reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Witanko Kobietki!

Dziekuje za zyczenia dla Brianka :-) jest nam niezmiernie milo!
Urodzinki robilismy w poniedzialek male przykjatko dla bliskich znajomych nasz pierwiosnek sie bardzo cieszyl :-)
Dostal ogromna lampe z woda i rybkami sztucznymi taka co zmienia kolor i :-)sa babelki cudny prezent do pokoju na lata!
dostal autko mcqueena,sliczna kurteczke wiatroweczke,jeszcze jedna mala lampeczke z brokatem w srodku i autko na sterowanie.

Mi cos wkoncu ruszyly sie pazurki,sprzedaje jak widzicie tez ubrania jak ktos zainteresowany piszcie! :-)
W piatek bede miala nowe kolekcje ...


Pineczko fajnie ze interesik idzie super :-)

Manenka moim zdaniem kazdemu sie nalezy opieka ja nie slyszalam o czyms takich chyba ktos zle was poinformowal zadzwoncie gdzies indziej!
Zycze powodzenia :-)


Igasia brzuszek masz cudowny ah!:tak:

Kamilalopez ja od dzis zaczynam nie jesc po 18:00 i ograniczam sie w posilkach mam nadzieje ,ze wkoncu zejde z wagi ,bo juz zle sie czuje z takim brzuszkiem i boczkami :sorry2:

Pozdrawiam i sle ciumaski!
 
reklama
laski ja na moment jestem w trakcie pakowania jutro lecimy ciagle cos piore, prasuje itp pelne rece roboty

heronek jak wroce to sie zgadamy!!!!!

milego dnia kochane !!! bede zagladala


AAAAAAAAAaaaaaaaaa czy czasem dzis nasza pandorka nie ma CC??????? Pandorka trzymamy kciuki daj znac!!!!!!
 
Witam i ja:-) Cos tu ucichlo ostatnio:) wiosna przyszla i wszystkie zajete:-)

Kwiateczek jesli ksiadz nie bedzie chcial zmienic daty to nie mozesz w innym kosciele??

Maggusia to Brian musi byc zadowolonych z prezentow:-)

Minisia udanego pobytu w Pl
 
czesc królewny........

Musze sie wam pochwalic ze moja córeczka dzis przygotowala dla nas sniadanko bo ja musiałam mojego krolewicza uspac na reku:-D posmarowała chlebek obłozyła wedlinką:tak: ja tylko herbatke zalałam:tak: kochana jest bo gdyby nie ona to pewnie do 13:00 była bym głodna............

Jutro po raz pierwszy czeka mnie wyprawa z 2 dzieci autobusem do miasta oby młody sie w autobusie nie rozryczal bo będzie klops..............


Wczoraj mój niuniek po kompieli wydoił 150ml i po 1,5h był głodny:cool2::cool2:mąż sie smieje ze jak tak dalej pójdzie to nas wszystkich zje ahahahhh

pogod dzis senna a ja musze pranko wstawic bo sie tego nazbierało............

Izka- pytałas o T teraz w niedziele wróciła do Polski;-))
Kamila- u nas wiosna sie skonczyła teraz znów chyba kilka dni padac bedzie...............
Heronek- a jak tam po imprezie roczkowej synusia
Pandzia- jeszcze raz gratuluje Tosi!!!!!!!!!!!!!!!!!
Igasia- ale masz brzunio duzy!!!!!!!!! ja cie krece
Kwiateczek- kiecke juz masz??????

ide pranko wstawic póki młody spi bo za 1,5 h papu bedzie wołał albo i szybciej..........
 
pandorka wielkie gratulacje!!!!!

Witajcie! Alez pogoda sie popsula dzis...:(, a tak juz wiosennie bylo....

Pinka dziekuje, ze pytasz, roczek byl mily, w malym gronie, mama moja przyleciala, siostra z narzeczonym, i pare znajomych z dziecmi. Mlody sporo zabawek (od nas i mojej mamy) dostal wczesniej, zeby sie tego tyle nie nagromadzilo naraz...Ale i tak najlepszymi zabawkami byly papiery do pakowania i metki :-D. A i zrobilismy test, kim bedzie w przyszlosci i wybral kieliszek :-D, a drugie rozaniec....

Milego Dzionka!
 
Witam
Troche jestem zaltana,w sobote do Pl lecimy.
Kamilalopez nie wiem ,pewnie mozemy tylko to nie moje stronny i nie wiem czy ksiadz prtoblemow nie bedzie robil:sorry:zobaczymy.
Pinka kiecke mam zamowiona,zaliczke zaplacilam:tak:

Pinka jakie papiery byly ci potrzebne do slubu??Ja biore slub u G.Okazalo sie ze nie mam metryki,mama wyslalala list tam gdzie sie rodzilam czyli Czestochowy(wczoraj)i niby maja odeslac do G do ratusza.Ale skad tam beda wiedziec komu to.Ciekawe ile bedziemy czekac.Nie wiem czy to musimy miec juz teraz.Jedziemy na tydz wiec troche sie juz boje ze nam czegos braknie.
 
reklama
Kwiateczek- to pochwal nam sie tu wyborem kiecki jak masz focie;-)))

ja do slubu potrzebowałam papier od nauk wiadomo,akt chrztu, bierzmowania i odpis aktu urodzenia.............

Heronek- no to super ze imprezka sie udała:tak::tak: i synus zadowolony.........

a u nas dzis pada:wściekła/y::wściekła/y: a ja do miasta jadę tylko czekam na połozną bo ma mi cisnienie zmierzyc.............​
 
Do góry