reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

reklama
hej Babki!!!
U mnie pomieszanie z poplataniem...:shocked2::shocked2:
Corunia jest u dziadkow,ale i tak mam co robic,duzo sie dzieje!
Od 3 dni mialam skurcze ,co pol godziny,nie az takie bolace...no ale jednak sie wystraszylam.
Bylam w pracy,zlapaly mnie znowu,wiec zadzwonilam do szpitala,kazano mi przyjechac....czekalam na lekarza prawie 3 godziny,lezac w lozku...skurcze pszeszly,gdy lekarz przyszedl.Kazal wrocic do szpitala,jezeli skurcze bylyby co 10 min!!!
kurcze, zero prewencji...Jak mozna wstrzymac porod,gdy skurcze sa co 10 minut????:szok:
Zadzwonili do mnie z pracy....i powiedzieli,ze mam sobie isc na zwolnienie trwajace az do macierzynskiego!!!Nie poszli mi na reke,gdy prosilam ich o zmane godzin,czy miejsca pracy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Bylam na fizjoterapii,dostalam szeroki,gumowy pas na bolacy krzyz.
Pod koniec kwietnia ide zalozyc monitorek na serducho...
Kot mi sie rozchorowal,za nocna wizyte u weterynarza,zaplacilam 200 funi...dzis kolejna wizyta nas czeka...:eek:
No i jade do Pl w poniedzialek....uff!!!!!!
 
Igasia- no to ci powiem kochana ze chyba bylabym strzepkiem nerwow... 3 h czekania !!! Uwazaj na siebie kochana, nogi do gory i lezysz, moze musisz wiecej odpoczywac niz sie forsowac.
Ja chodze kochana do fizjoterapeuty co 2 tygodnie :tak: - na bol w plecach i na spojenie lonowe. Pas na plecki to ja juz sobie kupilam na poczatku ciazy jak mnie plecy bolaly - SEROLA- powiedziala ze to jest najlepszy pas na rynku i chyba cos w tym jest bo jak go zaloze to czuje taaaka ulge a po 10 min nie czuje ze pleki mnie bola. Ale oprocz tego babeczka mi tam w dolnej partii plecow "cos nastawia" za kazdym razem, co glownie jest przyczyna tych boli w krzyzu. Ostatnio "nastawiala mi" to spojenie lonowe - te kosci miednicowe z przodu bo sie przesuwaja :-( Dalami tez taki szeroki pas pokrywajacy duza czesc pleckow i pol brzucha - ale powiedziala ze lepiej bedzie jak bede nosic ten swoj pas. A tobie patrzyla na te placy ?
 
Witanko!

Ja tylko na chwilke dzis Brianek ma przedstawienie w szkole z okazji Dnia Mamy.
Mam podobno w tym uczestniczyc nie tylko na widowni ,ale w przedstawieniu chyba tanczyc z koszykiem na zakupy haha...


PANDORKO GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
CZEKAMY NA WAS!

Igasia o jej rzeczywiscie masz kolowrotek wypoczywaj!

Pineczko super ze mala ci pomaga moj tez juz potrafi sobie sam kanapki zrobic :p

Malagorzatka jak sie czujesz?

Pozdrawiam i sle ciumaski!
 
imag0507q.jpg


imag0630.jpg


imag0628.jpg
 
Pandorka...gratulacje!!!!!!

Dzieki dziewczyny!!!!
Wlasnie dzisiaj zostal uspiony moj kociak...boze,ale mam dola:-:)-:)-:)-:)-:)-(
 
reklama
Witam:)Jestem nowa na forum:)Pomyslalam ze milo bedzie poznac mamy z UK a szczegolnie z manchesteru i okolic. 18.02 zostalam mama Antoninki:) I fajnie by bylo miec z kim porozmawiac o radosciach i troskach zwiazanych z malenstwem:)a takze zasiegnac rad szczegolnie od starszych stazem mam. Mam nadzieje ze wprowadzicie mnie w swoje grona. Pozdrawiam. A Pandorce gratuluje slicznej corci. Chyba wszystkie Toski sa takie slodkie:)
 
Do góry