reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

hej, dzewczyny sorki że sie tak wtrącam ale mam pytanie, kupiłam coś w UK i zostało to wysłane airmail'em 22.12.2009 i do teraz nie dostałam tego, co mogę zrobić w tym przypadku?
 
reklama
Izka ciasto wyglada przepysznie!!

Pinka
ja roznie kombinuje masz racje na NK tylko ramki albo sepia ale staram sie cos stworzyc innego :) tyle ze wole z osobami niz przyroda
Ada powiedz znasz zasady obsugi Photoshopa? ile ten programik kosztuje
 
Witam
Iza super to ciasto,musze zrobic,moze na dzien kobiet albo urodziny Kondzia:-)dzieki;-)
Ada super pomysl,napewno sie spodoba:tak:my nic na urodziny nikomu nie dawalismy bo na swieta Bozegonarodzenia dalismy dziadkom kalendarze ze zdjeciami Kondzia:tak:

Poza tym dzwonili dzis do mnie z tej pracy co bylam w sobote i we cvzwartek mam drugie spotkanie:tak:na domiar tego nie dawno dzwonili z kasyna czy nadal chce wrocic:baffled:czekalam 2 tyg na tel a oni teraz zadzwonili akuyrat:baffled:no nic poprosilam ich czy moga poczekac do piatku bo juz mam spotkanie na ktore mmusze isc bla bla,ze JC m,nie wyslalo i takie tam.poczekaja i mam w pitek zadzwonic:tak:teraz tylko trzeba dowiedziec sie od kiedy do kiedy bedzie praca i wybrac lepsza opcje.w kasynie robilam do listopada a w tamtej cos chyba mowil ze do wrzesnia tylko:bnaffled:zobaczymy
 
Izka- dzieki za przepis:tak::tak::tak:
minisia -jesli chodzi o fotoshopa to ten program kosztuje okolo 6000 tys zł ale sa juz podróby za 2000zł-ktorych nie polecam wszystko zalezy jaki to jest photoshop

mozesz sobie kupic kurs fotoshopa albo poczytaj troszke na necie o tym programie bo tak najlepiej sie nauczysz a jak ktos ci powie w jaki sposób on korzysta to nie wiele ci pomoze.............
 
Ostatnia edycja:
Witanko Mamusie!
ALEEEEEEEEEEEEE ZMIANY :/
nie moge znales wtakow, na ktorych pisalam ... :( np naszego zamknietego.
Po za tym czekam juz z utesknieniem na POLSKE!
na dodatek problem znow na glowie zrezygnowlaismy z isnurance na auto 2mc temu zeby zrobic sobie inny,bo ten inny nas wyszedl taniej i glupi KWIK FIT CHCE OD NAS 349F za rezygnacje i za te 2mc ,bo oni nie maja rezygnacji w systemie posralo ich doslownie ,a ja zalamana takiej kasy nie mamy na ta chwile ,a dlaczego mamy placic za ich bledy?
eh...
POzdroweczka!
 
minisia ja sie za bardzo na photoshopie nie znam bo uzywalam go pare razy i jakos ciezko mi go rozgryzc, mam go w domu, nie wiem jaka to jest wersja, w kazdym badz razie byla sciagana przez torrenty wiec darmo:p
 
No , zagladam....a babyboom teraz ma kosmiczny wyglad. Jakos mi "niewygodnie" ale mam nadzieje ze sie przyzwyczaje.

Jesli chodzi o ZDJECIA - ja mam zawsze PHOTOSHOP'A sciaganego tzn moj skads ma ale ja nie wiem, napewno nie kupujemy i zawsze super wsio dziala, tylko pojawia sie nowy to zaraz sie pyta czy nie chce. Ale teraz juz sie nim nie bawie bo nie mam czasu i przestalo mnie krecic obrabianie zdjec.
Dla zapalonych obrabiaczek zdjec polecam ksiazki SCOTT KELBY - fotografia cyfrowa - edycja zdjec. Mozna ja kupic w PL w Anglii tez. Mozna isc do Waterstone'a i sobie obejrzec jak pieknie tam jest wszytsko objasnione. Pokazane jest krok po kroku, co nacisnac, lacznie ze zdjeciami jak dla "pierwszoklasisty" ..poczynajac od redukcji czerwonych oczu,likwidacje zmarszek, zmian kolorow wlosow, tla, techniki wysotrzania, robienia winiety, korekt odciani skory, przebarwien na skorze, korekty bieli, laczeniu zdjac, robieniu szkicow ze zdjecia, zdjecie jakby bylo malowane weglem i mnoooostwo innych. Goraco polecam. Mam same dwie i wiem ze sa swietne.

Pinka- masz czas i cierpliwosc. MI obu zabraklo na te zdjecia.

Izka- no ja tez wole te ciasta hehehehehe potem jest co zjesc. Ciacho wyglada apetycznie, zrobie je na dniach pomimo ze dbamy ostatnio z moim o wage hehehehehehehe. A to co robie, to sie pochwale jak skoncze ;)
 
Witam
Maggusia to moze lepiej zostawcie jak jest i za 2 mies zrezygnujecie.to przesada tyle placic kary:angry:zlodzieje:no:

Mnie cos gardlo boli,mroz w nocy byl bo zmarazlam:szok:obysmy ise nie pochorowali na koniec zimy bo sie zalamie:angry:jutro jeszcze do tego dentysty a gardlo mnie boli:no:
 
hejo:-D:-D

Laski która wersje photoshop sciagnełyscie za free???????

Izka -gosia walczy przy scrapach:tak::-:)-( kiedys wspominała.............
kwiateczek -zdrówka dla was ;-)u nas Wiki tez cos smarka od 2 dni:wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
Witanko Mamusie!
ALEEEEEEEEEEEEE ZMIANY :/
nie moge znales wtakow, na ktorych pisalam ... :( np naszego zamknietego.
Po za tym czekam juz z utesknieniem na POLSKE!
na dodatek problem znow na glowie zrezygnowlaismy z isnurance na auto 2mc temu zeby zrobic sobie inny,bo ten inny nas wyszedl taniej i glupi KWIK FIT CHCE OD NAS 349F za rezygnacje i za te 2mc ,bo oni nie maja rezygnacji w systemie posralo ich doslownie ,a ja zalamana takiej kasy nie mamy na ta chwile ,a dlaczego mamy placic za ich bledy?
eh...
POzdroweczka!

Flegmatyzm angielskiego systemu pracy i partactwo, skad my to znamy, niestety jezeli buzi sie do nich nie otworzy albo nie zlozy skargi to innego sposobu nie ma.
 
Do góry