reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Witam
Alex juz jest ok,nastepnego dnia jeszcze mu sie przypominalo ale teraz juz zapomnial,zlapac jeszcze dobrze nie moze bo go boli ale nie wyje juz:sorry: CO nie miara pisze sie tak:sorry:chyba:sorry:

Ja tez skladam Wanm mamuski wszystkiego najlpeszego abysmy mialy grzeczne dzieci i zeby nas zawsze kochaly:tak:
 
reklama
Hej dziewczyny, potrzebuje Waszej pomocy

icon_cool.gif

Robie badania do pracy

magisterskiej na temat wyboru sposobu kamienia dziecka.

Jest to praca z psychologii zdrowia

i zostala zatwierdzona przez panel etyczny na uniwerstytecie.
Wiec jesli jestes:

- w ciazy z pierwszym dzieckiem lub
- mama z jednym dzieckiem ponizej 3 lat

- i mieszkasz w UK

to prosze i bylabym bardzo wdzieczna o wypelnie kwestionariusza
icon_e_smile.gif
- nie bedzie to trwalo wiecej niz 15 minut,

kwestionarusz jest po angielsku - chociaz pytania nie sa trudne do zrozumienia.
Badania sa zupelnie anonimowe i odpowiedzi beda kodowane i bezpiecznie przechowywane.


tutaj link:

https://helpdesk.glam.ac.uk/UltimateSur ... urveyID=74


Dziekuje z gory za pomoc!!!

Pozdrawiam

Ania
 
lucy tak tez mieszkam na Ribbletonie, a dokladniej gdzie bedziesz mieszkac? bo moze sie okazac ze calkiem niedaleko i moze na jakas kawke sie umowimy:)))
rudzia witaj ,gratuluje malenstwa, bo dopiero teraz zobaczylam suwaczek, swoja droga fajne imie wybraliscie:D:D:D

lece spac, dobranoc :)
 
ada to jest niedaleko kościoła , jak tylko wyremontujemy domek to dam znać i spotakamy sie na realu :-) ale narazie stoimy z robotą bo w tym domu nie uwierzycie ale sa pchły:wściekła/y: jedyne co tam zostalo to stare zasłony i kawałek dywanu i tam siedzą , juz był od tego fachowiec i wypryska to dziadostwo jedna wizyta czyli wypryskanie całego domu 200funtów ale daja na to gwarancje ze wyginą wszystkie, a jak nie , to beda pryskać drugi raz na swój koszt . Tylko sobie nie wyobrażam ludzi którzy tam mieszkali z dziećmi a pchły razem z nimi - masakra!!!! dopóki nie wytepia tego ja tam nie wchodze ! no ale jestem pełna nadzieji ze bedzie dobrze tylko jakie koszta dodatkowe no i bedziemy musieli dłużej pomieszkac tu gdzie mieszkamy podwójny czynsz płacić no ale cóż ....
już kabine prysznicową kupilismy do łazienki uwielbiam takie zakupy:tak:
 
lucy ci odrobaczacze tutaj sa skuteczni, bo kiedys moi znajomi mieli problem z tym, przyszla brygada, popsikali i wszystko zdechlo, wiec powinno byc dobrze :-)
 
alex dzieki, mam taka nadzieje ze dobrymi śrotkami ich sie zwalczy, ale na dodatek bedziemy kłaść nowe panele, dywany, kafelki i na każda podłogę jeszcze specjalne płyty więc nie ma mowy aby wylazły przez deski , na sciany tez kładziemy płyty więc kazda dziura bedzie zatkana :-)
ale to czekanie kiedy Oni to zrobią to mnie dobija angole na wszystko mają czas , przez nich musimy płacić dwa czynsze :dry:
 
taaaaaaa, co kraj to obyczaj ;-) co zrobic..... ja na przyklad bylam dzis u endokrynologa (badania krwi zrobilam w zeszlym tygodniu, wiec byly juz wyniki) i po raz kolejny mowia mi, ze wszystko gicio, a wiem, ze gicio nie jest, bo w Polsce lecze sie na niedoczynnosc tarczycy - mam bardzo zaawansowane Hashimoto zdiagnozowane przez dwoch niezaleznych od siebie lekarzy na podstawie wynikow krwi i usg. Ale tu jakims cudownym sposobem wyniki zawsze wychodza w normie, ciekawe.....
 
lucy- no wyobrazam sobie ten wir zakupow, wybierania,planowania, urzadzania...woooow

Alex - bo tu zawsze wszytsko jest w porzadku !!! Albo jak mowia "statystycznie rzecz biorac to normalne, to nic takiego... " W PL np astma to powazna sprawa i ja sie leczy a tu.... ahhh


NO LASKI, SKONCZYLAM SWOJE DZIELO DLA RODZICOW KTORE ROBILAM KILKA MIESIECY , JUTRO ZA DNIA BEDE PSTRYKAC ZDJECIA , A WIECZOREM POSTARAM SIE WSZYSTKO ZAMIESCIC NA WATKU ZAMKNIETYM :-)....BOZE JAKA ULGA ZE MAM JUZ TO ZA MNA ;)
 
reklama
Do góry