuje jak nie idziemy na plac.....

Heronek ile razy ci sie młody budzi w nocy?
 
reklama
ale co na jedzenie??? może przez ząbki??? bo u nas tez ostatnio mlody z placzem się budzi...

na jedzenie nie, on tak spi juz od poczatku, w sumie, nawet na poczatku spal lepiej, bo budzil sie co 3 godz na cyca :), chyba tak, od 4 -6 miesiaca sie zaczelo, nawet nie wiem czemu, mial wysypke przez jakis czas- teraz wiemy, ze to od alergii na krowie bialko, wiec od miesiaca jestesmy na diecie, ale budzenie zostalo, sa nocki lepsze, ale z reguly 10-20 razy sie budzi na noc :( i do tego o 5-6 jest na nogach od rana....szkoda tylko, ze juz wrocilam do pracy-meczarnia po prostu, a Redan wesolutki, kochany w ciagu dnia, az energia go rozrywa, wiec chyba ten typ tak ma :(
 
hERONEK JAKBYM CZYTALA O kONDZIU.POWODZENIA CI TYLKO ZYCZE .u nas wszystko powrocilo no bo jak by inaczej jak ja zle sie czuje to zawsze wsyztsko naraz:no:dobic mnie chce chyba.wczoraj przelezalam caly dzien,G mnie obudzil 30 min przed praca,myslalam ze umre:no:mam juz dosc,jak mozna tak cierpiec:no:
Pinka nam te czopki nie pomagaly,niektorzy maja taka nature :sorry:

Nie mam sily kobiety,nannic:no:
 
:-Dwitajcie dziewczynki!wrocilam po tygodniowej przerwiePrzeprowadzka zaliczona!.Dzis w koncu podlaczyli mi internet,pierwsze co zrobilam to sprawdzialm co na bb:)
kwiateczek jestes bardzo dzielna!Skad jestes tak pozatym??Wspolczuje tych mdlosci....pierwszy trymestr i dla mnie byl najgorszy:( mdlosci i zawroty glowy to jedno ale niesamowicie silny bol w dole brzucha to drugie....nawet lekarze wyslali mnie na dodatkowe badania w 6 tygodniu,podejrzewajac najgorsze.Na szczescie wszystko bylo ok ,widac taka moja uroda.W trzecim miesiacu bylo niebo lepiej:)Do 9 go miesiaca czulam sie dobrze(co wprawilo mnie w zaskoczenie).Znajoma natomiast zaszla w ciaze 3 miesiace po mnie-u niej bylo na odwrot(nabijala sie ze mnie nawet na poczatku)U niej pierwszy trymestr przebiegl bezproblemowo,a potem ciagle wymiotowala,z lozka nie mogla wstac do tego doszly okropne hemoroidy pod koniec:o
pinka a skad masz te czopki???Mati juz skonczyl piec miesiecy i nie ma jeszcze ani jednego zabka;p mama mowila mi ze mi zaczely wychodzic gdzies w okolicch 6go miesiaca,u meza nie wiem.Maly slini sie od kiedy skonczyl 2miesiace(choc prawdopodobnie ma to raczej maly zwiazek z zabkowaniem).Gryzie wszystko co popadnie lacznie ze mna.ale co innego mnie zastanawia.od wczoraj ma biegunke.Praktycznie po kazdym jedzeniu cos 'wypuscil'.Kupki ma bardzo wodniste,czasami z duzymi bialymi kolkami i zelowate jakies .Mogloby to swiadczyc o zatwardzeniu(te kleiste)ale duzo wody w nich.Czy to przez zabkowanie czy moze powinnam sie martwic??Dzis zrobil jedna kupke juz nieco bardziej normalna.Nie goraczkuje,ale rowniez wierci sie w nocy i poplakuje biedactwo.Smaruje mu dziaselka dentiox masc , potem jest spokuj.W pogotowiu mam ibum.I.....zapas cierpliwosci.mezowi jej brakuje cos;o
heronek jak zdiagnozowalas ta skaze bialkowa??Poszlas do lekarza i co??Mojemu maluszkowi wychodza takie 'placki' z szorstka przesuszona skora,zwlaszcza na brzuszku ,za uszkami na lokciach i na buzce.Po kapieli robia sie czerwone.Mimo to nie ma ich caly czas,pojawiaja sie na kilka dni potem znikaja...sadze ze zasluge temu trzeba przypisac kreomowi e45,po nim skora malego poprawila sie.
igasia serdeczne gratulacje:)Ale masz chlopisko:)Niech Ci zdrowo rosnie:)
maly wlasnie zasnal,dzis buszuje od 7ej:)Rano bawil sie w lozeczku i tak kopal w karuzlele nozkami,ze mu spadla na glowe w koncu!;p my przestraszeni a on sie smieje w niebo glosy!;p
 
kwiateczek bardzo wspolczuje :((, oby tylko do 3 miesiaca!

anusiak mozliwe, ze te kupki od zebow, a Mlody tylko mleko na razie?, czy juz mu dajesz inne jedzonko? co do alergii, to niezdiagnozowana, bo podobno badania mozna robic dopiero 2,3-latkom...ale wysypke mial od grudnia-stycznia, bylam tutaj chyba u 3 lub 4 roznych lekarzy, kazdy mowil to samo, ze to ekzema tylko i kazdy dawal co inny krem, dopiero ostatnia doktor dala super krem - diprobase, od razu wszystko zeszlo, ale jak nie smarowalam kilka razy dziennie, to wychodzilo i strasznie Mlodego swedzialo :(. A w ogole reszta kremow nie za bardzo dzialala, szczegolnie oilatum, na co chyba Mlody jest uczulony, bo plamy byly po nim bardziej czerwone. Teraz bylam u mamy we Wloszech na urlopie i tam poszlismy do tamtejszej pediatry, ta stwierdzila, zeby zrobic eksperyment i przestac Mlodemu dawac wszystko co zawiera krowie bialko, dala jakies normalne zele do kapieli dla alergikow i masc, po tygodniu wsio zeszlo, wiec przestalam stosowac masc, i do tej pory nic sie nie pojawilo...wiec dlatego mysle, ze to jednak ta alergia. Sorki za caly wywod ;)
 
heronek dzieki:) mlodziezowa zajada mleko.Jakis czas temu zaczelam mu dawac deserki,ale po nich bylo ok,teraz przerwalam tak na wszelki wypadek.Moze rzeczywiscie to te zabiaki;p Wiesz co,mam ten krem.Bylam ost zarejestrowac malego w nowej klinice,poszlam na badania kontrolne i zapoznawcze,poprosilam o krem e 45 (podobno te na recepte sa jakies lepsze,nie wiem czy to prawda ale wiedziona ta mysla zawsze biore na recepte nawet paracetemol).Lekarka dala mi wlasnie ta masc o ktorej piszesz powyzej.Wykupilam ja,z zamiarem ze dokoncze e 45,zrazil mnie zapach-smierdzi ten krem;p napewno nie malym dzieciatkiem slodasnym,ale po twojej recencji sprobuje natychmiast:)oilatum tez mamy ale narazie nie uzywany.
 
Ostatnia edycja:
Izka witaj spowrotem w rzeczywistosci:sorry:u mnie nie nalepiej,caly dzien mnie meczy.kupilam dzis sobie te opaske na reke,one sa tez dla dzieci,na mdosci.nie wiem bo zalozylam po poludniu ale cos zjadlam,muli mnie i tak.jutro od rana zaloze wiec zobaczymy.
Sama sie wzruszylam o twojego synusia.Gratki wielkie dla niego:tak:
Anusiak Kondzio slinil sie od drugiego miesiaca a zabek wyszedl mu dopiero w 7:sorry:miewal luzne kupki przy zabkowaniu,zolte,ze sluzem.wazne ze bez krwi lub czarne nie byly.zielone tez jak sie utrzymuja to n ie najlepiej,do lkekarza trzeba wtedy.

Kurcze G wychodzil dzisiaj do pracy przed 6 i zoabaczyl dwoch kolesi zagladajacych nam do auta:angry::angry:gnoje znowu sie czaja zeby cos ukrasc.kupilismy sobie avensis,jest alarm aler coz jkak wybija szybe:angry:ostatnio w tigrze ukaradli nam radio,pamietacie?!i plyty.wybili szybki te male i 150 f kosztowaly.Tu jest radio wbudowane ale jak wybija szyby to nie wiem ile bedzie4 kosztowalo:angry::angry:kuzwa nie wiem co robic.trzeba chyba na ulicy zostawiac samochod:no:bo my z tylu mamy wejscie ale jest ciemno,mal kto chodzi w nocy.latwizna dla nich:angry:
 
reklama
kwiateczek rzeczywiscie nie ciekawie macie:( Mam nadzieje ,ze znajdziecie jakies dobre rozwiazanie:)U nas na szczescie spoko w tej kwestii,teraz mieszkamy na zupelnym uboczu w bardzooooo cichej uliczce.Ludzie wydaja sie byc w porzadku,ale co bedzie to nie wiadomo.Co ciekawe 3 minutki drogi ode mnie mieszkaja dwie znajome polskie rodziny,bardzo nie lubiane i nie tolerowane przez anglikow...Doszlo do tego ze jeden dalszy ich sasiad (anglik) pod wplywem alhoholu i bezrobocia;p zebral grupke znajomych i poszli straszyc ich w srodku nocy.Dobijali sie do drzwii,okien ,grozili chyba z pol nocy.Krzyczeli,zeby wrocili do pl i nie odbierali im pracy,o innych przymiotnikach nie wspomne.Ci Polacy bali sie zadzw na policje w obawie ze bedzie gorzej,gdyz mieszkaja tam juz dosyc dlugo i nie zamierzaja sie wyprowadzac.Do tego niedlugo po tym zdarzeniu 'ktos' wybil im przednia szybe w samochodzie(kosztowalo ich to 400fuli),a tym drugim znajomym 'ktos' sklepal samochod z kazdej strony;p nie naprawiaja,z obawy przed powtorka z rozrywki.Jak przechodza kolo ich domow(szczegolnie mlodziaki)to zagladaja we wszytskie szparki...No coz talka ulica...Do tego samochody wszystkich mieszkancow stoja na ulicy z dwoch stron(nie ma jak sie tamtedy przecisnac...)Niektorzy sa dla nich bardzo mili,ale inni....Bylo tam kilka naprawde tanich mieszkan do wynajecia ale 'podziekowalismy'.Masakra jakas.
kwiateczek gdzie to twoje skegness lezy??Z lenistwa nie spojrze w mape;p
A co do Matiego-marudzi dzisiaj niewiarygodnie,na rekach nie w lezaczku nie.....frustrujace to ....W oncu dalam mu troszke leku przeciwbolowego,po pietnastu minutach zasnal jak aniolek i spal ponad 2 godziny!!!!swieto w domu ,do tej pory pol godzinki max przesypial dwa razy dnia.Obudzil sie tez w duzo lepszym nastroju.Cos musialo go bolec,biedactwo moje:)
teraz siedzi na lezaczku i sluchamy rihany ,spiewam mu co wiem a ten banan:p
 
Ostatnia edycja:
Do góry