reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

reklama
juz sie spakowalam, teraz tylko zaladowac auto i jutro w droge. co do terminu, to niestety nie od nas zalezy, slub wesele za tydz i trzeba wczesneij wyjechac. pogode tez niezbyt przyjemna mamy miec:eek: mam tylko nadzieje, ze nikt sie mi nei pochoruje.
zmywam sie. milej nocki.
 
Wow laseczki....no pogoda w koncu dopisala w weekend KIEDY TATA MIAL WOLNE !
Jak dla mnie to bylo za cieplo :-p no ale...
Bylismy nad morzem.... pomimo lodowatej wody Nastka moczyla sie po pas gdzie ja ledwo maczalam sie do kosteczek brrrrrr a jak ludzie plywali to nie wiem bo mnie nogi dretwialy od wody, taka lodowata.

Po dniu pelnych wrazen, bez drzemki, nastka poszla spaco 22. Mialam nadzieje ze bedzie spac do 8 rano no ale sie przeliczylam, juz przed 7 byla na nogach :szok:...

Dzis tez pieknie, ale w polowie tyg. pogoda ma sie nieco zepsuc.
 
dzieki dziewczyny :-D
ada bede mieszkać na Ribbletonie z tego co pamietam to Ty też tam mieszkasz;-)
z naszego domu widać przed wejściem satelite Cyfrowy Polsat wieć napewno polaki, może to Twoja satelita???:-D:-D:-D
dzieki za namiary na sukienke .
 
Witam
Pinka oj byla pogoda,opalilam sie troche:tak:
widze ze super weekend mialyscie.teraz ma byc cieplo za tydz chyba.
My jutro znowu do Notingham do lekarza,mam nadzieje ze Kondzio znowu bedzie grzeczny.
dzis przytrzasnal sobie palca drzwiami w aucie.placzu bylo godz:no:balam sie ze sobie zmiarzdzyl ale dzis nie wyglada zle.oby tak zostalo:sorry:
 
o matko z tymi paluszkami to istny dramat, mam nadzieje, ze mu nic nie bedzie :-), ja mojemu kilka dni temu drzwiami od pokoju przejechalam po paluszkach, bo nie wiedzialam, ze sie tam przyczail, plakal jakby ze skory go ktos obdzieral a ja sie strachu najadlam coniemiara (nigdy nie wiem jak sie to pisze). a dzis oblizal cytryne :szok:, myslalam, ze bedzie ryk a on leciutko sie skrzywil, mlasnal i mowi "mniam" :-D, wiecej rzadal ale mu nie dalismy
 
reklama
Do góry