reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

a jeszcze jedno moze troszke glupie pytanie ale jak mam wkleic sobie ten suwaczek? Na innym forum zawsze byla taka opcja jak podpis i tak sie wklejalo a tu szczerze mowiac nie mam pojecia. Z gory dziekuje
 
reklama
Maddusia witaj w naszym gronie:-) Widze ze swierzutka mamusia jestes:-)gratuluje corci:-)

Wpadam na chwile.jutro rano jesdziemy do PL.Chora jestem wiec droga zapowiada sie ciekawie:baffled:dozobaczenia za tydz,wracam w niedziele.
 
Hej dziewczyny

Mnie nie bylo ostatnio bo moj tato przyjechal i troszke zajeta bylam.

Igasia jak sie czujesz?? Z tego co ja pamietam to chyba pracodawca nie moze Cie zmusic zebys na zwolnienie poszla,ale czy nie bedzie Ci sie oplacalo siedziec w domu na zwolnieniu??Chyba bedziesz miec placone??

Pandorka wielgachne gratulacje-Tosia jest slodziutka

Kwiateczek udanego pobytu w Pl

Maddusia witaj w naszym gronie:)

Milego wieczoru
 
reklama
hejo

my po wizycie HV i mały wazy 5040kg czyli przez miesiąc przytył 1,500kg:szok::szok: duzo ponad norme ha ha mały jest kochany taki do zjedzenia juz jak sie mówi do niego to zaczyna sie smiac:tak: na razie bez dzwieków ale bezzebny usmiech jest najcudowniejszy...........:tak::tak:

witam nowe mamusie:tak: bo my sie jeszcze nie znamy.......

HERONEK-a dziekuje na razie ok wiadomo raz jest lepiej a raz gorzej mąz duzo mi pomaga wiec nie moge narzekac:-p:-p
kwiateczek- trzymam kciuki zebys wszystko załatwiła..........
pandorka- co u was jak sobie radzicie???

w sobote meczyłam moje dzieci fociami oto kilka z nich..........


IMG_5025.jpgIMG_5023.jpgIMG_5097.jpgIMG_5041.jpgIMG_5090.jpgIMG_5072.jpg

 
Do góry