reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

reklama
bo twoje zdjecia wygladaja tak wyraznie jak zywe a moje wydaja mi sie takie zwykle a ze ja tez lubie pstrykac moze nie tak profesjonalnie jak Ty to wlasnie musze kupic lepszy aparat :)
 
pinka w sumie ona urodzila sie wielgachna bo 4100 takze dlatego tez tak szybko rosnie bo waga startowa byla niezla:)taki fajny tluscioszek mamusi:) Twoj krolewicz to tez juz prawdziwy mezczyzna:)karmisz piersia? czy butelka? Moja tez spi w nocy juz ciagiel od 7-9 godzinek zalezy od dnia:)Takze i ja moge sie wyspac.
heronek gratulacje dla synka, dzielny chlopiec:)

a ja dzis z nudow przebralam swoja Tosie i zrobilam jej kilka fotek na elegancko:)Wprawdzie aparat nie za specjalny a i moje zdolnosci do fotografowania mierne no ale zdjecia sa:) zreszta Tosia nie lubi pozowac jak jej mama:) ale zamieszczam mojego klucha:0
Przedstawiam Antoninke:

Zobacz załącznik 345244

Zobacz załącznik 345245
 
maddusia- to miałas co rodzic kochana:tak::tak: dałas rade naturalnie czy cc??? mój mały miał 3720kg waga wysciowa po spadku to 3500 no i tydzien temu wazył juz 5040 czyli przez miesiac przytył 1500kg:tak::tak:

karmie butelka bo pokarm skonczył mi sie dokładnie po 19 dniach i nic nie pomogło w utrzymaniu laktacji:-:)-( pokarm miałam bardzo tłusty i dobry no ale króciutko i nie wiem dlaczego:confused: a królewna urocza;-))

minisia- duzo zalezy nie od samego body ale od szkiełka ja teraz poluje na portretówke:-p moze na urodzinki mi sie skapnie:-D
 
doberek :)

laski powiedzcie kupowalyscie cos na allegro a placilyscie z konta w UK??

U was tez taki zimny wiatr jak u mnie buuuu od jutra do pracy po urlopie ale mi sie nie chce masakra!!! jak pomysle ze znow do tego zimna mam isc to chora jestem, heronek:-pnie wiesz czegos lepszego ;)
 
czesc laseczki


Maggusia Gosia Izka Igasia Minisia Kwiateczek co tam u was babeczki??????????

U nas masakra.Witam.
Kondzio caly pobyt chory.Zapalenie drog oddechowych a w piatek przed wyjazdem okazalo sie ze juz oskrzela:no:Wczesniej wyladowalismy na pogotowiu bo mial prawie 40c a tam taki lekarz ze myslalam ze G go zatlucze:sorry:dal nam jakis antybiotyk,w sobote wzial ostatnio dawke rano a tu zadnej poprawy.udalo nam sie umowic wizyte domowa,przyjechala pani doktor,super.Dala mu drugi antybiotyk,sumamed,daje sie go raz na 24godz przez 3 dni a potem dziala jeszcze 7dni:tak:po pierwszej dawce juz widac bylo poprawe.tak go duzilo ze nie mogl oddychac.polozyl sie spac o 14ej to wstakl o 18ej:sorry:w niedzile juz bylo lepiej ale nie jadl caly tydzien.w niedziele tez wracalismy.tak sie balam,juz myslama ze zostaniemy bo dziecko wazniejsze lae jakos bylo.Wczoraj juz ok ale jeszcze jesc nie chcial.dzs od rana juz ladnie je:tak:oby nie zapeszyc:sorry:caly popbyt to maraton,proszenie gosci na biegu bo taki chory,u kazdego normalnie po 5-10 min:no:po sasiadach yto juz sami chodzilismy:sorry:u siebie to w jedno popoludnie poprosilam wszytskich:sorry:no lae co zrobic.sama pojechalam chora,po kilku dniach przeszlo.wczoraj znowu mnie zlamalo:no:katar ze ledwo oddychami i ogolnie taqka slaba jestem:no:Mam zdjecie sukienki ale w telefonie,podlaczam do kompa ale nic mi sie nie pokazuje ze jest jakis nowy sprzet,nie wiem gdzie szukac:dry:

Witam nowe mamy.
Sorki ze tak nie doczytam teraz co u was ale chyba sie poloze bo mi slabo normalnie.
 
Minisia- ja czesto kupuje natomiast placic sie nie da:no::no: z naszego konta w uk zawsze przelewałam kase tesciowej i ona płaciła.........

Kwiateczek- no to wam nie zazdroszcze urlopu:no::no: kuruj sie kochana a na focie sukienki poczekamy moze przyszły mężulek bedzie umiał zgrac:-p
 
reklama
Do góry