reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

to zycze malo placzu na szczepionce! my mamy jutro MMR plus meningoki..

a w ogole super Ci Mala spi :), dluzej od mojego...jak zasnal o 8, tak juz zdazyl dwa razy sie przebudzic :(, ale da sie przyzwyczaic...
 
reklama
dobry

Gosia- juz tłumacze:-p szkiełko to inaczej nic innego jak obiektyw tylko osoby które zajmuja sie fotografią bardziej powarznie i pracują na lustrzankach oraz sami profesjonalisci używają slowa szkiełko a nie obiektyw no i mogłas tego nie slyszec bo to nie twój temat z tego co pamiętam:-p

Maddusia- ja tez nie podaje wit d3 jak narazie bo sloneczka jest w miare wiec narazie nie daje pomysle moze zimą?????? o której kąpiesz córcie??


ide szybko zjesc sniadanie póki młody kima:-D bo potem głodówka:tak:
 
Pinka Teraz kapie tak po 19stej i z reguly 20 juz spi. Miala takie dni ze przesypiala kapiel wiec byla kapana po 20stej i szla spac ok21-22.A jak sie urodzila byla kapana o 17-18.
Nie daje ci jesc w ciagu dnia?? Moja teraz juz coraz mniej drzemie w dzien i tez mniej czasu mam ale ja to znowu zapominam jesc. Dopiero jak mi glosno w brzuchu burczy to sie orientuje ze to juz np 3 a ja nic nie jadlam:)
heronek dzis Antka tez przebudzila sie ok 2, ale to wina Tatusia bo wrocil z pracy i postanowil do nas zajrzec, a mala jakos tak sie przekrecila ze lezala tak na skos no i stwierdzil ze musi byc jej nie wygodnie i chcial ja ulozyc i biedulka sie obudzila:) nie rozumie ze jakby bylo jej nie wygodnie to by sie obudzila i domagala pomocy:)
 
maddusia- ogolnie spi jeszcze prawie po kazdym karmieniu dopiero tak około 16-17 juz nie spi tylko domaga sie zabawy lub noszenia ale ja tak samo jak ty zanim rano obrobie jednego i drugiego to robi sie 12:00 czas szykowania obiadu a ja jeszcze sniadania nie jadłam hehe dlatego jak moge to korzystam zeby szybciej cos zjesc bo pozniej mi słabo:tak::tak:

ja narazie kąpie mojego o 18:00 potem około 18:30 je przespi sie z 30 min a poznie zasypia tak około 21:00 22:00

musze sie wziasc dzis za porzadki i prasowanie:baffled: a tak mi sie nie chce:no:

heronek maddusia macie konta na nk???????
 
Pinka mam na nk i na fb:)ja troszke poproasowalam ale cala sterta na jutro, Wojtek ma wolne wiec wezmie ja na spacer a ja spokojnie w2 godz poproasuje cale sterty. Dzis juz 3 pralke wstawilam hehe takze bedzie jutro pracy. A i posprzatac by sie znow generalnie przydalo bo jakos straszny syf sie robi w krotkim czasie:) a moze ja jakas po tym porodzie przewrazliwiona bo tylko chodze i sie doszukuje kurzu:)
heronek pierwsze upragnione:) a tatus bardzo troskliwy, nie spodziewalam sie ze az takie bedzie mial do niej podejscie:) i powiem Wam ze dobrze ze byl przy porodzie bo chyba to prawda ze jak sie napatrzyl prze ile kobieta musi przejsc to szacunek do wszystkiego wiekszy:)
Kasiu witam. Sliczne malenstwo:)
izka0401 a jechaliscie juz wczesniej autem ze starszym maluszkiem do Polski. Wygodnie jest??
 
Ostatnia edycja:
maddusia- ostatni scan mialam w 20 tygodniu i juz koniec na tym... ma byc chlopczyk

izka... termin mam na 23 lipca. Teraz najgorszy okres przede mna, jesli chodzi o tycie , albo rozrastanie sie bo w trzecim trysmestrze maluchy nabieraja masy...ufff ale powiem ci ze z Nastka nie czulam tak ciazy jak teraz. Ona byla taka spokojna ze czasem zastanawialam sie czy ona zyje tam w brzuchu, a teraz to synek tak mnie kopie ze ja chodze obolala bo jego wariacjach.
Tata jest juz po jednej radioterapii. Dobrze ja zniosl, narazie nie ma zlegosamopoczucia po niej. Na rezultay czy dziala radioterapia bedzie czekal jeszcze miesiac. Ale lekarz zaproponowal chemioterapie jak byl w klinice w Bydgoszczy i w dodatku byl zdziwiony czemy nie zrobili mu biopsji... i wogole sie dziwil dlaczego jak te ponad 10 lat temu mial raka nerki dlaczego wtedy nie podali mu chemii zeby dobic bakcyla... znowu inny lekarz z Wloclawka powiedzial mu ze nie ruszali mu tej koscina biopsje bo prawdopodobnie by mu to sie szybko roznioslo i uwazaja ze lepiej zrobic sama radioterapie bez biopsji-moze i w tym jakas prawda jest. Ja juz nie wiem bo skolowana jestem...

Pinka- dzieki, teraz juz wiem o czym talk'asz...szkielko... obiektyw...czlowiek sie uczy cale zycie. A ty kochana przy takim jedzeniu szybko wrocisz do dawnej figurki :)
 
witam

Erys wczoraj był grzeczny a dzis marudka sobie:-D:-D ogoda do bani znów le jutro juz ma byc slonce wiec do miata szorujemy

Moje kochane szczescie zrobiło dzis taką kupe ze na łopatkach sie zatrzymała hehe cały był do umycia i przebrania:tak: i tym samym zafundował mamie pranie:-p

Gosia- a to dopiero sie zacznie heheh ajk to mówią jedno grzeczne drugie nie czyżby teraz kolej na to niegrzeczne??????
u mnie sie sprawdziło.........

heronek maddusia ja tez mam na fb ale prawie nie korzystam...... wole nk;-)) jak by co to znalesc mnie mozecie Paulina Kordek ( kazmierek)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam
Bylam u lekarza i mam antybiotyk:baffled:rano l;edwo sie umowilam bo glosu nie moglam wydac:sorry:babka byla w szoku:sorry:zadzwonilam o 9rano co z reguly nie ma szans juz na wizyte a tu jeszcze o 10.30 dostalam:sorry:
ide lezakowac.
 
Do góry