reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

minisia- no podziwiam ze wogole masz takie mysli...4te...:nerd:

Pinka- ja juz wiem od dawien dawna ze nam dwojka wystyarczy ale mam tylko nadzieje ze po tak krotkim czasie nie bede miala az tak dosc, choc zmeczenie bedzie ogromne
A tak wogole to chyba zapomnialas o swojej Calineczce bo odkad urodzil sie Eryk, coreczka nie ma suwaczka :baffled:


kwiateczek - 3 miechy do slubu...ale czas leci :)
 
reklama
Maggusia tak to jest z dietami.Ja nigdy u zadnych dietetykow nie bylam i jak robie sobie diete to nie ze jakas tam konkretna tylko poprosu jem mniej,nie jem po 18-19 i nie jem slodyczy(zadko) ale jem normalny obiad czy sniadanie tylko w nie za wielkich porcjach.Ja to w zasadzie w ciagu miesiaca schudlam 7kg i teraz mam zamiar schudnac jeszcze z 15kg i mam nadzieje ze uda mi sie szybko. A na brzuch to kupilam sobie hula hop takie specjalnie do cwiczen i musze zaczac cwiczyc bo slyszalam ze swietne rezultaty daje.
Co do mojego D to my mamy biznes w Congo(ktory jak dotad nie przyniosl nam jeszcze zadnych dochodow-przez 2 lata) no a ze nie moze tutaj znalez pracy jak narazie to tam jezdzi co jakis czas dopilnowac wszystkiego.Dzieki Bogu juz widzimy w koncu jakies rezultaty tej pracy wiec jeszcze tylko mam nadzieje ze jak wroci teraz do Anglii to w koncu prace znajdzie bo inaczej to on chyba zbzikuje a ja przez niego:-) To jest paranoja jakas,ze ktos skonczyl studia w Anglii i to z nie zlym wynikiem i przez 2 lata nie moze znalez pracy:-(Rozumiem ze tak jest w Polsce,ale tutaj?

Kwiateczek a duzy ten wasz slub bedzie??
 
hejo

ale dzis cudna pogoda pomimo ze jestem zawalona smigam na spacer bo 4 dni w domu ma dosc:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Gosia- nie zapomniałam ehehh suwaczek miałem ale wczoraj zmieniłam:-p z reszta ciagle cos zmieniam bo jak narazie nic mi sie nie podoba........

Maggusia- sklepik dziekuje dobrze:tak: juz niedługo kolejne swieta wiec męzo bedzie mił co robic bo ja mu nie pomogę niestety.........


spadam sie ogarnąc bo wyglondam jak śmierć..........
 
Dziewczynki...wklejam dawnoobiecane zdjecie!!!!
pict1506.jpg.html

fotka brzuszka z dzisiaj:-)
 
zlecialo:baffled:juz sie boje:no:

Kwiateczek a duzy ten wasz slub bedzie??

na 90 osob ale juz wiem ze mi troche nie przyjdzie.Ja tez nie u wszystkich bylam z racji tego ze wiecie jak tu jest ale nie wszyscy rozumieje.Jakbym poszlka a potem swoj slub tu robila ciekawe czy by mi przyjechali do ANglii:baffled:al coz:sorry:

Iza to samo,jedziemy do PL za tydz wiec sami pojdziemy do ksiedza.tesciowa cala zime idzuie i ciagle TAAAAKIE mrozy ze nie doszla.zobaczymy,jak nie zmieni godz na wczesniej to w dupie mam ten slub....nie bede potem wszystkiego na biegu robic.....

Uciekam bo zaraz do pracki.My bylismy rano na spacerze,ludzie w krotkich rekawkach chodzili ale dzis faktycznie baaardzo cieplo.oby bylo tak tez jutro.paaa;-)
 
Witam Was serdecznie.

Ponieważ jestem w kropce i lubię dmuchać na zimne, to rejestruję się dzisiaj na każdym możliwym forum i pytam. Jestem w Londynie od 4 miesięcy. Dopiero teraz wybieram GP - wcześniej nie był mi potrzebny. Ponieważ słabo znam angielski to moja szwagierka zadzwoniła dzisiaj do jenych z medical centre i usłyszała, że żeby nie płacić za pobyt w szpitalu (np poród) trzeba być zarejestrowanym w NHS minimum rok. Taki przepis ponoć wszedł niedawno w życie. Czy któraś z Was słyszała o czymś takim? Serdecznie dziękuję za okazaną pomoc.
 
Menenka pierwsze slysze.Ogolnie wizyty w szpitalu,w razie wypadku,naglej choroby poprostu pierwszej pomocy sa za dramo.Napewno nie trzeba byc zaerjestrowanym rok.Pierwsze slysze.Masz GP to teraz midwife i tyle.Ona prowadzi cala ciaze.Jak dla mnie ktos cie w blad wprowadzil.
 
Menenka absolutnie o tym nie slyszalam,poza tym moja mama kiedys przyjechala do mnie z Polski,
dostala kolke nerkowa,pojechala na pogotowie,
przyjeli ja,zbadali i nawet dali proszki.Nic nie placila.
 
reklama
Witajcie!

Dawno mnie nie bylo, nawet Was nie nadrobie, wybaczcie...

pinka mam nadzieje dobrze sie czujecie z Malenstwem :)

Igasia piekny brzuszek:)

menenka tez o tym nie slyszalam, ale jak placisz insurance (?) to powinna Ci sie nalezec bezplatna opieka

U nas tez niesamowicie cieplo, korzystamy oczywiscie! W zlobku Mlody coraz lepiej...My do Pl dopiero we wrzesniu sie wybieramy, wczesniej w lipcu lecimy do Wloch, do mojej przyjaciolki na jej slub i przy okazji do mojej mamy....

minisia trzeba sie jakos umowic na jakies spotkanko w najblizszym czasie :)Ja mam weekendy, pon i wtorki wolne - daj znac!

Milego Dnia!
 
Do góry