reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Hejka Kochane troche mnie nie bylo. Najpierw dlugi weekend w pracy i tak jakos nie moge sie pozbierac no i dodatkowo czuje sie strasznie.
Ja i Barnim zalapalismy przeziebienie i leci nam z noska i jestesmy marudni:sorry:
Teraz popijam mleczko z miodem tak na noc na dobry sen.
Wczoraj robilismy przemeblowanie i teraz mam komputer w sypialni czyli oznacza to ze moge na nim siedziec i nie przeszkadzam Barnimowi jak spi:-)
Barnim juz w wiekszosci sobie chodzi teraz probuje nawet biegac ale mu zbytnio nie wychodzi bo czasami sie jeszcze podknie, ale z dnia na dzien idzie mu coraz lepiej.
Mam nadzieje ze wszystkie jestescie zdrowe i maluchy rowniez.
Ide do wyrka bo cos mi zimo.....
 
reklama
kwiateczek trzymam && mam nadzieje ze romowa dobrze Ci pojdzie mimo obolalej buzi.... ja sie tez wybieram do dentysty bo juz MUSZE ale tak sie boje ze zebrac sie nie moge :(

no teraz tylko patrzec jak mamusia bedzie biegac za Barnim :):):) jak sie juz maluch rozpedzi to ciezko ich zatrzymac ;) my tez swiecimy swieczkami z nosa... ja mam do tego obolale gardlo i kaszel... nic tylko siedziec pod kolderka i sie kurowac :)

spokojnej nocy zycze wszytskim :) do juterka :) zapraszam na herbatke malinowa :)
 
Pinka- u nas tez nie slyszalam zeby dziecko musialo umiec na nocnik. No ale mozeto zalezy od przedszkola. Wiesz lepiej bedzie jak umie juz korzystac z nocnika, zdjac i zalozyc majtaski.
Moja tez bym dala choc raz w tygodniu ale u nas spiewaja £10 za 2 h :szok: , moze ja dam od wrzesnia na raz w tygodniu (juz zaczne odkladac ;) ) bo Nastce przysluguje darmowe od 1 stycznia 2011 :baffled:


Dzis bylismy na polskiej playgroupie, Nastka przed wyjsciem byla taka niecierpliwa kiedy juz wychodzimy ze chodzila i krzyczala MUMMY READY ? DADDY READY? i tak w kolko...a jak poszlismy to byla mega wstydliwa i markotna, nie chciala sie bawic tylko wieszala sie mi na szyi :dry:

Izka- alez ty apetytu robisz tymi ciastami. Planuje cos na weekend upiec :tak: tylko jeszcze nie wiem co :)
 
Witam
NO ja tez bym cos zjadla ale w ogole nie moge:angry:wygladam jak KON.mam podwojna warge doslownie:no:nawet tak nie bolo bardzo ale tak spuchniete ze szok:no:jak JLo w tym filmie:no:nie moge zloczyc ust:baffled:i jak tak isc?do tego jtro sie odchaczam i musze miec jakies wpisy wiec musze isc:baffled:boshhhh
Kondziowi leje sie tez z nosa:baffled:oby sie nie pochorowal:no:
 
witam sie przy herbatce malinowek kolejnej juz dzisiaj :) jak ktos chetny to zapraszam ;)

oj kwiateczek wspolczuje nie wesolo masz :( ale dasz rade my twarde mamusi sa :) kto da rade jak nie my ;) powodzenia :)
 
Witam Mamusie!
Mam o was pytanko,moze ktoras z was byla w podobnej sytulacji,a jesli nie to moze cos doradzicie...
Otoz Briankowi konczy sie paszport 26 marca i z polski chcialabym wyleciec wlasnie tego dnia myslicie ,ze przez granice mnie puszcza czy raczej nie?

Izka nie wiem jak to jest ze szkolami w pl nie pomoge ,ale o takim czyms nie slyszalam :dry:

Kwiateczek wspolczuje normalnie!:zawstydzona/y:
a jak sie dzis czujesz?
My bylismy wczoraj w jobcenter wyobraz sobie ,ze nie skserowali mojego dowodu ,a jak sie pytalam czy chca to nie chcieli i znow opozniaja nam wyplacenie pieniedzy czekamy juz miesiac juz mam dosc doslownie!
zaczeli teraz u mnie doszukiowac sie home officu,ale skad ja mam miec jak tu nie przepracowalam tyle ,zeby go sobie wyrobic :dry:
no wiec stwierdzili ,ze ok,ze wystarczy moj dowod...
i znow czekamy...

Pozdrawiam i sle ciumaski!
 
Witam
Iza wiem ze moja znajoma wysylala taki dokument ale czy tlumaczyla to nie wiem i czyu co roku trzeba to tez nie wiem:no:pewnie powiedza ci w szkole jak zaniesiesz teraz:tak:

Maggusia nie ejstem pewna i radze ci zapytac sie w CA.moim zdaniem powinnas przejsc bo wazny bedzie jeszcze tego dnia do polnocy.tak mi sie wydaje ale lepiej zapytaj bedziesz pewna:tak:
A ja dzis nawet.opuchnieta bardzo,ale nawet az tak nie boli.

Bylam na tej rozmowie i dostalam te prace:tak:zaczynam 24go:tak:mialam 13 w sobote ale 13ty i w ogole umowiona jestem z dziewczynami na maly wypad:sorry2:mialysmy teraz ale jak mam wyjsc z taka twarza:baffled:
 
Kwiateczek dzieki za odpowiedz moze jeszcze popytam tez na lotniskach...
Mama mi mowi ,ze do Polski pewnie by mnie wpuscili ,ale do UK watpi hm :/
Gratulacje pracy!
a jaka dostalas?
Pozdroweczka...
 
Kwiateczek - gratulacje pracy !

Izka - oby syn sie nie rozchorowal. Nastka pewnie tez by przezywala ze serka nie dostanie, bo ona otwoera lodowke i mowi - mama selek. I nie zmiluj, serek musi byc :-D
A jesli chodzi o przedszkole tez uwazam zeby sie dzieci szybciej przyzwyczajaly, ale u nas widzisz duzo drozej niz u was, a teraz przed weselem kazdy grosz odkladamy. Powiem ci ze za 8,50 nasza cala troja idzie na aquan park i mozemy tam siedziec ile chcemy. No ale od wrzesnie pojdzie napewno raz w tygodniu.

Rudzia - niedlugo male "rozpakowanko" :-)
 
reklama
hejo laseczki

nie pisze bo corcia zasmarkana po pas męzus byl kupic rano kropelki do nosa Calpol i takie tableteczki na noc by dziecku sie lepiej oddychalo i moze jej przejdzie bo za tydzien do polski a ona ledwo na oczka widzi:-(
mialam dzis sie spotkc z chlopakiem w sprawie naszego interesu fotograficznego ale nie pojde bo z gwiazd zostac trzeba.............

kwiateczek -gratuluje pracy :tak::tak: chcialas tylko podpisiki hehheeh a tu prosze do roboty:-D:-D:-D super
Gosia Izka -dzieki z info:tak::tak::tak: pojde i sie zapytac jak to jest na prawdę :-)
 
Do góry