reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

kasia ja slyszalam ze potylica sie poci strasznie u dziecka. I jak sie zaobserwuje objawy to nalezy sie udac do lekarza zapewne da witamine d3 bo to jest wlasnie na zapobieganie i leczenie krzywicy.
ja wlasnie wrocilam ze spaceru, matko kochana gdzie ja nie bylam. Zachcialo mi sie nowych scierzek szukac i sie zgubilam:)3 godziny lazilam prawie taka jestem zdolniacha, dobrze ze toska przespala bo jakby sie darla a ja posrodku nikad to by bylo dopiero:)
 
reklama
Witajcie!

Pinka Stu Lat Kochana!!!

kaasiaa niestety nie pomoge, wiem tylko, ze moga sie bardzo pocic stopki i potylica, jak maddusia pisze...

Gosia to ladnie Ci synek sie bawi...

maddusia dobrze, ze tak ladnie bylo i moglas sie zgubic...a corcia widocznie przeczuwala, ze nie nalezy sie budzic w takich momentach :)

A ja w weekendy nie pracuje, bo bym nie miala z kim Mlodego zostawic...bylismy u mojej siostry, bo ona ma ogrod, a dzis tak slonecznie bylo, ze az grzech nie siedziec na zewnatrz :)
 
:) tez mi sie marzy moj wlasny ogrodek...teraz mieszkamy w bloku, ale na malym osiedlu domkow jednorodzinnych i niedaleko jest park z jeziorkiem, wiec nie jest zle...

a jak tam Antosia? Daje Ci troche odpoczac?
 
My tez mieszkamy w dosc ladnej okolicy, dawny port. Takze sa kanaly wodne przerozne mosty i mosteczki i duzo zieleni, a do tego cisza i spokoj. Antosia nie chce przechwalac ale wydaje mi sie ze jak na takie male dziecko jest bardzo grzeczna. Wiele rzeczy moge przy niej zrobic. Placze tylko jak jest glodna no i czasem sobie pokweka jak ja cos tam denerwuje ale tak to gada i sie smieje na okraglo.
A jak Twoj synus? Juz zapewne masz wesolo, trzeba miesc oczy wszedzie przy takim biegajacym brzdacu:):-)
 
to w bardzo ladnej okolicy mieszkacie :tak:

a Redan to lobuziak Maly, wesolo to juz mam od parunastu miesiecy, bo raczkowal juz od 6 miesiaca zycia i nie bylo ciekawie, bo wszedzie musial wejsc...ale teraz nauczyl sie sam bawic, bo wczesniej byl bardzo wymagajacy, zawsze musialam z nim siedziec...a Antosia to mega grzeczna, oby tak dalej!

Wczoraj byl taki ladny dzionek, nawet grill byl u siostry:-), wiec sezon rozpoczety!
 
Pinka sto lat !!!!
Heronek maddusia 26 i mi sie marzy ogrodek poki co musze sie zadowolic jardem betonowym ale wazne ze jest gdzie dzieciaki wypuscic , moze uda sie w tym roku jakas zmiana zobaczymy troche sie plany pokrzyzowaly bo mielismy sie wyprowadzic ale dostalam full tima i juz sie nie oplaca ehhh do innego miasta a w york taki domek to ok 700f jak np w Doncaster 450 wiec jest roznica ;/ no zobaczymy...

dzis tez piekna pogoda zrobie obiadek i ide do kumpeli na kawke :) buziaczki laski!
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam dziewczyny:)
Kwiateczek to nie dobrze ze maly tak choruje, moze jakis wirus paskudny bo to z reguly wysoko goraczka kilka dni meczarni i po sprawie. Zycze mu duzo zdrowka:)
minisia to faktycznie duza roznica w cenie, my w manchesterze za flat jedno sypialniany placimy 525 takze tez tu nie za tanio.
heronek to mialas wesolo:)ja w sumie ciesze sie ze ona taka grzeczna ale nie moge tez z drugiej strony doczekac sie az bedzie raczkowac chodzic itd
A my dzis pojechalismy do kolezanki o godz 11stej i tak sie zasiedzialysmy ze po 20stej wrocilysmy dopiero:)moje dziecko troszke popoludniu marudzilo na spacerze ale potem jak zasnela po 16stej tak w ogrodku spala w wozku a my grilowalismy mmmm pyszny pierwszy grill tego roku:)A Toska obudzila sie dopiero w domu po 20stej , kapiel cyckowanie i teraz gada z tata:)Takze dzis sie rozerwalam troche. a jak Wasz dzien minal?
 
Do góry