reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

reklama
Igasia 120km to kawałek jeszcze jedziesz. No a Kinga to wczorajsza propozycja mojej teściowej a ja uparcie, że Octavia :rolleyes:
Minisia ja nie pomogę bo nie miałam jeszcze problemu ospy.
Gosia no i po, a następny będzie krótszy o godzinkę ;-)
 
TAk malo zagladam ostatnio ale widze ze malo pisalyscie z jednej strony to dobrze malo do nadrabiania:) My z imionami mielismy zawsze problem i z pierwszym synkiem i drugim nawet bylo losowanie.Kazde z nas wypisalo 5 imion ktore mu sie najbardziej podoba i losowalismy ale i tak pozniej dawalismy inne. U Nas mial byc teraz przy drugim synku Szymon wyszedl Filip a dziewczynka jakby byla miala byc MArika nie wiem czemu ale to imie mi sie strasznie podoba.
Ostatnio ktoras z was pisala ze lata spedzona z dzickiem beda sie moze liczyc do emerytury no i zaczelam pytac ludzi no i podobno tutaj tak jest ze sie licza te lata ale wtedy gdy ma sie na siebie child benefit no i jesli to by sie potwierdzilo to JA mam 3 lata w plecy bo u nas jest wszystko na meza bo on przyjechal pierwszy i wszystko zalatwial.CZy ktoras z was wie cos blizej?Zobacz załącznik 338302
 
Witam
Minisia nie pomoge choc sama sie obawiam bo w zlobku ospa:baffled:kolezanki synek ma teraz a tez tam chodzi tylko do innej grupy.ja mysle ze moga byc problemy bo to zarazliwe w sumie:baffled:sama jak na szpilkach jestem.My jedziemy 2go kwietnia:sorry:

Igasia ja mialam 48-47 kg na stracie ale schudlam na poczatku 4 kg wiec tak ok 44kg mialam.Pamitem koszmar poczatku,nie moglam jesc,pic.Moja midwife blagala mnie zebym choc ciastko zjadla i pila 2l wody a ja ledwo jedna szkl na caly dzien.Majtki mi z tylka spadaly:baffled:herbata mi smierdziala benzyna,dziwne takie bylo,wody nie bylam nauczona bo wiecznie cole pilam:sorry:koszmar byl na poczatku.zmuszalam sie do wody az sie nauczylam.Po 3.5 mies przeszlo choc z jedzeniem bylo roznie,przetrwalam na ptasim mleczku:-D:-D
 
Pandorka- jak do niedzieli sie nie rozwiazesz...to daj nam znaka jeszcze w niedziele

A ja zaczynam miec bezsenne noceeeeeeeeeeeeeee !!!! Zalamka ! Najpierw dlugo nie moge zasnac, potem przysne i np obudze sie o 2 w nocy i juz mam sen z glowy :-:)-(Zaczynaja mnie tez lapac skurcze w lydkach czego nie mialam z Nastka
 
Gosia współczuje skurczy miałam z Kapim od 6 miesiąca czasem nawet trwały po 40 min masowanie i kłucie mięśnia nic nie pomagało :baffled: odpukać w niemalowane jak na razie nie mam ich i oby tak zostało.

Ja za to mam kompletny wstręt do mięsa znowu bleeee i to konkretnie do obiadowego jak kanapka z kiełbaską, serkiem i warzywami to zjem. Ryby jeszcze przełknę ale śmierdzą mi jak je robię. Żyję na kanapkach, plackach ziemniaczanych, naleśnikach, nabiale, owocach i warzywach. No i oczywiście na słodyczach bo bez tego bym nie przeżyła :laugh2:
 
WITAM SIE MAMUSIE

no moja Wika juz wychodzi na prosta prawie sladu nie ma ale fajnie poszlo teraz czekam az Werka zlapie badz nie oby nie ;)

pogoda cudna normalnie chyba dzis kawke wypije na ogrodku

pandorka to juz za momencik
gosia-27 jaka slodka fotka!!

milego dnia!!
 
reklama
Czesc dziewczyny

U nas tez wiosna od weekendu i mam nadzieje ze juz tak zostanie:-)

Pandorka to juz nie dlugo-bedziesz miec cc czy co ze znasz date??

Gosia wspolczuje Ci skurczy,tez mialam w 3 trymestrze z Olivka ale naszczescie u mnie pojawialy sie tylko przez kilka dni.

Myszka3009 mialas badanie robione??Co tam u Ciebie??

Dziewczyny zazdroszcze wam ze macie ogrodki,tez bym chciala-moze za rok nie przedluze tu umowy i poszukam czegos z ogrodkiem.
 
Ostatnia edycja:
Do góry