reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

no coz, w pl nic ciekawego nie ma, wolalabym jechac do francji, grecji , czy gdziekolwiek, a nei ogladac facjaty tesciow, ktorych nie trawie.
 
reklama
Witanko Mamusie!

Troche tu nie zagladalam,szkola mnie pochlonela ,bo przez to co bylam w pl to musialam troche nadrobic,na dodatek korzystalam z pogody z synkiem,zrobilismy troche ogrod i sobie tam duzo siedzimy :blink: ostatnio tez jezdze na rolkach ,a maly na rowerze.
Po za tym do slubu pelno przygotowan i jeszcze w czerwcu musze znow leciec do Polski zobaczyc jak tam suknia sie szyje :-)
na dodatek juz ktorys dzien jestem na diecie i mam nadzieje ,ze szybko pojdzie zrzucic te pare kg:-p

To chyba tyle u nas.

Odpisze wam hurtowo troche przepraszam ,ale musze sie wbic w posty :sorry2:
Co do cery to ja tez mam problemy tutaj z buzia szczegolnie sypie mnie po bokach na policzkach:-( jak jestem w polsce robie sobie czyszczenie i kwasy na buzie bardzo mi pomaga!,ale wiadomo trzeba by bylo zrobic serie,a tu troche boje sie zeby mi ktos tego nie rozniol jak znajde dobra kosmetyczke tu to zrobie serie :-p albo sprowadze kwasy z polski i sama sobie bede nakladac :p
na dodatek kupuje polskim sklepie kosmetyki firmy ziaja i tez troszke lepiej,ale kiedy do konca znikna to nie wiem mam ich dosc!
aaaa Mama mi kazala pic wapno na takie rzeczy wiec polecam :-)

Pozdrawiam i sle ciumaski-obiecuje poprawe bede tu czesciej zagladac!:-)
 
alez tu ruch:baffled: ostatnio robie sobei refresh z jazdy, bo jakies 5 lat nie jezdzilam, z instruktorem idzie mi swietnie, tylko sie zastanawiam co bedzie , jak w koncu z dziecmi bede musiala jechac, a cale zycie jezdzilam sama.:baffled: auto stoi mi pod dome ze 2 lata, a ja zebrac si enei moglam, ale teraz to bede musiala, bo corka idzie do secondary, mlody moze szkole zmieni , to jeszcze musze przemyslec i maly w przedszkolu, rozerwe sie normalnie.
 
przybyła @@@@@@@@@@@@@@@@@@@ i glowa mi zaraz peknie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

A tak wogole to witam ostatnio pogoda sie u nas zepsuła zimno pochmurno i deszczowo:happy::happy: mam nadzieje ze to nie koniec pieknej pogody!!!!!!!!1


wlasnie zrobilam sobie maseczke na papunie:tak::tak: zaraz cos z pazurkami wymysle....ihihhi


laski co mozna wymyslic dziewczynie na panienski??????? bo w nastepna sobote moja kumpela ma i chcemy jej cos wymyslic jakies zadanie albo cos al zupełnie nie wiem co by tu zrobic??????? moze wy macie jakies pomysły???
 
KONDZIO - najlepsze zyczenia urodzinowe!

Pogoda do d...y. Juz szkoda gadac. Maj a zimno ze hej. Raz troszke swieci, potem zimno. Czlowiek taki rozchwiany chodzi ze szkoda gadac.

PINKA - No ja sie zebrac na te maseczki nie moge. W PL bede sie rozpieszczac do bolu przed slubem hehehehe pojde na czyszczenie twarzy, dekoldu itd, jakies maseczki hehehehehe ciagle sobie zaluje takich udogodniej wiec teraz sobie odbije ;)
Wieczor paniejski hmmm no ja nie wiem, nigdy na czyms takim nie bylam. A Ty robilas sobie tu wieczor paniejski ????? Moje kolezanki juz dawno poobraczkowane, ja tylko taki wyrzutek zostalam ;)
 
Gosia- ja panienski miałam w polsce robiony:-D:-D:-D a co do maseczekto ja sobie nie załuje gorzej z czasem na to wszystko:-):-):-):-)

dzis na obiad karkówke robie Polską:tak::tak::tak::tak: mniam mniam i po poludniu do pracy fiuuuuuuuuu
 
reklama
witam.
wczoraj bylam umowiona do laryngologa z maly, a w czwartek o 10,40 dostaje list, ze o 10,30 mialam byc w szpitalu po jakis sprzet:angry:musialam expresem sie zbierac i zasowac do szpitala, dostalam urzadzenie, do ktorego mialm podlaczyc malego na noc, a rano do tego lekarza. no wiec pozlismy, pozagladal w buzie, uszy, nos . maly ma migdaly jak dzwony, a ten do mnie ze sa jeszcze w normie:szok: i dal mu krople do nosa, zeby udroznic nos i zeby maly nie chrapal. fakt krople pomocne na nos, ale co maja wspolnego z migdalami:baffled: wczoraj to normalnie dzien na wariackich papierach.
potem poszlam do szkoly porozmawiac o srednim, ktory ma autyzm, a ci mysleli,z e on ma problemy z tytulu nie rozumienia angielskiego:sorry2: pokazalam im list od lekarza, ktorego okazalo si e,z e nie maja, a jest postawa do dalszych badan. normalnie prze poltorej godziny gadalam, az mnie szczeka zaczela bolec:-D tylko szkopol w tym , ze i tak nic teraz to nie zmieni, poki nie przejdzie wszystkich badan i dostanie papier potwierdzajacy. w koncu wrocilam z bolem glowy do domu i tyle.
a w poniedzialek znowu do szkoly bo spotkanie z logopeda.
no i czeka mnei dluuuga droga zalatwiania wszystkeigo.

co do wieczoru panienskeigo, to ja tez nei mialam, wolalam sie wyspac:-D
 
Do góry